Sport pro kluky - jen kroužek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2929
1.3.14 20:00

U nás tenis, veslování, karate, plavání, při škole sportovky. Hodně kluků chodí i tancovat, street dance, country…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
2.3.14 20:03

Tak Vám moc děkuji za příspěvky. Ten Sokol je dobrý nápad. Věková skupina je 7. Ještě jednou děkuji.

Evča

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
23.10.14 16:28

florbal

Ahoj holky,
můj malej by chtěl strašně moc začít chodit na florbal, jako jeho spolužáci (3. třída). Mně se ten sport ale zdá docela drsný a už se tu v nějaké diskuzi probíralo, že dítě přišlo o zuby atd. Co si o florbalu myslíte? Vím, že asi existují drsnější sporty (např. hokej), ale on na nic jiného kolektivního chodit nechce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13936
23.10.14 16:42

@Looona Já myslím, že hokej je drsnější, ale nevím :nevim: Nebo třeba karate je drsnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
23.10.14 17:10

Já jsem hrála florbal na gymplu :mrgreen: Podle mě je to jeden z těch bezpečnějších sportů. Míček je lehoučký. Max. by mohl dostat florbalkou - hokejkou. A brankáři jsou krásně polstrování, já teda byla v útoku.

• Citovat
  • Nahlásit
2674
23.10.14 17:19

@Looona - syn chodil na florbal 3 roky, měli ho ve škole. Jako sport se mi líbí, je to kolektivni hra, souteziva. Navíc s minimem nákladů pro výbavu. Určitě bych podporovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3930
23.10.14 17:51

O zuby může přijít při každém sportu, to by nemohl dělat nic :) Náklady nula nula žádné, v tomhle ohledu buď ráda, že tíhne k florbalu a ne třeba opravdu k hokeji :D Nevidím důvod proč do toho nejít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5827
23.10.14 18:16

@Looona Pokud se nepletu, tak florbal je bezkontaktní sport, spíš pro holky, takže drsný určitě ne. Ne nadarmo se florbalistům říká baletky :) Jestli chceš mít z kluka chlapa, dej ho na hokej, hokejbal. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60395
23.10.14 20:22
@Looona píše:
Ahoj holky,
můj malej by chtěl strašně moc začít chodit na florbal, jako jeho spolužáci (3. třída). Mně se ten sport ale zdá docela drsný a už se tu v nějaké diskuzi probíralo, že dítě přišlo o zuby atd. Co si o florbalu myslíte? Vím, že asi existují drsnější sporty (např. hokej), ale on na nic jiného kolektivního chodit nechce..

posvětila bych mu to.. je to kluk, né slečinka.. ať hraje. o zuby může přijít i doma, když bude dělat kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
24.10.14 08:25

Holky, díky za názory. On se toho nebojí, to spíš já jsem vystrašená, protože jsem byla párkrát na zápasech ligy a zas „baletkama“ bych je nenazývala, když se do toho opřou, tak je to celkem rychlej sport a zranění se můžou stát celkem snadno :lol: i když u dětí to asi bude o něčem jiným, to je mi jasný :)

@SussieS @Evka73 Mně se právě zas ty náklady minimální nezdaj - jako rozhodně je to levnější než hokej, ale zas dražší než např. fotbal nebo nějaký bojový sporty (na karate by chtěl taky chodit :mrgreen: )…já jsem zatím koukala na ceny těch florbalových hokejek, který se pohybujou od několika stovek až po tisíce (konkrétně teda tady: http://www.florbal.com/…iorske-hole/) a je mi jasný, že pokud by ho to chytlo, tak budem muset investovat do dražší a navíc kluk roste, takže pak bude potřebovat větší hokejku, které jsou dražší. K tomu sálovky (noha mu roste rychle), pak určitě nějaký dres…no asi to beru moc do detailu a moc nad tím přemýšlím, ale řešíme teď hodně rozpočet, však to asi znáte 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2674
24.10.14 09:44

@Looona - záleží na tom, jak moc plánujete aby se tomu klučina věnoval. A také na tom, co bude vyžadovat trenér. Syn hrál florbal pod školou formou kroužku, spíš šlo o to, aby se někde hýbal, byl s kamarády, naučil se pravidla. A na to mu stačila florbalka v akci za 300 Kč (koukala jsem tu teď do účtů) a míček za 20 Kč (hrál to před 4 roky). Florbalku jsme poté koupili ještě jednu, cena 500 Kč, protože si přál tu lepší, dostal jí k narozeninám. Cena kroužku byla 500 Kč na půl roku, tenisky - 300 Kč na půl roku. Takže náklady fakt minimální, oproti loňskému roku, kdy se chtěl naučit tenis - takže raketa - 2500 Kč (nakonec jsme měli půjčenou od známých), kroužek 1800 na čtvrt roku.

Jinak k těm zraněním - dcera dělá cheerleading - dneska jsme byli na ortopedii, protože podle jejích slov jí pobolívá koleno a doktor tam zjistil natržený vazivový úpon - ona vůbec neví, kde k tomu přišla. Naražené čelisti už ani nepočítám, hlava šitá jednou, otřes mozku také jednou. Ale baví jí to a věnuje se tomu už 10. rokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3930
24.10.14 10:28

@Looona No ono se řekne fotbal, ale… kopačky jsou dražší investice než florbalová hokejka, sálovky musíš pořídit taky z důvodu tréninků v tělocvičně při hnusném počasí…
Ale hlavně, pokud bude chodit jen do kroužku v rámci školy, tak to fakt nebude mít úroveň a nic extra potřebovat nebude. Trenky, tričko, hokejku, míček, boty které nosí do tělocviku. Navíc ti odpadnou šílené klubové příspěvky. Mně to fakt přijde minimum :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
24.10.14 10:33

@Looona Můj malej hraje hokej( je mu 8)… a musím říct, že třeba taková házená mi přijde mnohem větší rasárna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20814
24.10.14 13:11
@zichisek píše:
Já jsem hrála florbal na gymplu :mrgreen: Podle mě je to jeden z těch bezpečnějších sportů. Míček je lehoučký. Max. by mohl dostat florbalkou - hokejkou. A brankáři jsou krásně polstrování, já teda byla v útoku.

no… mám žáka, co po zásahu florbalovou hokejkou mazal na šití. 10 stehů na obočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
24.10.14 13:16
@neumisa píše:
no… mám žáka, co po zásahu florbalovou hokejkou mazal na šití. 10 stehů na obočí.

Dobrá náhoda, znám podobný případ.. na gymplu kluci v tělocvičně hráli florbal a my holky seděly na lavičce. A jednomu klukovi odlítl ten konec „hokejky“ a strefil kamarádku taky někam do obočí.. taky z toho pár stehů bylo, má tam jizvu doteď 8o (je to tak 15 let cca).
Takže ve finále člověk ani nemusí hrát :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama