Spolehlivý gynekolog v Litoměřicích nebo okolí?

Anonymní
3.7.13 14:50

Spolehlivý gynekolog v Litoměřicích nebo okolí?

Zdravím, prosím o tip na spolehlivého gynekologa v Litoměřicích nebo okolí. Takového který se zajímá o to proč žena nemůže po dvouch ZT už dva roky otěhotnět a necpe jí clostilbegytem aniž by jí udělal hormonální profil nebo utz :zed: takového který se snaží pomoct… nebo už zcvoknu :zed: děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11626
3.7.13 15:19

Alena Holbová co jsem slyšela tak je prej dobrá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.13 15:25

@Veveruska87 děkuji :) zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
11626
3.7.13 15:28

Není zač

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Laadaa
7.8.13 17:04

Nedoporučuju pana doktora Šálka, má hrozně pacientek a nejspíš i z toho je nervózní, nepříjemnej a arogantní.

• Citovat
  • Nahlásit
11626
7.8.13 17:08

Já si zas pana doktora Šálka nemůžu stěžovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
21.10.13 21:05

@Veveruska87 Alena Holbová moc nepřijímá nové pacientky, ale jakmile přijme někoho tak je vyhráno. Příjemná kamarádská paní, chodí k ní moje babička, mamka, mladší sestra a samozřejmě i já. :) Vždy s každým problémem či sebemenší hloupostí se kterou jsem přišla vždy skvěle poradila. Jinou bych nechtěla. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11626
21.10.13 21:35

@Aleana Zakladatelka se ptala na spolehlivého gynekologa tak jsem jen radila že jsem slyšela že právě ta Alena Holbová je dobrá ale mám to jen z doslechu. Já chodím k panu doktorovi Šálkovi a s tím jsem taky spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
22.10.13 17:14

@Veveruska87 jen jsem chtěla k diskuzi doplnit nějaké info a zkušenost s A. Holbovou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
6.1.15 10:34

Ahoj, doporučuji MUDr. Jana Nerudu, pracoval v litoměřické nemocnici. Teď už bohužel pracuje v Ústí nad Labem u MUDr. Petra Sudka, ale doporučuji za ním zajet. Ústí není tak daleko. Je velice dobrej, příjemnej, své práci rozumí, trpělivej a věnuje Vám svůj čas. Ošetřoval mne celé moje těhotenství a byla jsem velice spokojená.
http://www.gynekolog.cz/sudek/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
21.1.15 20:50

Vřele doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
13.5.19 00:09

Gynekolog v Litoměřicích

Ahoj holky, brzy se budeme stěhovat do Ltm a plánujeme Mimi, tak oživuji tuto diskuzi. Máte někdo tip, ke kterému gynekologovi se pihlásit? Případně varování, kam určitě ne? Nejblíže bych to měla do ordinace MUDr. Libora Pardubického, máte s ním někdo zkušenosti?
Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
13.5.19 06:51

No k němu určitě nechoď, a dokonce si myslím, že už ani neordinuje. Já doporučuju MUDr. Hatašovou (Lékařksý dům, Pokratická ulice) a nebo MUDr. Kozáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.19 10:00

Pani doktorku Holbovou nedoporucuji, hodne lidi ted od ni odchazi. Zda se nedusledna, casto zdravotni stavy podcenuje. Take planuji po letech menit gynekologa a jit od pani doktorky jinam.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat