Společnost pro 2 letou slečnu z Říčan a jejího tátu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makar.one
Nováček 2 příspěvky 15.12.16 21:35
Společnost pro 2letou slečnu z Říčan a jejího tátu

Ahoj, stal jsem se víkendovým křížkem v kalendáři mé dcery a hledám tímto kohokoliv pro společné aktivity. Díky

Reakce:

niki V
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 15.12.16 22:50

@Makar.one jako na pokec na písek nebo jak? približ to trochu :lol:

Makar.one
Nováček 2 příspěvky 16.12.16 00:57
Přiblížit jistě :-)

Pokec na písku zní dobře, když si utoho budem hrat s dcerou. Nebo když budeš mít sebou svou ratolest a budou si hrát hezky spokojeně spolu. Tak ten pokec mužem přesunou treba na lavičku. :) No ale to by všem byla jistě zima, tak ti nevim. :D

Tak teď vážně. Jsem sám a když dostanu dceru na vycházku tak ji umim zabavit, v tom nemi problém. Ale jsme prostě jen spolu a to mě né že trápí, ale hmm…no chce to nějaký kámoše, kámošky… Ve více je více zábavy, možností… a jelikož ona si zatím ve 2,5 letech nikoho sama nepřivede a neřekne „hele tati je s tebou sice sranda, ale pojď za (třeba) Adamem viš potřebuju pro správnou socializaci a správný vývoj kamarady ve svém věku, ale neboj necháme tě hrat si s námi… nebo můžeš kecat s jeho mámou, když tě nebudem zrovna potřebovat pri hraní.“

Takže co tu teda hledám? Někoho se stejným zájmem cca 2,5 letým… Pro mé víkendové aktivity s dcerou. Toto byl hlavní záměr mého odvážného činu a tím myslím registraci zde.. v končinách internetu kam se každý chlap jentak neodváží zabrouzdat. :-D ale teď mě tak napadá, že pro sebe bych taky někoho potřeboval. O:) zn: kladný vztah k dětem, šikovný, upřímný a příliž poctivý nato abych si tu z toho udělal reklamu, tak řekněme zabezpečovací technik. B-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >