Spořící účet Moneta aj. Kolik platíte?

Anonymní
12.5.20 17:11

Spořici účet Moneta aj. Kolik platite?

Ahoj. Chtela jsem si zalozit sporici ucet v monete, kde mam i bezny ucet, protoze vsude psali, jak je to zdarma. Chtela jsem posilat pár stovek mesicne, na ktere nesahnu. Uz uz mi poslali smlouvu a tam je celkovy poplatek 390Kc asi za rok, ani to nepisou jasne. Nikde poradne nebylo nic psane a pak napisou toto. Mate nekdo nejakou zkušenost? Popripade v jiné bance? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.5.20 17:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtela jsem si zalozit sporici ucet v monete, kde mam i bezny ucet, protoze vsude psali, jak je to zdarma. Chtela jsem posilat pár stovek mesicne, na ktere nesahnu. Uz uz mi poslali smlouvu a tam je celkovy poplatek 390Kc asi za rok, ani to nepisou jasne. Nikde poradne nebylo nic psane a pak napisou toto. Mate nekdo nejakou zkušenost? Popripade v jiné bance? Diky.

Já mám v monete a nic takového mi zatím nepřišlo, ani nic o poplatku sice ho mám asi 3 měsíce.. Možná záleží jak máš typ účtu

• Nahlásit
  • Citovat
572
12.5.20 18:16

Také mám spořící účet a o žádném poplatku nerikali :nevim: Mám ho od ledna..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
12.5.20 18:26

Schválně jsem se nato mrkla a posílám kopii ;) Jaký máš druh spoření? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
12.5.20 18:41

Jedná se o poplatek, pri zasílání měsíčních výpisů poštou. Pokud je máš elektronicky, tak je to zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 20:13

@Zlobolka123 @Senaida mate pravdu, spatne jsem to pochopila :) tak pokud je to zdarma a budu moct na to i sahat tak to zni fajn

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama