Spolek pro ochranu zvířat Ústecký kraj

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
605
19.10.21 18:51

Spolek pro ochranu zvířat Ústecký kraj

Zdravím, ráda bych pomohla po jakékoliv stránce zvířatům. Sama mám dva psy z toho jeden na vozíku. Ráda bych se angažovala i osobně nejen materiálně. Nenašla jsem ale na internetu nic co se týká Ústeckého kraje. Omlouvám se, že píší zrovna sem, s tímto dotazem…ale vím, že tady holky odpovídají celkem bleskově. Bohužel co se týká Ústeckého kraje jsem nic nenašla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1131
19.10.21 19:01

Pokud vím, tak při ZOO Ústí je útulek, tak se zkuste poptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
19.10.21 19:32

@Blankaspl Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
19.10.21 19:39
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.10.21 19:40

Anidef (https://www.anidef.cz/) bude určitě rád za pomoc, je to skvělý útulek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
19.10.21 22:11

Děkuji holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2400
19.10.21 22:30
@Psisuchar píše:
Zdravím, ráda bych pomohla po jakékoliv stránce zvířatům. Sama mám dva psy z toho jeden na vozíku. Ráda bych se angažovala i osobně nejen materiálně. Nenašla jsem ale na internetu nic co se týká Ústeckého kraje. Omlouvám se, že píší zrovna sem, s tímto dotazem…ale vím, že tady holky odpovídají celkem bleskově. Bohužel co se týká Ústeckého kraje jsem nic nenašla..

V ústeckém kraji je několik spolků na ochranu zvířat, útulků soukromých i městských. Jen namátkou Anidef v Krupce, Útulek Chomutov a Jirkov, dále Most, Litvínov, Jimlín, Klášterec, Ústí. Záleží odkud jste ne všichni útulky umožňují například venčení. Klášterec (také jezdíme) a pak Jimlín, ty stoprocentně ano, mají i webu nebo fb i uvedené časy, kdy je to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat