Společné spaní v ložnici - novorozenec a 2leťák

774
15.5.16 18:12

společné spaní v ložnici - novorozenec a 2leťák

Ahoj, ráda bych se zeptala na Vaše zkušnosti… Máme syna (2 a čtvrt roku), spí s námi v ložnici, ve vlastní postýlce, kterou máme přiraženou k manželské posteli. Občas se k nám nasáčkuje už v noci, občas až ráno. Všem nám to vyhovuje.
Na podzim se nám narodí druhé mimčo a řešíme, jak to udělat se spaním. Strašně se mi nechce dávat syna do vlastního pokojíčku (má ho i zařízený). Ale přemýšlím, jestli je dobré nechávat dvě takhle malé děti spát v jedné místnosti. Počítám s tím, že bychom si buď novorozence nechali trvale v posteli a starší zůstal v postýlce nebo novorozence dali do postýlky a staršímu dali do ložnice dětskou postel. Bojím se ale toho, aby se vzájemně nebudili. Syn nikdy moc neplakal, ale samozřejmě druhé může být jiné…

Děkuju za zkušenosti a rady, o které se podělíte :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23860
15.5.16 18:17

Věkový rozdíl mezi dětmi máme 2 roky a spali jsme takto - starší dítě z jedné strany u zdi, pak přítel, pak mimino a pak já v jedné posteli a pohoda. Jak ty děti cítili, že jsme u nich, tak se sice budily, ale neřvaly, tudíž se vzájemně nebudily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5215
15.5.16 18:18

Ahoj resim aktuálně to same, tak se drzé pripojim a vyckam na reakce zkušených. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
15.5.16 18:19

Spim s obema v jedne posteli. malickeho v postylce v prirazene u postele bez boku. druheho 2.5 mel kdyz se narodil z druhe strany a pak tata.vsem nam to vyhovuje. Ted mel starsi 4 a mladsi 1.5 a zacinaji spat v pokojiku. Mladsi az se vzbudi beru za nama. starsi nekdy tam spi az do rana :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
15.5.16 18:20
@a0b9 píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala na Vaše zkušnosti… Máme syna (2 a čtvrt roku), spí s námi v ložnici, ve vlastní postýlce, kterou máme přiraženou k manželské posteli. Občas se k nám nasáčkuje už v noci, občas až ráno. Všem nám to vyhovuje.
Na podzim se nám narodí druhé mimčo a řešíme, jak to udělat se spaním. Strašně se mi nechce dávat syna do vlastního pokojíčku (má ho i zařízený). Ale přemýšlím, jestli je dobré nechávat dvě takhle malé děti spát v jedné místnosti. Počítám s tím, že bychom si buď novorozence nechali trvale v posteli a starší zůstal v postýlce nebo novorozence dali do postýlky a staršímu dali do ložnice dětskou postel. Bojím se ale toho, aby se vzájemně nebudili. Syn nikdy moc neplakal, ale samozřejmě druhé může být jiné…Děkuju za zkušenosti a rady, o které se podělíte :mavam:

není to dobry pac jeden bude budit druhého a tim budete vzhuru vy všichni ;) ja jsem obe dve deti dala od narozeni do svých pokjicku a je to k nezaplaceni krasny spis dodnes celou noc v kuse a kazdej ma sve teritorium a nikdo nikoho nicim nebudi my mame klid v loznici a oni taky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2843
15.5.16 18:21

Máme dvouletou a měsíční, všichni v ložnici a UZ bych řekla, ze ok :) malá ma dětskou postel vedle mojí, dělí nas noční stolek, mimino je v postýlce za dětskou postelí, můžu poslat foto do zprávy :) první noc horor - řvali vsichni: mimino prdy, dvouletak, ze mimi pláče a my s mužem, ze tohle nedáme :D ale postupně si to sedlo, starší na pláč mimca nereaguje, asi ji slyší, protože je víc unavená, ale nevzbudi se úplně. Takže za me to jde, ale chce to trochu čas… A podotýkám, ze máme docela uplakane mimco…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.16 18:25

Ahoj já mám mezi dětmi 15 měsíců. Oba jsou ve vlastních postýlkách v ložnici a na vzájem se nebudí to je spíš budíme my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
15.5.16 18:29

Mame 3letou a 2tydenni miminko.sice mame prirazrnou postylku bez postranice ale je to spis odkladovy prostor. vsichni spime v manzelske posteli. starsi mezi nami a miminko pod mou perinou.mela jsem strach ze mimco bude starsi budit ale nestava se to. kojim v leze, odrihavat nedavam takze jakmile se mimco budi dam prso a spime dal.moc tim padem neplace..jen starsi obcas ve spanku putuje, tak to v polospanku trochu koriguju:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6576
15.5.16 18:35

Máme taky věkový rozdíl dva roky a od narození druhého mimina spíme všichni společně v naší posteli. Obě postýlky slouží jako odkladiště věcí :-D Problém se spaním ani vzájemným buzením nebyl, ale my si vždy objednáme miminko, které spí od narození celou noc :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27002
15.5.16 18:37

@a0b9 máme kluky o 2 roky a 8 měsíců a spíme ode zdi ke zdi. Oba kluci mají svou postel přiraženou k naší. Starší u manžela a mladší u mě. Vzájemně se nebudí a ani nikdy nebudili a my je taky nebudíme. Někdy se k nám v noci nasáčkují, někdy se malý přesune až k bráchovi do postele (malému už jsou 2 roky, spíme tak od jeho narození).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
15.5.16 18:38

Švagrová má oba prcky v dětském pokoji, do ložnice se už nevejdou. Za miminkem chodí, ale staršího to nebudí, zvykl si. Starší syn zatím s námi v posteli a miminku pak přistavíme postýlku k naší posteli a budeme taky pohromadě. Pokojík má zařízený, pokud nebude chtít být s námi, ale stěhování bude jeho rozhodnutí, ne naše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
15.5.16 18:42

Super, děkuju moc všem za postřehy…
Potěšily jste mě, že vlastně všechny, které máte obě děti u sebe, se shodujete, že se vzájemně nebudí… Budu doufat, že to tak bude i u nás… Synátor byl vždycky spáč a nekřikloun, tak doufá, že i druhorozený/á si z toho vezme příklad a půjde to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
15.5.16 18:43

Syn už je na můj vkus dost velký na to, aby spal s vámi (když nemusí), my dali syna v 7 měsících do svého a je to fajn a jak se narodí druhé, nemusíme řešit nic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
15.5.16 18:48

Tak u nás spí se mnou v jedné posteli v ložnici tři děti (5,3 a 1 rok). Z jedné strany dva starší, z druhé strany nejmladší. Nikdy se navzájem nebudily a to takhle spolu spí od narození. Jen manžel se tu s námi nechce mačkat, tak spí v jejich pokojíčku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23076
15.5.16 18:48

My měli každé dítě z jedné strany. Já u sebe novorozeně a chlap starší dceru (20 měsíční). Teď se nám prostřední přestěhovala do postele mezi nás a z boku máme nejstarší a 9 měsíční. Všechny děti prošli obdobím, kdy s náma byly v posteli. Ale nemám to moc ráda. Už aby bylo podkroví a dětský pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat