Spolecné čekání na porod

213
12.9.17 15:29

Spolecne cekani na porod

Ahojky (budouci) maminky, co takhle zkratit si dobu cekani na mimi par slovicky? jsemve 37tt, cekam ctvrty dite, tak uz doufam ze to prijde co nejdriv. porad chodim na zachod, je mi spatne od zaludku, nemuzu vubec spat, jsem celkove zeslabla, dite prej naleha, bricho spadnuty, nejaky to tvrdnuti ale tot vse..uz bych to chtela mit za sebou..cely tehu jsem si uzivala ale ted trpim jak pes..jak jste na tom vy??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
12.9.17 15:54

Já tak závidím, jsem 31 tt a nemůžu se dočkat :) už abych byla na konci tehu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
12.9.17 16:03

Já jsem 33+5 a uvítala bych konec :) vleče se to, práce mi jde hůř od ruky a pořád bych spala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
12.9.17 16:08

Je to hrozny to cekani a uz mate nejake priznaky bliziciho se porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8881
12.9.17 16:41

Ahoj, ja uz to cekam kazdym dnem i noci :lol: Termin mam 16./18.9. a doufam ze to vyjde na vikend, az bude starsi u babicky:-D Obcas me boli celej clovek, ale jinak jsem celkem ve forme a chodime se 4letakem na prochazky i na hriste, coz je pro me relax, kdyz ho muzu vypustit a placnout sebou na lavicku (a kdyz z ni pak vstavam, nebo z postele, hekam jak stara baba a nemuzu se rozchodit, a to jsem nabrala „jen“ 12 kilo:-)), jako zrovna ted ;) Ve 37.tt jsme stihli jeste svatbu a v sobotu se mi malej s tatou vratili od more - opravdu „last minute“ dovolena :lol: A vlastne i pro me :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
12.9.17 17:26

@Jahudka82 tak to byl opravdu relax…me to tehotenstvi uteklo hrozne rychle pac jsem mela cely prazdniny vsechny tri deti doma..takze porad litam jak koste..pribrala sem 6kilo ale citim se jak sud piva..ted sem se vratila ze sviznejsi prochazky a ani jeden poslicek..vubec nic, asi je to moje telo na pohyb tak zvykle ze uz to se mnou nic nedela :zed: porad doufam ale ze jako na vicerodicku to na me prijde driv a ne az v den terminu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
12.9.17 17:42

Ahoj ja mam termin za 12dni a taky uz se tesim az to budu mit za sebou, funguju zatim v pohode jen v noci nez se otocim a to vstavani na wc uz me nebavi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
12.9.17 17:42

Ahoj, ja jsem dnes 36+1, ale jsem prvorodicka, takze to zas tak brzy asi nebude, ale myslim, ze do terminu 2v1 nevydrzime, ze to bude driv. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8881
12.9.17 17:48

@terisek18 Ty uz mas 3, jo? No to jsi husta :D Taky mam kamosku co ceka 4., neplanovane - nejmensi byl teprve v cervnu rok, pak 4 a 6,5 tj. cerstvyho skolaka - a jak mas stare deti ty? Ja jsem to v praci zapichla 7.7.,pak 2 tydny dovca a pak rovnou materska 8 tydnu pred, uz se mi tam v lete nechtelo, chtela jsem si malyho uzit a jeste s nim neco podniknout - loni jsem totiz hakovala cele leto a skoro jsem ho nevidela, letos teda byl taky hodne u babicek i s nasima na tyden na dovoleny, tak jsem mela spoustu casu si pripravit a probrat veci na miminko - tentokrat to vypada na holku, tak jsme si jen prohodily par tasek s tou kamoskou co ceka to 4.-kluka:-) Jinak jsme hodne vejletovali po, CR, tak me to udrzelo v jakes takes kondici:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
12.9.17 19:14

@Jahudka82 no já mám kluka 5let, dvě holky 3,5roku a 2 roky a ted to bude kluk. všechny teda byly plánované..ale to už je konečná..už si budu jenom formovat postavu a v létě se pořádně opalovat..což sem ted nemohla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
12.9.17 19:15

@xjuliax no já teda prvního přenášela pět dní..ale je fakt že jako prvorodička sem ani nezkoušela nějaké fígly na uspíšení..akorát sem skákala na balonu..a porod v pohodě..za tři a půl hodky byl venku :),tak držím palce at vám to jde taky tak hladce..teda kromě toho přenášení :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
12.9.17 19:16

@mijala tak to už bych si pískala..já mám termín prvního..ale jako vícerodička by to mohlo snad přijít dřív :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
12.9.17 19:29

@terisek18 No ja mam uz tak od 10 tt tehotenskou cukrovku i s inzulinem a ted ke konci to nejak furt stoupa, tak trochu cekam, ze mi mozna porod vyvolaji i driv. Zitra ma kontrolu, tak se mozna neco dozvim. Zatim mam nahore 8kg, tak snad to macek nebude. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8881
12.9.17 19:48

@mijala A taky pak nemuzes po vysadku na WC usnout? Ja nekdy v pohode, ale dost casto jsem vzhuru treba od 2 do 4…tak aspon budu trenovana kdyz to bude nespavec :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
12.9.17 19:58

@Jahudka82 no nemuzu, cumim do zdi a cekam az usnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu