Spolehlivé tablety na hubnutí

Anonymní
27.4.20 16:59

Spolehlivé tablety na hubnutí

Ahoj holky, mate zkušenosti s léky na hubnutí? Pokud ano? Které vám pomohly nejvíce a kolik jste díky nim zhubly? Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1526
27.4.20 17:09

Kdyby takové byly, nebudou na světě obézní 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22877
27.4.20 17:13

Nejspolehlivější je dieta na 5. Nežer. A prášky na hubnutí jsou pěkné svinstvo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
27.4.20 17:16

Stačí rozumně jíst, hýbat se a nepotrebujes předraženy léky plný chemie, který stejně nefungují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18049
27.4.20 17:30

Takové které tě donutí jíst vyváženě a správně a víc se hýbat.

Maximálně můžeš zkusit pervitin, ale díky zavřeným hranicím je to dost nedostatkové zboží a nejspíš za ceny, co byl dřív kokain. (tato věta je celá sarkasmus, kdyby to nebylo zřejmé).

A ne rada „nežer“ je pěkně idiotskáý, protože si tím člověk jedině zničí metabolismus a rozjede jojoefekt.
Prostě potřebuješ jíst tak, aby si pokryla svůj bazální metabolismus a víc se hýbat.

Primárně potebuješ porozumět co a hlavně proč děláš blbě v rámci životosprávy a to postupně, pomalu proměnit na zdravé návyky. Pak se i tvoje tělo dostane do zdravého tvaru a kondice.

Dost pomůže když taky přestaneš pít alkohol, srovnáš si spánek a pokud máš tendence být úzkostná či se příliš trápíš věcmi, tak ti to ti dost komplikuje spalování přebytečného tuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8532
27.4.20 18:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mate zkušenosti s léky na hubnutí? Pokud ano? Které vám pomohly nejvíce a kolik jste díky nim zhubly? Díky moc

Jo ale jsou docela velke k polknuti.. rika se jim pohyb a zdrava strava..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
27.4.20 18:33
@divine woman píše:
Nejspolehlivější je dieta na 5. Nežer. A prášky na hubnutí jsou pěkné svinstvo.

Provedla jsem menší test. Jedna jsem jenom jedno jídlo za den, pila pročišťující čaj, čaj, čistou vodu, mléko a vodu. A i když jsem prakticky tzv. nežrala přibrala jsem během dne kilo. Tak kde je to slavné hubnutí? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13335
27.4.20 21:51
@Izumi Miyako píše:
Provedla jsem menší test. Jedna jsem jenom jedno jídlo za den, pila pročišťující čaj, čaj, čistou vodu, mléko a vodu. A i když jsem prakticky tzv. nežrala přibrala jsem během dne kilo. Tak kde je to slavné hubnutí? :D

A jak dlouho jsi tohle zkoušela? Takhle se zhubnout za den fakt nedá. Anorexie trošku trvá, víš?

Jinak opravdu nic neexistuje, kdyby existovalo, tak tu všichni pobíháme krásní a štíhlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2531
27.4.20 21:53

Nn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
27.4.20 22:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mate zkušenosti s léky na hubnutí? Pokud ano? Které vám pomohly nejvíce a kolik jste díky nim zhubly? Díky moc

Všechny na který narazís ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
28.4.20 00:15
@Flyingfrog píše:
A jak dlouho jsi tohle zkoušela? Takhle se zhubnout za den fakt nedá. Anorexie trošku trvá, víš?Jinak opravdu nic neexistuje, kdyby existovalo, tak tu všichni pobíháme krásní a štíhlí.

Jenže tohle právě radí lidé, co hlásají „cvičit a nežrat“. A hádejte kolik z nich se tím samo řídí. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hedvika22
15.10.20 19:43

Mi pomohl H2out. Je to na odvodnění, čímž samozřejmě i zhubnete. Detoxikuje to organismus. Podle mě je to dobré

• Citovat
  • Nahlásit
95
25.1.21 20:21
@Hedvika22 píše:
Mi pomohl H2out. Je to na odvodnění, čímž samozřejmě i zhubnete. Detoxikuje to organismus. Podle mě je to dobré

Jen dávejte pozor, že takhle nezhubnete tuk. Sice váha půjde dolů, ale bude to voda. což je fajn třeba před létem na plavky, když se Vám vyrýsuje postava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat