Spolubydlení s další maminkou

Napsat příspěvek
blabla123
18.3.17 17:05
@martan30 píše:
Děkuji všem za reakce, hledám podnájem na Kladně, nebo ještě v Praze, už jsem to do textu vložila, spolubydlení jsem se koukala na googlu že jako spolubydlící se pohybuje okolo 3000 Kč/měsíčně, jenže inzeráty byly hooodně dlouho neaktualizované a když jsem volala asi na desítku čísel, že je to obsazeno už:( a žádné požadavky jiné nemám, ráda bych jen aby spolubydlící nebyla kuřačka, a aby byl přístup k internetu, a jinak nic jiného mi nevadí.

Zkuste tuto paní, dávala jsem jí odkaz na Vás. Třeba si můžete pomoci. Ohledně 3 000, tak to je za osobu, při dvou je to tedy 6 000, i když je to dítě.
https://www.emimino.cz/…raze-284224/

• Nahlásit
  • Citovat
18.3.17 17:05
@Chytrak píše:
@martan30 co presne znamena, ze se manzel o vas neumi postarat??
Zajistil ti a tvemu diteti strechu nad hlavou…
Jestli ty nebudes trosku zhyckana ;) To, ze mas e-shop preci neni zadna drina, spousta zen je rada, ze muze na materske pracovat a ma svuj vlastni prijem. Jsou rady, ze nemusi se jen starat o dite, navic s nim kolikrat nemaji tolik prace jak tu nektere pisou a aspon se nenudi.
Jinak samozrejme v manzelstvi ani u lidi ktere nesneses te nikdo drzet nasilim nemuze, ale psal bych spis na inzerci a kdyz uz, tak aspon misto kde chces bydlet.

Co se týče té střechy nad hlavou, tu nezajistil on, nýbrž jeho rodiče a v tom je ten hlavní kámen úrazu, že se tchýně ke mě zde pořád chová jako k návštěvě a vše musí být podle ní, tchýně pořád vyvolává hádky, a manžel se mě v životě nikdy nezastal, to je na tom to nejhorší, že i můj manžel jde proti mě:( on je vysokološkolák, má příjem 31000 Kč čistého a nedokáže z těchto peněz nic ušetřit, a minulý měsíc měl na účtu 0,a já která má 11000 Kč měsíčně dokážu našetřit přes 60 000 Kč, to je divné ne? Já nejsem zhýčkaná, já jsem velmi tolerantní žena, nemám rádea konflikty, vše se snažím řešit smírem a vyhovět jak tchýni tak manželovi, ve všem, ale i mě jednoho krásného dne došla trpělivost, když vidím že jsem finančně nezávislá na něm i s malou a placením za ní, on mi nedává žádné peníze, vše táhnu já, jediné co on za mě platí jsou 3000 Kč tady za bydlení v jejich baráku a vše ostatní táhnu já, nakupuju, platím věci pro malou atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
18.3.17 17:07
@martan30 píše:
Co se týče té střechy nad hlavou, tu nezajistil on, nýbrž jeho rodiče a v tom je ten hlavní kámen úrazu, že se tchýně ke mě zde pořád chová jako k návštěvě a vše musí být podle ní, tchýně pořád vyvolává hádky, a manžel se mě v životě nikdy nezastal, to je na tom to nejhorší, že i můj manžel jde proti mě:( on je vysokološkolák, má příjem 31000 Kč čistého a nedokáže z těchto peněz nic ušetřit, a minulý měsíc měl na účtu 0,a já která má 11000 Kč měsíčně dokážu našetřit přes 60 000 Kč, to je divné ne? Já nejsem zhýčkaná, já jsem velmi tolerantní žena, nemám rádea konflikty, vše se snažím řešit smírem a vyhovět jak tchýni tak manželovi, ve všem, ale i mě jednoho krásného dne došla trpělivost, když vidím že jsem finančně nezávislá na něm i s malou a placením za ní, on mi nedává žádné peníze, vše táhnu já, jediné co on za mě platí jsou 3000 Kč tady za bydlení v jejich baráku a vše ostatní táhnu já, nakupuju, platím věci pro malou atd.

Tady je hlavní kámen úrazu, finance jste měli mít vyřešené před dětmi. Ohledně bydlení mluvila jste s manželem?

• Nahlásit
  • Citovat
18092
18.3.17 17:09

@martan30 tak když měsíčně ušetříš 60 000 tak můžeš bydlet sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 17:22

Nechci vyhazovat peníze z okna, chci vyjít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 17:23
@ka2ka píše:
@martan30 tak když měsíčně ušetříš 60 000 tak můžeš bydlet sama :nevim:

Ale houbelec, říká, že našetřila ze svých 11 000 Kč postupně 60 000, a to platí vše kolem domácnosti a dcery, mimo nájmu. Manžel s trojnásobným příjmem neušetřil nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18092
18.3.17 17:25
@entropy píše:
Ale houbelec, říká, že našetřila ze svých 11 000 Kč postupně 60 000, a to platí vše kolem domácnosti a dcery, mimo nájmu. Manžel s trojnásobným příjmem neušetřil nic.

aha tak jsem to pochopila blbě :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 17:25
@blabla123 píše:
Ahoj, strašně ti přeji, abys někoho našla, zkusila jsi obeslat i portály?
Hlavně napiš kde hledáš, jelikož to zde nemáš napsáno. Ale bojím se, že byt za 8 000 se vším neseženete :(, pokud se jedná o velké město.

Jasně že jsem se snažila se mrknout na netu, ale je to zabité, už je vše obsazené:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 17:26
@blabla123 píše:
Zkuste tuto paní, dávala jsem jí odkaz na Vás. Třeba si můžete pomoci. Ohledně 3 000, tak to je za osobu, při dvou je to tedy 6 000, i když je to dítě.
https://www.emimino.cz/…raze-284224/
:palec:

Jinak souhlasím, za 4000 Kč v Praze pro dvě to má malou šanci. To Kladno by ale mohlo být levnější..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 17:28

Ne já neušetřím 60 000 Kč měsíčně, to je asi tak za 8 měsíců :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 17:28
@ka2ka píše:
aha tak jsem to pochopila blbě :oops:

Se stane :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 17:29
@martan30 píše:
Ne já neušetřím 60 000 Kč měsíčně, to je asi tak za 8 měsíců :lol:

Ale bylo by to krásný, kdyby to bylo měsíčně, co?  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 17:32

No já bych spíš upřednostnila Kladno, tam žije i máma moje a mám tam sklad svého e-shopu, jo abych nekecala, měsíčně mám tak 13 000 Kč,11 000 Kč rodičák a 2000 Kč přivýdělek z e-shopu, jsem fakt už zoufalá, v manželovi oporu nemám, ten se nikdy nepostaví na moji stranu, a mě to už tady opravdu nebaví, moje máma žije v 2+1,a nechce mi pomoct, že bysme se tam nevešly:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 17:33

Jo to by bylo krásný, to bych si daqla hypotéku a bydlela bych ve vlastním :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 17:37

@martan30 Co tohle? Třeba by přistoupila na cenu vč. dcery…
http://www.espolubydleni.cz/…dlici/kladno

Popis: 4.500 osoba
Dobry den jsem maminka se třemi dětmi. A sehnala jsem si byt 3+1 ale sama bych ho ne utáhla. Tak tu sháním spolubydlící či spolubýdlícího.

Kontakt:
tereza Krutisova
email poslat dotaz na email »

smazat/edit. inz. zavřít kartu ul. estonská mapa »

Volné od: ihned

Nabízíme místo pro: 1 osobu |

Popis bytu:

Popis pokoje:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek