Spoří si i vaši rodiče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 15:42
Spoří si i vaši rodiče?

Dobrý den, prosim o anonym, chodi sem známí a z rodiny, nechci aby to věděli.
Otázka: spoří si vaši rodiče na svůj(jejich)pohřeb?
Děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mojmira
Hvězda diskuse 79206 příspěvků 02.08.19 15:47
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď.

co bys nechtěla aby rodina věděla? nic jsi nenapsala, jen jsi se zeptala ;)

kačka39
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 02.08.19 15:48

Ano, spoří. Máma i tchánovci jsou starší a tak mají naspořeno. Když tchýně měla velký výdaj a musela z toho vzít, tak říkala a teď nesmím umřít. Máma to očekává každým dnem už asi 10 let, tak naspořeno má a nebere z toho nikdy.

Banane18
Kecalka 263 příspěvků 02.08.19 15:49

Né tak přímo, ale uzavřeli životní pojistku

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 02.08.19 15:49

Rodiče mají 60 a ještě umírat dlouho nehodlají, spoří si na novou koupelnu a úpravu dvora, teď mamka spořila na zahradní traktor a každoročně na leteckou dovolenou k moři,
babička od mamky 84 a děda od otce 95 mají na pohřeb už dávno naspořeno a peníze má v úschově má matka

Popeladym
Kecalka 291 příspěvků 02.08.19 15:52
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď.

Proč se ptáš? To nemyslím nijak zle, jen mě to zajímá. A ano, moji rodiče si spořili. A i já už tak činím. Ani umřít není levné. A nechci, aby moje děti, ke vší té zátěži při úmrtí rodiče, řešily ještě peníze na pohřeb.

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 02.08.19 15:52

A moje mamka stejně jako její mamka si přejí pohřeb žehem a rozptýlení, takže na to moc peněz potřeba není
otec a dědeček si přejí klasiku - mše, pohřeb do země, náhrobky - takže děda má na to odloženo peněz víc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 15:59

@Popeladym bavily jsme se o tom s kamarádkou ona byla názoru, že je blbost aby si rodiče spořili na pohřeb.

Netopirek
Extra třída :D 10416 příspěvků 02.08.19 16:01

O tom jsme se nikdy nebavili.
Jediné co vím, že u dědy a babičky už jsou na hřbitově jen dvě místa. Takže jen pro ně. :mrgreen:

Popeladym
Kecalka 291 příspěvků 02.08.19 16:09
@Anonymní píše:
@Popeladym bavily jsme se o tom s kamarádkou ona byla názoru, že je blbost aby si rodiče spořili na pohřeb.

Děkuji za odpověď. :kytka: Myslím, že blbost to není. Úmrtí rodiče, to je hrozná situace pro pozůstalé děti. Penize se musí sehnat ze dne na den, ale je to přitom to poslední, nač máš myšlenky. To, že je na pohřeb našetřeno neznamená, že by člověk spěchal do pixly. :) Ale když to přijde, je to velká pomoc. Jsou to hodně těžké dny.

Karleon
Kelišová 5840 příspěvků 02.08.19 16:12

Moje rodiče si šetří spíš na lepší auto a další dovolenou, ale moje prarodiče dost možná ano?

Russet
Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 02.08.19 16:13
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď.

Táta přímo na pohřeb asi ne. Spíš na nové lyže, kolo, auto. Máma umřela náhle a předčasně, takže pohřeb jsme platily my se sestrou.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 02.08.19 16:17

Na pohřeb přímo ne :lol: ale mají dostatek úspor, takže kdyby něco, dá se to použit i na toto

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:27

Já doufám, že ano. U tchánovců to tak nebylo a museli jsme pohřeb celý zaplatit sami, protože ani sourozenci neměli peníze. :cert:

Bábrdl
Generální žvanilka 24607 příspěvků 02.08.19 16:28

Pevně doufám, že ne. Spoří si na dovču, na vychytávky na chalupu, na plnění svých snů…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama