Společné stavebnice (hry) pro kluky 3 a 6 let

757
27.2.20 18:20

Společné stavebnice (hry) pro kluky 3 a 6 let

Holky, naši kluci si společně vyhrají jen s Legem Duplem i klasickým…Jak to mají doma vaše děti, potřebuji nějaký nápad na cokoli. Nějakou další stavebnici…aby se prostě zabavili spolu. Co baví jednoho, nebere druhého a já se prostě nerozpůlím…
Díky za nápady… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

72
27.2.20 18:30

Magformers

Koupila jsem originál Magformers stavebnici 30 ks, u ní byl i návod na vselijaký výtvory. Dceru to strašně chytlo, tak jsem dokopila z Aliexpresu cca 70 ks neoriginální, za skoro stejný prachy jako to první malý balení, rozdíl v dílkách nejde poznat. Hraje si s tím i po letech + všechny děti, kdo k nám přijdou na návštěvu, se o to zajímají. A můžeš dokoupis kolečka, houpačku, svítící panel…, Za mě super kauf :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
27.2.20 18:38

@Petája kluci si spolecne vyhrajou s vlackodrahou a nebo maji lekarsky kufrik, obvazy atd. a osetruji plysaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
27.2.20 19:25

Nejvic si me deti (7, 5 a 1,5) spolecne vyhraji s papírovými cihlickami, nebo řádí a tancujou na posteli, stavi bunkry, apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19476
27.2.20 19:32

@Petája Ja mam kluka (6,5) a holku (skoro 5) a vyhraji si spolu se vsim. :nevim: Lego (ted uz 2 roky Friends a City), s vlackodrahou, kocarkem a miminkem, kuchynkou, autem pozarnika Sama, vlakem na ovladani, puzzlem, hraji spolu spolecenske hry (clovek vece, nejake chidicky, lovce pokladu, pexeso, monopoly junior, mlsne mysky, pred tim padajici opicky), bagruji na pisku, florbal, fotbal. Jen teda holka he ochotna hrat na potarnika Sama, tankysty, piloty, kosmonauty, tlapkovou patrolu, zachranare, ale odmita delat zlodeje a hrat si na vojaky ve smyslu pechoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5786
28.2.20 09:19

Lego, k duplu jsme vzali i kulickodrahu a ta je tolik nebere.
Seva, vlackodraha, playdoh, blbnou v domecku pod posteli (opavari, hasici, policajti) vystaci si s malem.
Radi se mnou vaří, dame spolu prsi (vic bavi maleho, trosku mu pomáháme), clovece s obrazky misto cisel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17243
28.2.20 20:10

Pořádná stavebnice, která baví i dospělé a vydrží generace, investice, ale super kvalita
https://www.mojepony.cz/
Fakt doporučuju, u nás frčíme už druhou generaci ;) tenkrát za ní naši dali 2tis a to byly výplaty úplně někde jinde… Máme 01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama