Společné spaní - zábrana k posteli

7.8.15 00:25

společné spaní - zábrana k posteli

Ahoj maminky, chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám 8 měs. syna a spí se mnou na manželské posteli. Z jeho strany je zábrana reer (150 cm dlouhá, 48 cm vysoká), ale už přeleze peřinu, kterou jsem ho jistila z druhé strany a zespodu, tak se bojím, aby v noci neodcestoval a nespadl. Vymyslela jsem, že postel otočíme, takže v nohou bude mít čelo postele, za hlavou zeď a zábranu přidáme i na mou stranu. Slyšela jsem, že větší miminka si mohou v noci i stoupat, tak se bojím, jestli zábranu nemůže přelézt…Přesun do jeho postýlky mi prosím neraďte, ráda bych zachovala společné spaní (v postýlce se pořád mele a bouchá o stěny, navíc v noci kojím). Moc Vám děkuji a krásné léto!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31691
7.8.15 00:45

Já to nějak nechápu, kde spíš ty? u nás je z jedný strany postýlka jako zábrana, z druhý ležím já. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
7.8.15 01:08

Máme zábranu jako ty a jinak to vůbec neřeším :-) Jak píše @slavuska1 z jedné strany je zábrana a z druhé jsem já. Než si jdu večer lehnout jsem ho jistila z mé strany polštářem, ale vzhledem k tomu, že je na manželské posteli, tak pochybuju, že by se ti odkulil až tolik, že by spadl… :nevim: A u té zábrany si mi malej už mockrát stoupl, ale nikdy nepřepadl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.15 02:22

Já spím vedle malého, zábranu z mé strany jsem tam chtěla dát pro případ, že budu např. v koupelně a malý bude v posteli sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24365
7.8.15 07:51

Maximálně bych dala kolem postele na zem třeba deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21646
7.8.15 08:00

Jak velkou máš postel? Já spim s jedním z dětí stále, napřed s mladším od narození do roku, pak byl v postylce, od roku a půl do 3 let zase u mě, teď spí v posteli a se mnou spí starší. Mám 160 cm a zabranu z jedné strany. Z druhé kde spim já není, je tam jen asi 50cm komoda u hlavy. Za ty roky mi dítě spadlo asi 3×. Stačí tam přidat židli, nebo na zem peřinu, kdyby náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
7.8.15 08:09

..každý svého štěstí strůjce :nevim:

Příspěvek upraven 07.08.15 v 08:16

• Nahlásit
  • Citovat
brko
7.8.15 08:15
@verulicek píše: ..každý svého štěstí strůjde :nevim:
8o
  • Nahlásit
  • Citovat
brko
7.8.15 08:20

Ahoj, my máme na zemi deky a molitan. malá mě nebo manžela občas přeleze, tak když spadne, tak hezky do měkkého. Jednou takhle spadla, ani ji to nevzbudilo a spala na zemi. :mrgreen: a chápu tvůj postoj-také bych ji do postýlky nedala. Ani už ji nemáme, šla druhy den do světa. @Katka_Sv

• Nahlásit
  • Citovat
7016
7.8.15 08:28

Jakmile to jen trochu mozne, uc dite bezpecne slezat z postele. Snizi se tim pravdepodobnost nejakych stoupacich harakiri, dite si zapamatuje, kudy z postele pryc. Pokud nemate v nohou pelest, tak urcite otocit. Jen pozor na pripadne odsoupnuti ode zdi, detem staci malicka mezirka, aby se zaklinila rucicka, nozicka.
Ja na to nemela nervy, na toto obdobi jsem bezbolestne prestehovala do postylky, jakmile deti dostaly velkou postel, tak se zase vratily, ale uz rozumne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.8.15 08:40

@Katka_Sv a proc ho nedas spat do jeho postýlky :nevim: a proc spi s tebou? 8o

Příspěvek upraven 07.08.15 v 08:47

• Citovat
  • Upravit
verulicek
7.8.15 08:44
@JayLee píše:
@Katka_Sv a proc ho nedas spat od jeho postýlky :nevim: a proc spi s tebou? 8o

já jsem raději víc nekomentovala :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
7.8.15 08:46
@verulicek píše:
já jsem raději víc nekomentovala :jazyk:

no ja se mlatim přes prsty :pocitac: :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
21646
7.8.15 08:49

Nechapu. Ať si má každý dítě kde chce ne? Já kojila v noci 5×, když jsem dítě pak dávala do postylky, vzbudilo se a bylo hodinové rodeo. Lepší ho mít u sebe, dat napít a hned oba zas usnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
7.8.15 08:50

@andelka83 to taky nechápu..proč 5× v noci kojit? to vůůůbec není o hladu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama