Spolucestující v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andula135
Stálice 78 příspěvků 10.04.18 09:12
Spolucestující v těhotenství

Ahoj holky, jsem ve 21 tt. a ráda bych ještě jela někam do tepla k moři na konci května popřípadě začátkem června. S otcem spolu nejsme. Najde se nějaká maminka, těhotná, která by taky ráda odcestovala na pár dnů a popřípadě je taky sama. :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 10.04.18 09:15

@Andula135 Kdybych neměla neschopenku, tak jedu hned. Ale asi bych jela dřív, kvůli letadlu.

Andula135
Stálice 78 příspěvků 10.04.18 09:17
@P4ja píše:
@Andula135 Kdybych neměla neschopenku, tak jedu hned. Ale asi bych jela dřív, kvůli letadlu.

Já bych letadlem taky už neletěla. Myslím, že se člověk může domluvit na pojištovně.

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 10.04.18 09:20

@Andula135 Jasně, mně právě na gyndě říkala, že tak do toho 25tt, pak je to na hraně. Ale k moři bez letadla je to daleko :)
A jasné, pojišťovna je potřeba vyřešit, protože některé mají vyjímky pro těhotné.

Andula135
Stálice 78 příspěvků 10.04.18 09:23

@P4ja jsem zvyklá každý rok jezdit.

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 10.04.18 09:25

@Andula135 Jasný, mně teď stačí kousek autem a jsem KO. A to jsem i loni jela asi 20 hod busem. Tak si to moc nedovedu představit v tomhle stavu. :)

Andula135
Stálice 78 příspěvků 10.04.18 09:27

@P4ja to dokážu pochopit. Já s tím zatím nemám problém.

Uživatel je onlineSaarka_O
Kecalka 460 příspěvků 10.04.18 09:58

@Andula135 Dovolena je určitě dobry napad, ale zvoleny způsob cestování busem mě teda zaskočil a doporučuji, at to jeste zvážíš. Koncem května už budeš cca 26tt, bříško už Tě může tlačit, pauzy na „čůrání“ v buse jsou po pěti šesti hodinach, s pohodlným sezením a spaním se taky nedá počítat. Já jela takto 18hodin ve 12tt, natykaly mi nohy(a to na to netrpim), stridala jsem ruzny polohy, pak už jsem i seděla na nafukovacím polštáři, v tureckým sedu… byl to zápřah a to vedle mě seděl přítel, kterému nevadilo, že se o něj různě šteluju… O nějakém sklopení sedačky jsem si taky pomalu mohla nechat zdát. V busech se snazej natřískat co nejvíce sedaček, takže vzdálenost od další řady lidi je minimální…a málokdy se celý autobus dohodne, že si jednotne všichni tu sedačku sklopí.
Letadlo je rozhodne lepší, případně auto, kde si můžeš ovlivnit přestávky, protáhnout se a jít na vzduch.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 10.04.18 10:34

@Andula135 taková ta evropská pojišťovna nebo jak se jmenuje, pojišťuje tehule dlouho :) a letěli jsme loni se Smartwings a ty nechávají lítat do 28. týdne tuším.. Kdybys chtěla, písní mi mail (asi do SZ), poslu ti z loňska podmínky té pojišťovny i té letecké společnosti… Ja loni letěla v tom 20./21.tt a o měsíc později by to taky ještě byla balada :)

Andula135
Stálice 78 příspěvků 10.04.18 10:44

Nemohu cestovat letadlem a nikam jsem nepsala, že chci jet autobusem, ale i kdyby na to přišlo nebude mi to vadit, každý prožívá těhotenství jinak a já jsem zvyklá sedět za volantem i 8-10 hodin. :D

Zwetta
Kecalka 287 příspěvků 10.04.18 13:16

@Andula135
Chorvatsko nebo Maďarsko autem si myslím bez problémů a jste tam za chvíli… ;)

Andula135
Stálice 78 příspěvků 11.04.18 08:20

@Zwetta to je autem v pohodě. Navíc v tu dobu nebudou prázdniny, tak nepojede tolik turistů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama