Společné koupání holka - kluk

Anonymní
4.2.21 08:13

společné koupání holka - kluk

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to takové citlivé téma. Chci se zeptat, do jakého věku se u vás spolu koupali v jedné vaně sourozenci - holka a kluk? Nechci z nahoty vytvářet nějaké tabu, ale trochu mám pocit, že naše děti už tam občas blbnou trochu „na hraně“ :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
340
4.2.21 08:21

:think: :think: taky mám kluka a holku teda zatím malý 3roky a 8mesicu takže zatím neřeším občas jdou spolu občas každý zvlášť… No nevím nechám je asi dokud budou chtít.. Teda když to nebude do 15 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kolik je detem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
4.2.21 08:23
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to takové citlivé téma. Chci se zeptat, do jakého věku se u vás spolu koupali v jedné vaně sourozenci - holka a kluk? Nechci z nahoty vytvářet nějaké tabu, ale trochu mám pocit, že naše děti už tam občas blbnou trochu „na hraně“ :oops:

Mám kluka 8,5 a holčičku 6, zatím v tom nevidím problém. Jasně, že občas si taky hrají stylem „já mám taky pinďu a čůrám do vany“, ale přijde mi to naprosto normální. Myslím, že si děti samy řeknou, až jim to nebude příjemné, případně to vykrystalizuje samo, protože starší kluk se často sám sprchuje po tréninku, nejspíš se za pár let už ani do vany nakládat nebude 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52146
4.2.21 08:34

Dva roky preferuji, ze chteji vanu nebo sprchac pro sebe. Uz jsou velci. Takze od 6r. kluk a mladsi holka od 7,5r. Ze jsou spolu v koupelne, tak to je jim jedno. Ale koupou se sami. Zbytek si sedne bokem, ceka, povidaji si. Mame velkou koupelnu, at si tam klidne piknik udelaji. Obvykle tam za nimi prijdou kocouri a delaji jim spolecnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 08:34

Nasi nas tam nechavali, mne bylo asi 12, brachovi 6. No pak se zminil na tabore, ze se se mnou koupe ve vane a byla ostuda, od te doby jsme se rozdelili a hranice pro mladsiho sourozence pro me bude 5 let max.

• Citovat
  • Nahlásit
19380
4.2.21 08:38
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to takové citlivé téma. Chci se zeptat, do jakého věku se u vás spolu koupali v jedné vaně sourozenci - holka a kluk? Nechci z nahoty vytvářet nějaké tabu, ale trochu mám pocit, že naše děti už tam občas blbnou trochu „na hraně“ :oops:

7,5 a 4,5 a žádný problém :think: co myslíš tím na hraně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
4.2.21 08:43
@Anonymní píše:
Nasi nas tam nechavali, mne bylo asi 12, brachovi 6. No pak se zminil na tabore, ze se se mnou koupe ve vane a byla ostuda, od te doby jsme se rozdelili a hranice pro mladsiho sourozence pro me bude 5 let max.

Myslím, že ostudu neměl 6ti letý brácha, ale ségra v pubertě. Takže tu hranici klidně můžeš zvýšit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 08:45

Mám dvojčata, je jim 7. @Keyllah No asi jako když kamarádi hrajou obligátní „hru na doktora“ :mrgreen: ono na to asi nebude nic zas tak divného, ale prostě jsou to sourozenci no. I když fakt to možná moc řeším a až prostě nebudou chtít oni, tak se spolu koupat přestanou.

• Citovat
  • Nahlásit
1835
4.2.21 08:53

Moji dva mladší se přestali spolu koupat mezi sedmým a osmým rokem mladšího. Jsou rok od sebe. Jejich potřeba soukromí přišla sama od sebe, nijak jsem je neponoukala. Předvádění a ukazování pohlaví jsem moc nerozmazavala, když bylo dle mě za hranou tak jsem vysvětlovala co už patří do soukromí.
Děti nevnímají nahotu sexuálně. To přichází až tak kolem 7-9 let, jakože je napadne že by se mohli třeba stydět… třeba ti moji mají dva bratrance v podobném věku. Každé letní prázdniny tráví týden spolu u babičky a prvních pár let byli všichni svorně celý den nahatí mezi bazénem na dvoře a domem. Matku brzo přestalo bavit nahanet čtyři pytle blech neustále oblékat, takže oblečeni byli pouze pokud šli mimo dům a zahradu. No, letos už běhal nahaty jen nejmladší chlapec- čtyřletý. Všichni ostatní (6, 8, 9 let) se už sami od sebe oblékali bez upozorňování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
4.2.21 08:55
@Anonymní píše:

No mě bylo 6 a bráchovi 12 a normálně jsme se koupali ve vaně spolu. Hrali si s igrackama :lol:, dřív se ušetřilo s vodou takže to byla normalka :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
4.2.21 08:59

Synovec se s mou dcerou koupal ještě když mu bylo těch 10-11 let..ona cca 4-5 let. A pohoda, řádili ve vodě i hodinu. Od těch 12 let se už s ní nekoupal, protože už si nehrál s pěnou, kyblíky atd. U sedmiletých dvojčat mi to přijde pořád ještě v pohodě a nechala bych je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66711
4.2.21 09:16

Kluk se víceméně tak okolo deseti přestal koupat, tím skončilo společné koupání s mladší (8 let).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
4.2.21 09:44

Vím, že to sem nepatří, ale připomnělo mi to jednu hodně dávnou příhodu s mým synem. Byly mu snad ani dva roky a vlezl mi do koupelny, když jsem vyšla z vany, podíval se na mě a pak po celé rodině vykládal, že maminka nemá pinďoura tak musíme koupit.

Jinak já s bráchou jsme se koupali společně asi do 8 let a nic divného naám na tom nepřišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
4.2.21 10:16

Zhruba do 10 let staršího dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15652
4.2.21 10:30

Jéé, to je super, že to takhle má víc lidí. Naše děti na to byly taky zvyklé od narození, tak nám nikomu na tom nepřišlo nic divnýho. Koupali se ještě loni ve věku kluk 8 a holka 6. Ale sousedka mi hrozně začala mluvit do duše, jako že je to nevhodný a že už je velkej a nevím co… Tak jsme se hluboce zamysleli a navrhli mu, jestli se nechce chodit sprchovat do spodní koupelny. A jo, ujalo se, ale jinak by se klidně koupali dodnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat