Společné aktivity pro čtyřletého a roční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iva.kar
Stálice 58 příspěvků 18.12.17 21:37
společné aktivity pro čtyřletého a roční...

Prosím prosím, v největším zoufalství se na vás obracím - jsme nemocní, zavření doma a už mi z toho hrabe - mám roční dcerku a čtyřletého rošťáka a potřebovala bych tip na nějaké aktivity, u kterých se zabaví oba… Předem moc děkuju!

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 18.12.17 21:57

Napadá mě akorát jedení a spaní :mrgreen:

Pavlahar
Stálice 72 příspěvků 18.12.17 22:00

Já mám stejně staré děti a spolu vydrží snad jen u razitkovani. Razítek máme hodně a než oba natisknou všechny obrázky, tak se ani neperou :palec:

mattule
Závislačka 3210 příspěvků 18.12.17 22:05

Tak to u nás by byly razítka všude..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:05

Zdravím :) mám to doma stejně :D 4 letý klučina a roční holčička. V listopadu jsme byli 14 dní doma a bylo to o nervy :D Takže, u nás nejvíce zabavilo stavění domečků z dek, matrací, polštářů a židlí. Sice jeden pokoj byl zcela mnou neobyvatelný kvůli obrovskému „domečku“, ale děti si v něm pěkně hrály a nezlobily. Takhle jsme každý den stavěli nový dům. Dále zabralo vyrábění zvířátek z ruliček od toaletního papíru. Polepili jsme je barevným papírem, namalovali, případně improvizovali. Máme snad úplně všechny zvířátka, co jsme viděli v zoo. Jinak to každý den u nás jistilo věšení vypraného prádla (snad největší zábava) a převlékání postelí (ještě větší psina, ale mám pocit, že jsem snad tolikrát za celý svůj život nepřevlékala postele :D ). Hodně štěstí a pevné nervy!

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 18.12.17 22:06

@iva.kar NEvím, jak kluci, ale co veliký papír (třeba takový ten balíkový) a hromadu pastelek, voskovek a tak. Nevím, jak roční, ale hrubá mouka na plech a malovat obrázky. Naše tehdy asi 1,5 roční se neskutečně dlouho takhle zabavila s ovesnýma vločkama. A ten úklid nebyl tak strašnej.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 18.12.17 22:07

Jooooo, bunkry, ty nezklamou nikdy. Dělám dětem ze sušáku :mrgreen:

NNNikol
Kecalka 246 příspěvků 18.12.17 22:11

Dala bych testoviny, fazole, hrnce a varechy pokud to menší nebude pojídat, případně nahradit něčím jedlym at si vaří a michaji. U nás teda ještě bavilo číst knížky koukali oba.Taky ve vaně se zabavi na dlouho, klidně pěnu a ať se splouchaji, ale to není v nemoci nic moc :? Jezdit s autama, nebo udělat bunkr schovávat se tam. Hodně je baví dovadeni v posteli lechtame se a tak :) v roce už jsme zkusila i plastelinu do zidlicky, pokud není pojidaci. Popripade hrnce otočit a bubnovat :lol: zpívat. U nás vede běhání po bytě :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16733 příspěvků 18.12.17 22:11
@Pavlahar píše:
Já mám stejně staré děti a spolu vydrží snad jen u razitkovani. Razítek máme hodně a než oba natisknou všechny obrázky, tak se ani neperou :palec:

ty ráda pereš a uklízíš, co? :mrgreen:

NNNikol
Kecalka 246 příspěvků 18.12.17 22:14

Koukám, ze bunkr se osvědčil všem ????

iva.kar
Stálice 58 příspěvků 18.12.17 22:22

Díky moc všem - ok, zkusíme bunkr a možná to malování v mouce :-D možná i ty razítka by prošly, ale malá je hroznej poděs, na nějaký sofistikovaný činnosti, u kterých by se měla soustředit jí neužije :mrgreen: a obdibuju ty zvířata z roliček od toaleťáku - já jsem na tohle hroznej antitalent, asi by všechny zvířata vypadali jako roličky od toaleťáku :mrgreen: :mrgreen:

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 18.12.17 22:29

Bunkry vedou i u nás, hrají tam schovku a pod (mám stejně staré kluky). Teď teda funguje i nová Hubelino kuličková dráha, staví starší a já, ale mladší to už taky umí pouštět, tak do jisté míry se zvládnou hrát i sami.

svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 18.12.17 22:30

@iva.kar kouzelné čtení, každý svoji tužku.. nebo my tužkou zabavili ročního a s 3,5letou hráli deskové hry

Alyss1
Závislačka 2864 příspěvků 1 inzerát 19.12.17 07:08

Bunkry.

Kouzelne cteni.

Modelina.

Stavime z dupla, starsi stavi a mladsi bori. Nebo strka pamdulaky do okon a dveri:):)

Koulime mic.

Vana.

Schovka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >