Spolehlivá značka obuvi

447
22.4.20 07:10

Spolehlivou značku obuvi poraďte

Ahoj holky, krásné ráno. Prosím, chtěla bych nadhodit téma a poradit se, sháním boty pro sebe, ale zarekla jsem se, že už žádný kompromis. Nechci žádné, co se za půl roku rozpadnou, kterým se obrousí podpatek, které jsou úzké a noha trpí (dnes je to móda, asi šetří na materiálu, uznala to i prodavačka ve značkové obuvi co jsem se s ní bavila) problém je, že bych chtěla nějaké pěkné, jakoby módní prostě do města a tak, do terénu se kvalitní shánějí lépe mám pracovní Caterpillar a jsem spokojená ale do města atd :nevim: nejsem z žádného mega města Praha Brno atd takže nemůžu někam kde by se sehnat asi dalo, ale z vesnice a poblíž jen Děčín kde není nic akorát výše zmíněné šunty. Ať to stojí co to stojí jen když to vydrží (ono vlastně ty levné boty jsou paradoxně drahé) a nebude to ničit nohu. Máte zkušenost s nějakými pěknými, spolehlivými, ortopedictejsimi? Mám ráda kůži. Ale měla jsem kozacky Baťa staly 3000 a rozpadly se ???????????????????? navíc jsou úzké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

758
22.4.20 07:58

Můžeš se podívat po barefoot, ty budou široké a pohodlné dokonale, ale co se týče vzhledu, je třeba dlouze vybírat, mnohé jsou takové zvláštní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
22.4.20 08:06

Ahojky :mavam: asi bych ve tvém případě volila nákup na internetu - jsem z Brna a přesto se mi to osvědčilo. Nesedí, vyměním, vrátím, zadarmo.
V dnešní době pomalu ale nenarazím na botu s ortopedickou vložkou, tak pokud na tom trváš, spíš bych si ji koupila zvlášť. S jedním párem ale stejně moc parády neuděláš, protože ho brzy prochodíš, osobně obuv točím a drží mi např. 4 roky. Pro osvědčené značky nechodím daleko - Nike, Adidas, lodičky z Mohita mají úžasně měkkou patu, to jsem nečekala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
22.4.20 09:13

Já si kupuju tenisky - Vans, Nike. Vydrží pár let, do města jsou pohodlné. Dneska mi přijdou Merrelky, ty jsou skoro BF, tak uvidíme jak mi padnou ony. Ale to asi nebude tvůj styl. Jestli chceš kožené městské, zkus BF. Vivobarefoot by se ti mohly líbit, ty vypadají elegantně celkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
22.4.20 09:25

Převážně nosím tenisky značky Nike, Fila, Vans. A jsou super. I do města, bydlím v Praze. A pak samozřejmě i boty, které mě prostě zaujmou. Ale ty většinou nejsou na dlouhé chození, takže v kufru vozím vždy jedny tenisky, pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20823
22.4.20 09:32

Mam sirokou nohu s vysokym nartem a osvedcene znacky, kde si vzdycky vyberu: Geox, Vagabond, Hogl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5379
22.4.20 09:38

Pokud chceš „zdravé“ boty, poohlédni se po barefoot obuvi.
Pokud jde o „normální“ značky, tak kvalitní kožené a celkem k noze friendly jsou ECCO. Do práce kupuji už tak 15 let boty z 90 % jenom tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
22.4.20 10:52

Já mám ráda značky Ecco, Caprice, Geox a úžasné jsou Hogl a Hispanitas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20823
22.4.20 10:59
@nozu píše:
Já mám ráda značky Ecco, Caprice, Geox a úžasné jsou Hogl a Hispanitas.

Hispanitas jsem neznala, mrkla a moc hezke :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
22.4.20 11:43

@PaníKadrnožková a jsou úžasně pohodlné. Jen ty ceny… Ale sandále už pojedou třetí sezonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama