Společné bydlení s přítelem. Mám se odstěhovat od mámy?

Anonymní
28.3.20 20:26

Společné bydlení s přítelem ano nebo ne

Prosím anonym nebo smazat
Ahoj, mám 3 roky přítele. S přítelem jsem chtěla bydlet od začátku vztahu on, ale nechtěl až teď dospěl do stádia kdy by chtěl. Našli jsme si pronájem a příští týden bychom měli podepsat smlouvu. Ale je tu problém mě je 19 let( přítel je starší )a bydlím ještě s mámou a bojím se jak to ona přijme. Máma přítele nemá ráda nádává na něj a není ráda že s ním jsem, přeje mu smrt, je hodně výbušná skoro každý den se hádáme. Sprostě mi nadává, uráží mě, věčně se ji nic nelíbí chce abych jí furt litovala všichni jsou špatný a ubližujou jí když mám u přítele přespat tak dělá scény ať jsem s ní že nechce být sama že jsem svině, co to vychovala. A já se bojím že když se odstěhuju nikdy mi to neodpustí. Bojím se že ji tím ublížím protože ikdyž je občas zlá pak má zase dny kdy je v pohodě. A já jsem se ocitla v situaci že nevím co dělat…?Moc díky za přečtení a rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3886
28.3.20 20:29

Spíš možná dostane rozum, když spolu nebudete denně v kontaktu. Odstěhoval bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24696
28.3.20 20:29
@Anonymní píše:
Prosím anonym nebo smazat
Ahoj, mám 3 roky přítele. S přítelem jsem chtěla bydlet od začátku vztahu on, ale nechtěl až teď dospěl do stádia kdy by chtěl. Našli jsme si pronájem a příští týden bychom měli podepsat smlouvu. Ale je tu problém mě je 19 let( přítel je starší )a bydlím ještě s mámou a bojím se jak to ona přijme. Máma přítele nemá ráda nádává na něj a není ráda že s ním jsem, přeje mu smrt, je hodně výbušná skoro každý den se hádáme. Sprostě mi nadává, uráží mě, věčně se ji nic nelíbí chce abych jí furt litovala všichni jsou špatný a ubližujou jí když mám u přítele přespat tak dělá scény ať jsem s ní že nechce být sama že jsem svině, co to vychovala. A já se bojím že když se odstěhuju nikdy mi to neodpustí. Bojím se že ji tím ublížím protože ikdyž je občas zlá pak má zase dny kdy je v pohodě. A já jsem se ocitla v situaci že nevím co dělat…?Moc díky za přečtení a rady :)

Rozhodně ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17468
28.3.20 20:34

Matka je v prechodu, bez chlapa a jen te psychicky depta, odstehuj se co nejdriv - bude se ti lepsi dychat a neboj matka vychladne a jestli ne, tak ona hodne ztrati, ty ne. Takovou despotickou semetriku aby clovek pohledal…prat nekomu, koho mad rada smrt a nazyvat vlastni dceru svini…to je matka roku teda :poblion: :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
28.3.20 20:35

Nadavat mi matka, ze jsem svine, tak bych s ni uz davno nemluvila…takhle se normalni osoby k detem neprojevuji. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
28.3.20 20:43

Neboj ona to zvladne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 20:46

Mě tohle dělala máma - alkoholička.
Nechlastá???

Běž rychle pryč.
Já odešla v 16ti letech, gympl, brigády, vystudovala VŠ a vše v pořádku. živil mě přítel (manžel jsem spolu) a měla jsem sirotčí důchod. A šlo to.

Máma je teď ležák s alkoholickou demencí. A to měla IQ menza :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
12954
28.3.20 21:00

Odstěhuj se od matky. Co nejdřív. Je jedno, jestli k příteli a nebo do podnájmu.

A začni se od ní odstřihávat i emočně. Udělá ti to moc dobře na těle.

Nejsi zodpovědná za spokojenost tvých rodičů - to je jejich vlastní práce. To že to na tebe hází je jedna z forem psychické manipulace.

A mrkni do téhle knihy.

https://www.kosmas.cz/…-dost-dobra/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 21:37
@Ou píše:
Odstěhuj se od matky. Co nejdřív. Je jedno, jestli k příteli a nebo do podnájmu.

A začni se od ní odstřihávat i emočně. Udělá ti to moc dobře na těle.

Nejsi zodpovědná za spokojenost tvých rodičů - to je jejich vlastní práce. To že to na tebe hází je jedna z forem psychické manipulace.

A mrkni do téhle knihy.

https://www.kosmas.cz/…-dost-dobra/#…
:srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 21:39

Mám to jako Ou… Rozhodně ti nechci říkat, co máš a nemáš dělat. Má zkušenost je ale taková, že po odstřihnutí se od takového člověka jsem konečně v životě šťastná. Předtím jsem nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 13:03

Odstěhuj se. Matka tě jen psychicky deptá. Neboj, ona si zvykne bez tebe žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama