Spolknutí části baterie74747474

207
1.12.19 19:50

Spolknutí části baterie

Dobrý večer,

potřebuju uklidnit, předem říkám, že jsem ohledně zdraví dětí opravdu magor, takže pokud se Vám bude zdát, že jsem lehce hysterická, tak se Vám to nezdá. :D

Dvouleťák před chvilkou přiběhl s malou tuzkovou baterkou v puse. Hodil na zem ovladač a vypadla z něj jedna. Vzala jsem mu ji z pusy, ale nejspíš si s ní tak tři minuty hrál. Dávám jí zpátky a čučím, že tam není takový plíšek, co je po stranách baterek. Vyfotila jsem ho, sundala jsem ho z jiné baterky.
No a moje dotazy. Holky nebo kluci, kdo se v tom vyznáte. Je nebo není to nebezpečné pokud to spolknul, protože by ho to mohlo vevnitr poleptat?
A druhá otázka, jestli to není nebezpečné z důvodu poleptání, může mu to tam uvíznout, atd.?
Manžel je ze mě na prášky, protože si (nejspíš právem) mysli, že jsem blázen. Nutno říct, že by to nejspíš asi nesnědl, protože se u všeho zakucka, ale jak říkám, jsem schopná ho vzít do nemocnice i kvůli blbostem… Moc díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1558
1.12.19 19:54

Hele, tohle nevim, ale davej na baterky bacha. Spolknuti baterky je ten nejvetsi pruser. Je to vicemene konecna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
1.12.19 19:54

Zkus zamést celý pokoj, kde si s tím mohl hrát a určitě to najdeš :-) taky jsem takhle jednou plašila kvůli kousku kulatyho plíšku, se kterym si dcera hrála. Pak jsem zametla celou kuchyň a jídelnu a ejhle, leželo to asi 2 metry od místa, na kterým si s tím hrála.. ale jinak tě můžu uklidnit, taky jsem hysterická :-D nejsi v tom sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
1.12.19 19:57

No to já právě vím, byla jsem na záchodě. Vše jsem zametla a nikde nic. Tak já vůbec nevím co delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
1.12.19 19:58

Okamzite doktor!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
1.12.19 19:59

Tohle bych neriskovala a jela bych. Zkuste nejdřív pohledat, jestli plíšek někde nenajdete, poptejte se syna, uvidíte. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
1.12.19 20:00

Ahoj, okamžitě jeď k doktorovi. Nedávno jsem četla příspěvek jedné maminka na Instagramu která dává rady ostatním co a jak v podobných situacím, nevzpomenu si teď ani za boha na jméno ale jsem si 100% jistá že tam napsala okamžitě vyhledat lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
1.12.19 20:01

Je mu rok a třičtvrtě @IvaB

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
1.12.19 20:01

Už jsem to našla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
1.12.19 20:03

Holky to ale není baterka. Je to z velké baterky plisek, který se dá normálně odebrat. Ale ještě jednou všechno prohledám a jedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21771
1.12.19 20:06

No i ten plech je docela ostrej, takze pokud spokl, určitě k doktorovi ASAP.
Průšvih jsou alkalické baterky (knoflíky do baterek a malých spotřebičů - tam jde o minuty), což není tenhle případ, ale i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
1.12.19 20:07

No přesně toho se bojím, že ten plíšek je celkem ostrý. Na rentgenu ho uvidí, že jo? Je to nějaká ocel nebo tak něco. @Chauvinist

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21771
1.12.19 20:13
@Jukat píše:
No přesně toho se bojím, že ten plíšek je celkem ostrý. Na rentgenu ho uvidí, že jo? Je to nějaká ocel nebo tak něco. @Chauvinist

spíš mrkni po bytě, jestli se tam nikde neválí a pak k dochtorovi. Jo, uviděj ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5244

Udělají sono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652

@Jukat
Já vím, psala jsi dvouleťák, ale i s tak malým dítětem se dá trochu domluvit. Nečekám, že Ti řekne, jo, spapal jsem to, ale třeba Ti ukáže, dovede Tě k tomu, zkusila bych to. A pak nejspíš jela, bohužel. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat