Spolehlivý bezdrátový zvonek ven

18633
11.5.09 22:46

Spolehlivý bezdrátový zvonek ven!

Milé maminky, po té co jsme si koupili bezdrátový NO name zvonek v Baumarktu, za celkem nemalý peníz a od začátku nám odmítá fungovat vás prosím o rady a tipy, které by nám pomohli při výběru nového, ale tentokrát již spolehlivého a kvalitního venkovního zvonku.
1. měl by být bezdrátový s dosahem min. 200m (1.7.09 - koukám že můj odhad vzdálenosti je opravdu bravurní - tak to prý máme k baráku necelých 40m…)
2. Měl by být určen pro použití venku (ne jak ten náš do kterého nám prve zateklo a pak nefungoval)
3. Měl by být tolerantní ke kovové bráně na které bude umístěn (ten náš na té kovové bráně odmítal fungovat, musel být zavěšen na pletivu)
4. a kdyby měl nějaké rozumné baterky (AA, AAA) taky bych se nezlobila ( současný má nějakou A23! a ta baterka stojí 50kč! ale to je fuk, to jen dodávám…)

Jde mi hlavně o vaše zkušenosti s bezdrátovými zvonky, protože já snad neznám nikoho kdo by s nimi neměl nějaký problém. Za to pošťačka už má problém s náma :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.5.09 07:03

Ano, znám, podobná situace. Nám ale nefunguje ani značkový bezdrátový zvonek, a prostě otázku zvonku už jsem vzdala…

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
11524
12.5.09 07:48

Neexistuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Nakonec jsme natáhli drát a koupili voděodolný vypínač a zviníme už 6 let. Ty bezdrátové zvonky jsou k ničemu, věčně zkažené, hned se zlomily. Ze sousedů už ho nemá nikdo, všichni dali klasiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.5.09 08:37

Ty Sati, ale ono je to od brány fakt daleko… Máme pozemek 1200m2 a dům fakt až na opačném konci než bránu!!! To jste ten drát pokládali do země? To už je pomalu díra jak na kanalizaci…
Copak vážně neexistuje žádný spolehlivý zvonek??? Vzdát to nemůžem, neb by k nám pošťačka nechodila už vůbec - máme puštěného psa, sice neškodného, ale přece jenom psa. A dost objednáváme na netu, takže balíčky jsou tak odden…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
12.5.09 09:19

není třebe dávat hohluboko, místy ho máme na povrch, přikrytý jen kameny, na baráku to máme přiťuknuté hřebíčkem :oops: . Celková investice byla asi 150 Kč a máme fakt klid. Kdyby jsi chtěla foky, musíš počkat až vyleze slunko, do toho deště fakt nejdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.5.09 09:27

no mám obavu o všetečné pracky našich chlapečků… jak to bude mělko, nebo i vidět, tak je to senza podnět k zábavě…A hřebíček na domě? Asi by nám to dlouho nezvonilo. no ale zvažujem každou možnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
12.5.09 10:31

Ahoj,

my máme doma bezdráťák od ELEKTROBOCK.cz, Kuřim (našla sem to na zadním štítku :) ), zatím ho máme rok a funguje 100 %. Máme ho na želežné bráně a od domu je to cca 250 m. Tchýně tam má bezdráťák taky, ale ten zvoní jak se mu zachce. Náš stál cca 800 Kč a je z obyčejného elektra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
12.5.09 11:00

My sme měly obyč bezdrátovej ( stál cca 1000,– a vyhovuje tvým požadavků, snad jen ta kovová brána-myslim že žádný zvonek nemůžeš dát přímo na kov ale je třeba tam dát dřevěný prkýnko. Značnu nevim ale koupily sme ho v železářství, baterka do něj stála cca 25,– ) a fungoval bez problému 7l. Teď máme taky bezdrátovej a funguje taky bez problému, jen má menší dosah, koupila sem ho na netu ve slevě za cca 280,–. Když budeš chtít najdu ti na ten zvonek odkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
12.5.09 11:28

A já myslela, že s tím máme problém jenom my… Svého času jsme měli na baráku 3 zvonky (my, naši, brácha) a nezvonil žádný… Furt docházely baterky, a to jakože strašně brzo…

Nakonec jsme pořídili litinový zvon, který teda my nahoře stejně neslyšíme, když máme zavřené okna a dveře, ale aspoň k našim se dá dozvonit… A pošťačka se už naučila bušit jak jednotka rychlého nasazení :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
12.5.09 15:04

moje rodiče mají zvonků asi 10 a fungují na přeskáčku. :-(( Spolehlivost 0.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.5.09 15:13

To je dobré řešení!!! Založím si sbírku zvonků a ať si příchozí vybere na který se mu bude chtít zvonit :lol: :lol: Třeba se trefí do funkčního :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
12.5.09 15:19

Taky máme v šupleti sbírku nefunkčních, ale pak jsme se nervli, koupili jeden drahý a ten funguje spolehlivě

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.5.09 16:07

Lesi prosím, co je to drahý a pokud je to ještě možný, tak jaký je ten konkrétní zvonek (značka)… Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
12.5.09 18:18
lacenka píše:
Lesi prosím, co je to drahý a pokud je to ještě možný, tak jaký je ten konkrétní zvonek (značka)… Děkuji

Tento: http://www.tvb.cz/…l,det,229206

No, mi drahý připadal, ale teď nevím, jestli stál tolik, nebo jestli jsem už otrnula. Každopádně jich doma máme v šupleti několik, tenhle jediný fachčí.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
1.7.09 21:04

a jak to nakonec dopadlo???

No nechala jsme si poradit jednak od Lesiny a jednak od mé sestry, která mi potvrdila, že dokud nekoupily zvonek co má přijímač v zásuvce, tak prostě nezvonili…
Koupili jsme tenhle
http://www.deramax.cz/select_det.php?…

a zatím ťuk, ťuk, ťuk funguje fakt spolehlivě…Kdyby se něco změnilo, tak se ozvu se story „jak se u Lacenky kopal kanálek na zvonkový drát“ :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama