Spolubydlení pro maminky samoživitelky

5.1.20 20:03

Spolubydlení pro maminky samoživitelky

Ahoj, chci se zeptat jestli by se tu našla ještě nejaká slečna, žena? co je v tížívé situaci at už sama nebo s dětmi nebo čeká dítě a nemá dostatek peněz aby mohla jít do podnájmu, já sama jsem v 6 měsíci těhotenství, mám ještě zletilého syna který semnou bydlí, sem v situaci kdy si nemůžu dovolit podnájem, proto mě napadla tahle možnost? třeba bych tím pomohla i ženě na druhé straně. Jsem z Brna takže byt bysme hledali tady, pokud je tu někdo takový tak at neváhá a napíše mi tady do zpráv a docela to spěchá chtěla bych jít bydlet co nejdřív :)

Příspěvek upraven 05.01.20 v 20:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4244
5.1.20 20:08

Jednak telefony se nezveřejňují kvůli úchylákům…A syn je už zletilý: to jest bylo mu 18? Je sice pravda, že mezi prvním a druhým dítětem je velká časová prodleva, ale to se asi někdy stane, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12818
6.1.20 12:26

@laris08 Dobrý den, zakladatelko, zkuste se zaměřit na skupiny, kde jsou maminky samoživitelky, případně maminky z Brna… :) Snad někoho vhodného najdete.

Hezký den, Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 15:57

Spolubydleni pro maminku s miminkem

Dobrý den, jsem mladá maminka 23 let, 12cteho ledna se mi teď narodil syn… Bydlím u otce který mi pěkně zatápí a máme se co nejdříve odstěhovat… Jsem z Neratovic, pokud by se našla maminka co je ve stejné situaci ráda bych si navzájem pomohla, bydlení nejlépe za rozumnou cenu zde v okolí, ale v krajním případě by se vzalo co by bylo momentálně k dispozici. Veronika :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama