Společné aktivity pro čtyřletého a roční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iva.kar
Stálice 58 příspěvků 18.12.17 21:37
společné aktivity pro čtyřletého a roční...

Prosím prosím, v největším zoufalství se na vás obracím - jsme nemocní, zavření doma a už mi z toho hrabe - mám roční dcerku a čtyřletého rošťáka a potřebovala bych tip na nějaké aktivity, u kterých se zabaví oba… Předem moc děkuju!

Reklama

Reakce:

Enmamma
Závislačka 2722 příspěvků 18.12.17 21:57

Napadá mě akorát jedení a spaní :mrgreen:

Pavlahar
Stálice 52 příspěvků 18.12.17 22:00

Já mám stejně staré děti a spolu vydrží snad jen u razitkovani. Razítek máme hodně a než oba natisknou všechny obrázky, tak se ani neperou :palec:

mattule
Závislačka 3182 příspěvků 18.12.17 22:05

Tak to u nás by byly razítka všude..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:05

Zdravím :) mám to doma stejně :D 4 letý klučina a roční holčička. V listopadu jsme byli 14 dní doma a bylo to o nervy :D Takže, u nás nejvíce zabavilo stavění domečků z dek, matrací, polštářů a židlí. Sice jeden pokoj byl zcela mnou neobyvatelný kvůli obrovskému „domečku“, ale děti si v něm pěkně hrály a nezlobily. Takhle jsme každý den stavěli nový dům. Dále zabralo vyrábění zvířátek z ruliček od toaletního papíru. Polepili jsme je barevným papírem, namalovali, případně improvizovali. Máme snad úplně všechny zvířátka, co jsme viděli v zoo. Jinak to každý den u nás jistilo věšení vypraného prádla (snad největší zábava) a převlékání postelí (ještě větší psina, ale mám pocit, že jsem snad tolikrát za celý svůj život nepřevlékala postele :D ). Hodně štěstí a pevné nervy!

Aries6
Generální žvanilka 21867 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 22:06

@iva.kar NEvím, jak kluci, ale co veliký papír (třeba takový ten balíkový) a hromadu pastelek, voskovek a tak. Nevím, jak roční, ale hrubá mouka na plech a malovat obrázky. Naše tehdy asi 1,5 roční se neskutečně dlouho takhle zabavila s ovesnýma vločkama. A ten úklid nebyl tak strašnej.

Aries6
Generální žvanilka 21867 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 22:07

Jooooo, bunkry, ty nezklamou nikdy. Dělám dětem ze sušáku :mrgreen:

NNNikol
Kecalka 246 příspěvků 18.12.17 22:11

Dala bych testoviny, fazole, hrnce a varechy pokud to menší nebude pojídat, případně nahradit něčím jedlym at si vaří a michaji. U nás teda ještě bavilo číst knížky koukali oba.Taky ve vaně se zabavi na dlouho, klidně pěnu a ať se splouchaji, ale to není v nemoci nic moc :? Jezdit s autama, nebo udělat bunkr schovávat se tam. Hodně je baví dovadeni v posteli lechtame se a tak :) v roce už jsme zkusila i plastelinu do zidlicky, pokud není pojidaci. Popripade hrnce otočit a bubnovat :lol: zpívat. U nás vede běhání po bytě :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 18.12.17 22:11
@Pavlahar píše:
Já mám stejně staré děti a spolu vydrží snad jen u razitkovani. Razítek máme hodně a než oba natisknou všechny obrázky, tak se ani neperou :palec:

ty ráda pereš a uklízíš, co? :mrgreen:

NNNikol
Kecalka 246 příspěvků 18.12.17 22:14

Koukám, ze bunkr se osvědčil všem ????

iva.kar
Stálice 58 příspěvků 18.12.17 22:22

Díky moc všem - ok, zkusíme bunkr a možná to malování v mouce :-D možná i ty razítka by prošly, ale malá je hroznej poděs, na nějaký sofistikovaný činnosti, u kterých by se měla soustředit jí neužije :mrgreen: a obdibuju ty zvířata z roliček od toaleťáku - já jsem na tohle hroznej antitalent, asi by všechny zvířata vypadali jako roličky od toaleťáku :mrgreen: :mrgreen:

selia
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 18.12.17 22:29

Bunkry vedou i u nás, hrají tam schovku a pod (mám stejně staré kluky). Teď teda funguje i nová Hubelino kuličková dráha, staví starší a já, ale mladší to už taky umí pouštět, tak do jisté míry se zvládnou hrát i sami.

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 18.12.17 22:30

@iva.kar kouzelné čtení, každý svoji tužku.. nebo my tužkou zabavili ročního a s 3,5letou hráli deskové hry

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 19.12.17 07:08

Bunkry.

Kouzelne cteni.

Modelina.

Stavime z dupla, starsi stavi a mladsi bori. Nebo strka pamdulaky do okon a dveri:):)

Koulime mic.

Vana.

Schovka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama