Spolehlivá práce z domova

Anonymní
13.5.20 08:45

Spolehlivá práce z domova

Pěkný den přeji. Existuje vůbec nějaká práce z domova? Marně se už dva měsíce snažím sehnat. Všude chtějí poplatky předem - toho se bojím, protože částky se pohybují od tisíce výš. Jsem sama se dvěmi dětmi, psem, a kočkou. Tisíc korun je pro mě dost, kdybych o ně měla přijít. Máte s něčím osobní, pozitivní zkušenosti? Předem děkuji za rady, a zkušenosti. ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5775
13.5.20 08:48

Poptávka výrazně převyšuje nabídku, takže pokud ti někdo něco nabídne, tak to buď bude rovnou podvod, nebo budeš dělat za 20Kč na hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
13.5.20 08:50
@Anonymní píše:
Pěkný den přeji. Existuje vůbec nějaká práce z domova? Marně se už dva měsíce snažím sehnat. Všude chtějí poplatky předem - toho se bojím, protože částky se pohybují od tisíce výš. Jsem sama se dvěmi dětmi, psem, a kočkou. Tisíc korun je pro mě dost, kdybych o ně měla přijít. Máte s něčím osobní, pozitivní zkušenosti? Předem děkuji za rady, a zkušenosti. ????

Neexistuje. Jediná spolehlivá práce z domova je home office. Kde chtějí poplatek, je to podvod!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 08:51

@Russet jaký je rozdíl mezi prací z domova, a home Office? Do teď jsem myslela, že je to to samé 😁

• Citovat
  • Nahlásit
34816
13.5.20 09:00
@Anonymní píše:
@Russet jaký je rozdíl mezi prací z domova, a home Office? Do teď jsem myslela, že je to to samé 😁

Home office máš od svého zaměstnavatele, kde máš i svou kancelář. Někdy tam musíš být a někdy ne. Lepení pytlíků a dávání propisek dohromady nepovažuju za home office. Jakmile po tobě někdo chce prachy, aby ti dal práci, je to podvod. Nepamatuju se, že by po mě zaměstnavatel při nástupu chtěl vstupní poplatek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
13.5.20 09:09

Práci z domova ti nabídne zaměstnavatel - mohou vykonávat většinou kancelářské pozice.
A pokud hledáš sama na sebe z domu, také dělám SEO, AFFIL, doučování, překlady. S tímto mám pozitivní zkušenost bez poplatků.
A dělám HO 8 hodin denně - zaměstnavatel má kancl v Praze, já dělám z domu z Přerova. Jednou týdně cesta do Prahy - plně hrazená. (A BEZ POPLATKU PŘEDEM).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
13.5.20 09:11

A co jsi delala predtim? Neslo by se treba pozeptat v byvale praci, jestli nepotrebuji s necim pomoct? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 09:17

@Xmichaelah před dětmi jsem pracovala v baru, který už je přes rok zrušený. Takže to neklapne. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24588
13.5.20 09:18

Co ma poplatek, je podvod. Takové jednoduché pravidlo. Jinak nejake plneni obalek, kompletovani propisek atd, to je otrocina za par korun, to se nevyplati, aby se to pak stihlo, tak to dela cela rodina a nakonec z toho clovek ma dvacku na hodinu. Spíš se zamysli, co umíš. Můžeš něco překládat? Někoho doučovat? Něco vyrábět? Co jsi dělala za práci? Home office máš od zaměstnavatele, když ti umožní dělat tvoji normální práci z domova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
13.5.20 09:28
@Anonymní píše:
@Xmichaelah před dětmi jsem pracovala v baru, který už je přes rok zrušený. Takže to neklapne. :nevim:

A co kompletovat letáky pro pošťačky? Sice musíš dojet na pobočku pošty, vyzvednout si balíky, dotáhnout domů, rozbalit, poskládat, a zase dovézt zpět pošťačkám. Ale taky otročina za pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22529
13.5.20 09:52

Samozřejmě, že existuje, ale na internetu ji nenajdeš. Musíš oběhat firmy v okolí a poptat se sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
13.5.20 10:39

Tak zkusit obehat firmy kolem, zkus si srovnat, co muzes nabidnout, jake mas casove moznosti… nevim jak stare mas deti, jestli uz nekam dochazi aspon na cast dne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13595
13.5.20 10:46
@Anonymní píše:
Pěkný den přeji. Existuje vůbec nějaká práce z domova? Marně se už dva měsíce snažím sehnat. Všude chtějí poplatky předem - toho se bojím, protože částky se pohybují od tisíce výš. Jsem sama se dvěmi dětmi, psem, a kočkou. Tisíc korun je pro mě dost, kdybych o ně měla přijít. Máte s něčím osobní, pozitivní zkušenosti? Předem děkuji za rady, a zkušenosti. ????

Kdysi jsem při md kompletovala ochranne pracovni prilby - slozit kříž, nandat molitany, nacvaknout do prilby.
Je to uz pres patnact roků. Ale bylo to skvěle placené. Rodicak byl 3800 nebo kolik a vydelala jsem si pres deset tisíc. Po večerech.
Dnes uz ta firma nefunguje.
Možná se zeptat v nejakych takovych provozech.
Anebo už se to vozí z Číny. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
15.6.20 08:35

práce z domu

Ahojte všichni,

narazila jsem na tuto firmu… https://www.manualnivyroba.cz/vyroba-predmetu

co vy na to??,

Podvod? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
17.6.20 08:28
@Blondý28 píše:
Ahojte všichni,

narazila jsem na tuto firmu… https://www.manualnivyroba.cz/vyroba-predmetu

co vy na to??,

Podvod? :nevim: :nevim:

Nevidim nikde zadny nazev firmy, ico… a jeste chteji penize dopredu. Takze bych tomu nevenovala zadnou energii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat