Spolkne veganka/vegan sperma?

26.2.20 20:43

Spolkne veganka/vegan sperma?????

Zeny, muzi!
Vcera jsme se s kamaradkou po dlouhe dobe sesly nad sklenickou vina a po probrani temat: deti, manzele, matky a tchyne, jsme se dostaly az k otazce: spolkne veganka/vegan sperma pri oralnim sexu? :) :nevim:
Berte toto tema k odlehceni, pro pobaveni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1359
26.2.20 20:45

Podle toho, jak se jí zrovna chce.

Ještě jste se zapomněly pozastavit nad mateřským mlékem :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36017
26.2.20 20:46
@LadyHeather píše:
Zeny, muzi!
Vcera jsme se s kamaradkou po dlouhe dobe sesly nad sklenickou vina a po probrani temat: deti, manzele, matky a tchyne, jsme se dostaly az k otazce: spolkne veganka/vegan sperma pri oralnim sexu? :) :nevim:
Berte toto tema k odlehceni, pro pobaveni…

To je doraz pro AY87. Napis ji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2487
26.2.20 20:46
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
26.2.20 20:56

Hele to já dneska v práci nadhodila zda veganka ho chlapovi kouří anebo to dělá přes gumu. No vybuch smíchu jak todle :D takže nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37952
26.2.20 20:58

Smnkote, dyt to jde z vajec 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3581
26.2.20 21:00

Tohle je fakt blbej starej vtip. Načti si něco o veganství, proč to ty lidi dělaj, a pak nebudeš mít blbý otázky. Teda zpět, v alkoholovým opojení se řeší mnohem větší blbosti, tak to chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14320
26.2.20 21:03

Pokud chce nové boty, spolkne i veganka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
26.2.20 21:03

@Čičorečka
Taky Veganka, že tě to tak rozrusilo? :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1359
26.2.20 21:05

@el.leanor21
Myslím, že píše, že je ten vtip blbej a starej (což je), ne že je rozrušená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3581
26.2.20 21:10

@el.leanor21 ba ne, dnes jsem si dala výborný vepřový masíčko. Nerozrušilo mě to, jen mě dráždí, když někdo přepíše vtip do situace, kterou zažil. Přijde mi to trapný. A vegani, ačkoli já bych se nedokázala takhle obětovat, mají pro svůj životní styl konkrétní (normálním lidem zcela zřetelný) důvod. A orální sex, případně kojení, s ním naprosto nesouvisí. Jestli to někdo nedokáže rozlišit, je buď tedy opilý, nebo hloupý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 21:11

Je videt kdo zde ma alespon posledni zbytky humoru… ale tady se vsechno bere krutoprisnestrasne vazne. A ja zadny vtip o veganech a spermatu neznam… a ano, o veganstvi mam docela slusne informace (bratr byl vegetarian, nyni vegan)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13290
26.2.20 21:15
@matkabagristy píše:
Smnkote, dyt to jde z vajec 8o
:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
26.2.20 21:15

@LadyHeather hold je tu už dost zapskych ženských co se neumí zasmát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 21:18
Nebyla jsem ani opila (sedely jsme nad vinem, ale ja ho nepila) a asi te prekvapim, nejsem ani hloupa…
A moje rozlisovaci schopnosti taky funguji!
@Čičorečka píše:
@el.leanor21 ba ne, dnes jsem si dala výborný vepřový masíčko. Nerozrušilo mě to, jen mě dráždí, když někdo přepíše vtip do situace, kterou zažil. Přijde mi to trapný. A vegani, ačkoli já bych se nedokázala takhle obětovat, mají pro svůj životní styl konkrétní (normálním lidem zcela zřetelný) důvod. A orální sex, případně kojení, s ním naprosto nesouvisí. Jestli to někdo nedokáže rozlišit, je buď tedy opilý, nebo hloupý.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama