Společnost ZFP group - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 24.07.18 19:42
Společnost ZFP group - zkušenosti?

Zdravím, potřebuji poradit. Kamarádka mě přemluvila ke schůzce s člověkem z firmy ZFP group. Sama absolvovala kurz za 2000,– z kterého byla nadšená. Ten člověk mě přemlouval, abych kurz absolvovala též, že budu mít úžasnou finanční gramotnost a podobné kecy, a že pokud si přes tuto firmu vezmu hypotéku, založim penzijko atd., budu mít provize. Je možnost tam investovat peníze, které se mi namnoží a vydělám si měsíčně pěkný přivýdělek k práci.
Všechno mi to znělo až moc růžově na to, aby to byla pravda. K těmto nabídkám nemám důvěru a vím, že vždycky je tam nějaké ALE. Řekla jsem to narovinu, že k tomu nemám důvěru, načež následoval hodinový monolog o všech výhodách. Popravdě z toho mám hlavu jak pátrací balón, kamarádka nechápe, proč pochybuji, ale mně na tom něco nesedí.

A proto se ptám, máte s touto firmou zkušenosti? Opravdu je to tak výhodné, jak mi bylo prezentováno? Nebo je to podvod?

Děkuji za všechny odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 7229 příspěvků 24.07.18 20:04

Ne, není to výhodné, respektive je to výhodné pouze pro tu danou firmu. Spravovala by jsi si sama zuby po krátkém kurzu? Asi ne, že jo? A proč by se tedy měl člověk po krátkém kurzu orientovat ve financích. Dobrý finanční poradce se to učí měsíce. Pokud si uzavřeš sama produkt, dostaneš z něho provizi, to vypadá hezky. Ale pokud ten produkt budeš chtít zrušit, provizi budeš muset vrátit. Firma prostě hraje na to, že člověk nezruší pojištění, protože by musel vracet pěkných pár tisíc. Najdi si schopného finančního poradce a ten ti ušetří stokrát víc peněz než vyděláš s touhle firmou.

Sany80s
Kelišová 6809 příspěvků 24.07.18 20:27

Pamatuji si, že pro ně začala pracovat bývalá účetní ve firmě, kde pracuji.
Absolvovala takovou tu nalévárnu-očividně. Nevím, jak jinak to nazvat, měla naučené takové ty idiotské fráze.
Když si vzpomínám, pod jakou záminkou se mi vnutila domů. A jak se mi snažila trapně vlichotit.
Asi ji nalákaly na vizi nějakých tučných zisků, protože jinak nechápu, jak se účetní mohla nechat nalákat na toto.
Já ji předtím nijak extra neznala, byla to taková společenská drbna. Ale po tom, co se snažila mi vnutit, očividně tomu vůbec nerozuměla, tak si myslím, že to byla úplně blbá ženská.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 24.07.18 20:31

Děkuji za názory. Já si to myslela, že to bude nějaká špína. Tý dokonalosti na mě bylo nějak moc, tušila jsem, že to nebude jen tak. Úplně mi to připomělo ty suprový nabídky typu šroubování propisek doma, kdy si čověk vydělá až 20 000 měsíčně. :D Ještě, že jsem na to nekývla. :andel:

Lenka828282
Kecalka 136 příspěvků 24.07.18 20:42

Tak mě to rozhodně jako špína nepřijde. Jeden den jsem si vyslechla seminář, na kterém jsem spoustu věcí pochopila třeba kolem hypoték a investic. Po semináři jsem dostala osobní číslo, díky kterému dodnes dostávám provize. Je to už 11 let, máme finančního poradce, s kterým řešíme veškeré věci, ale vždy mi nějaká koruna na účtu přistane díky tomu osobnímu účtu. Já bych naopak poslala všechny na kurz finanční gramotnosti a je jedno jestli k Zfp nebo jinam.

Tesssa23
Kecalka 135 příspěvků 24.07.18 20:50

ZFP group znam I ze strany pojistovny,ktera s, nimi spolupracuje a je to ta nejhorsi firma.Jen z lidi dostanou penize a uz o nich neuslysite.Takze s nimi nikdy nic.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 24.07.18 21:04
@Lenka828282 píše:
Tak mě to rozhodně jako špína nepřijde. Jeden den jsem si vyslechla seminář, na kterém jsem spoustu věcí pochopila třeba kolem hypoték a investic. Po semináři jsem dostala osobní číslo, díky kterému dodnes dostávám provize. Je to už 11 let, máme finančního poradce, s kterým řešíme veškeré věci, ale vždy mi nějaká koruna na účtu přistane díky tomu osobnímu účtu. Já bych naopak poslala všechny na kurz finanční gramotnosti a je jedno jestli k Zfp nebo jinam.

Co jsem četla diskuze, takhle, jak píšeš to funguje jen do doby, kdy s nima máš uzavřené smlouvy a chceš od nich odstoupit. Vrací se prý získaná provize a bůhví co ještě. Jak vidím, negativní názory na firmu stále převyšují ty kladné. To mi bohatě stačí na to, abych si o tom udělala obrázek.

Tesssa23
Kecalka 135 příspěvků 24.07.18 21:13

Jj presne tak.Ruce od nich pryc,vubec bych nad tim neuvazovala.

Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 24.07.18 21:27

Zrovna dnes u mě byl pán který mi to vysvětloval :mrgreen: přijde mi to zajímavé, kamarádka tam pracuje a pochvaluje si ;) až na ten kurz za 2000 což se mi zdá hodně.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 24.07.18 22:05
@Celeste97 píše:
Zrovna dnes u mě byl pán který mi to vysvětloval :mrgreen: přijde mi to zajímavé, kamarádka tam pracuje a pochvaluje si ;) až na ten kurz za 2000 což se mi zdá hodně.

Kurz za 2000, další doplňující kurzy za 300, navíc na ty kurzy jezdí každý za své náklady. Zdá se mi těch výdajů trochu moc. Kdyby to četl ten, co mi to nabízel, určitě by řekl, že se mi ty peníze mnohonásobně vrátí. Ale tomu já nevěřím. Lehce vydělaný peníze vždycky smrděj.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 24.07.18 22:07
@Tesssa23 píše:
Jj presne tak.Ruce od nich pryc,vubec bych nad tim neuvazovala.

Však jo, hned jsem věděla, že do toho nejdu, nezdálo se mi to. Jen jsem chtěla znát názor více lidí. :)

Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 24.07.18 23:45
@Kathleena píše:
Kurz za 2000, další doplňující kurzy za 300, navíc na ty kurzy jezdí každý za své náklady. Zdá se mi těch výdajů trochu moc. Kdyby to četl ten, co mi to nabízel, určitě by řekl, že se mi ty peníze mnohonásobně vrátí. Ale tomu já nevěřím. Lehce vydělaný peníze vždycky smrděj.

Já vím, on to říkal tak že ti proplatí cestu a jídlo proto je to tak drahé nebo co :mrgreen:

Hofida
Kecalka 289 příspěvků 25.07.18 00:00

Kolegyně u nich roky byla registrovaná, smlouvy se jí pak už moc nedařily, školení byla drahá, když na ně odmítla jezdit, protože už na ně ne vydělala, vyřadili ji s tím, že provize ze smluv sjednaných před X lety propadaji firmě, že odmítnutím školení porušila podmínky.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 25.07.18 09:36
@Celeste97 píše:
Já vím, on to říkal tak že ti proplatí cestu a jídlo proto je to tak drahé nebo co :mrgreen:

O proplacení cesty nic nevím, četla jsem v diskuzích na internetu, že si to každý musí platit sám, ale byly to diskuze staré několik let, možná se to od té doby změnilo. Mně právě taky vykládal o švédských stolech a všem možnym i nemožnym. :lol: Kamarádka z toho byla unešená. :lol:

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 25.07.18 09:39
@Hofida píše:
Kolegyně u nich roky byla registrovaná, smlouvy se jí pak už moc nedařily, školení byla drahá, když na ně odmítla jezdit, protože už na ně ne vydělala, vyřadili ji s tím, že provize ze smluv sjednaných před X lety propadaji firmě, že odmítnutím školení porušila podmínky.

Jak vidím, jde jim jen o vlastní zisk. Od této firmy raději ruce pryč.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >