Reklama

Společné bydlení s tchyni v kuřácké domácnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

annous
Povídálka 23 příspěvků 11.02.17 10:58
Společné bydlení s tchyni v kuřácke domácnosti

Dobrý den, bohužel jsme se dostali do situace kdy se musíme odstěhovat na pár měsíců k tchyni..budeme mit vlastni pokoj(neberu si iluze ze tam nebudou všichni lizt), ale problém je to ze ta domácnost je kuřácká (kouři Teda jen v kuchyni, ale my budeme mit pokoj hned vedle kuchyně)-kouri všichni kdo tam bydlí což je babička, tchyně, svagrova a švagr. Nemate někdo tipy jak udělat aby kouř nesrmdel i v našem pokoji? Je nějaký lapač pachu nebo tak? Nejde ani tak o me ale o naší malou 3m princeznu..nechci aby bylo vše nacichle. Děkuji moc za případné reakce

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 11.02.17 11:03

Bohužel neporadím, ale ani nezávidím :nevim: Nešlo by je poprosit chodit na balkon? či do garáže? ven? nevím či ej to byt, dům…? Opravdu není jiná možnost než k tchýni? co tví rodiče :)

Halamka
Závislačka 3461 příspěvků 11.02.17 11:03

Coz nacichle, ale ze to bude dychat :roll:
Ja jsem kurak, ale doma bych si nezapalila.
Pokud chces vyresit smrad, tak do misky ocet, nekdo do nej dava houbicku na nadobi. Ocet vcelku efektivne pohlti pach.
A co princezne na plice neporadim, ale drzim palce, aby to tam netrvalo dlouho.

annous
Povídálka 23 příspěvků 11.02.17 11:07

@Andrea.Tom právě že ten pokoj je s balkonem, kde máme byt :/ moji rodiče bydli 30 km dál a Já nechci malé trhat rodinu (partner tu má práci).
@Halamka Děkuji moc za tip :)
Oni jsou už tak zvyklí..takže jim to ani nepřijde

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 11.02.17 11:12

V kuřácké domácnosti před kouřem neutečeš, zvlášť když tam kouří tolik lidí. Kam se dostane vzduch, tam se dostane i kouř a žádný lapač tě ho nezbaví. Budete mít všechno načichlé a hlavně to budete všichni neustále dýchat. Pokud není možná domluva na omezení kouření po dobu vašeho pobytu (s poukazem na zdraví dítěte), hledala bych za každou cenu jiné provizorní bydlení. I za cenu nižšího komfortu. Cokoliv by mi přišlo lepší, než dennodenně čuchat cigaretový kouř a mít v tom mimino.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 11.02.17 11:17
@annous píše:
@Andrea.Tom právě že ten pokoj je s balkonem, kde máme byt :/ moji rodiče bydli 30 km dál a Já nechci malé trhat rodinu (partner tu má práci).

Na jak dlouho to má být? Píšeš pár měsíců (předpokládám správně, že po dobu rekonstrukce nějakého vlastního bydlení nebo tak něco?) To bych teda asi fakt zkousla radši pár měsíců „námořnického manželství“ a šla ke svým rodičům. 30 km snad není taková dálka, aby tam za vámi partner nemohl jezdit, ne? Spousta lidí dojíždí denně do práce dál. S tříměsíčním miminem bych do domácnosti, kde čtyři lidi kouří, fakt bydlet nešla, pokud bych měla jakoukoliv jinou možnost. Zdraví má to dítě jen jedno. (Já bych tam teda nešla ani sama bez dítěte, cigarety mi vadí fakt hodně.)

Edit: Ještě poznámka - ocet je dobrý pohlcovač pachů, to je pravda, ale škodlivých látek z cigaretového kouře tě nezbaví.

Příspěvek upraven 11.02.17 v 11:18

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 11.02.17 11:18

Načichlé bude všechno včetně miminka. Budete muset rychle řešit vaši situaci, abyste tam nemuseli žít dlouho.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 11.02.17 11:21

Hlavně by mi vadilo, že to bude dýchat :( Nabízí se rada, požádat je, jestli by nemohli chodit kouřit třeba na balkon, terasu, ale vzhledem k tomu, že vy budete hosti…chápeš. Pokusila bych se s malou co nejvíce chodit ven, a co nejvíce jí izolovat. Držím palce, ať to zvládnete :hug:

orionk
Echt Kelišová 7721 příspěvků 11.02.17 11:27

Jsem kuřák, ale doma bych si nezapálila. Načichne úplně vše a je jedno že kouří jen v kuchyni. Byla jsem v několika kuřáckých domácnostech a i když kouřili jen v jedné místnosti, tak to bylo cítit po celém bytě. Vadilo to i mě kuřákovi. Ten smrad už je ve stěnách, v nábytku, záclonách… Všude zažraný :poblion: Myslím že ani vůně antitabak nebo tak něco nepomůže :think:

Maden
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 11.02.17 11:28

Jsem kuřák, ale tohle je vážně nechutný. Přijdeš někam, rozbalis miminko a bude smrdet kouřem. Ja bych šla na těch par měsíců k rodičům. I když by si o me tchani mysleli ze jsem frfňa. Ať das do pokoje jakoukoliv voňku, tak miminko bude dýchat nejen cigarety, ale i tu voňku. Leda nějaký čistič vzduchu.
Kdyby bylo léto, šlo by větrat. Ale v tomto počasí…

jenny.fields
Generální žvanilka 24598 příspěvků 11.02.17 11:30
@annous píše:

30 km? To snad není taková dálka, aby nemohl dojíždět ne? 8o 8o
ZA cenu ohrožování zdraví miminka 8o 8o 8o Nechápu.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 11.02.17 11:40

Máte auto? Nebo dobre veřejné spoje? Můžete dojíždět…Já bych tam s miminkem nesla ani náhodouba to také kouřím, ale jen venku… Když vejdu do kuřácké domácnosti, tak je to fakt mazec… To je jak bydlet v hospodě :poblion:..30 km mi přijde jak za rohem.. také dojíždim do práce..

annous
Povídálka 23 příspěvků 11.02.17 11:41

Take to dost zvažuji že půjdu k rodičům, ale prostě nechtěla jsem tam nechat partnera…asi to ale budu muset udělat protoze po jakekoliv návštěvě musím vše co mela mala na sobe vyprat.jde o dva měsíce kdy bude nás domek absolutne neobyvatelny..

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 11.02.17 11:41

Sla bych k rodicum. Co je v dnesni dobe dojizdeni 30 km? Vzdyt je to pulhodina cesty. Oba s manzelem dojizdime cca 30 km, kazdy na opacnou stranu. Bydlime v polovine trasy mezi nasimi kancelaremi. A nevidim v tom problem

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 11.02.17 11:42
@annous píše:

Takže pro 30 kilometrů ty vystavíš dítě pasivnímu kouření. Tak to jo. Tady člověk fakt nevím kdy jsou ty absurdní příběhy pravdivé a kdy je to zase nějaký sociologický průzkum.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama