Sport se 2 dětmi

288
5.6.21 23:13

Sport s 2ma dětma

Hezky vecer…
Mam 2 deti a něčím proste kudy kam..
Taťka od rana do večera v práci.. Babičky nefunkční a ja a moji 2 kluci cely den sami.
Jaky osobně selate sport, cvičení, cokoliv, do ceko bych je mohla zapojit… Stranse me bavilo bruslení, dokázala bych se ukecat i na kolo, ale musela bych kupovat ten vozik za kolo a do toho se mi zatím úplně nechce…
Kluci 9m a 2 a pul roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
302
5.6.21 23:23

Zatím nechce??? A kdy jindy když ne teď? Využiješ na kolo, můžeš s ním i bruslit nebo běhat. Mně to připadá jako dobré řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15023
6.6.21 00:12

Jestli myslíš, že bys obě děti ve vozíku zvládla, jdi do toho. Poptej se po známých, jestli by ti ho třeba někdo nepujcil na zkoušku, než investujes.
Já osobně nedělám nic, ale letos mě docela začalo bavit kolo (sama se divím, doteď mě to fakt nebavilo). Mám ale obdobný problém jako ty, jsem téměř nonstop s dětmi. Už jsou teda větší, 9 a 7, ale mladší na kole jezdit neumí a starší zase nic neujede, navíc za jízdy dělá kraviny, rozhazuje nohy do stran a do zatáček vjizdi zásadně prostředkem cesty. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12622
6.6.21 06:59

Ja dlouhé procházky a cvicim holt doma.
Dříve jsem chodila na zimní stadion bruslit ale to vyžaduje hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2346
6.6.21 07:35

Starsi si vezme koloodrazedlo nebo kolobezku a ty za nim budes behat s kocarem. Pak kdyz oba spi, tak cvicit doma. Jestli starsi uz pres den nespi, tak ho mit jako zivou zatez, kdyz spi mladsi. Nekde se nabizi i cviceni s hlidanim deti. Ted kdyz uz jsou oba starsi(3, skoro 6), tak ja a starsi jedeme na kole a mladsi bud na koloodrazedle nebo v cyklosedacce nebo vsichni na kolobezkach nebo jen kluci a ja za nimi beham. Nebo kluci kolobezky a ja brusle-u vas by jsi na bruslich tlacila kocar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11440
6.6.21 07:45

Na brusle i beh staci kocar, starsi muze na koloodrazedle.
Nebo vozik z bazaru, to zase pak prodas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24779
6.6.21 07:56
@Hibou píše:
Zatím nechce??? A kdy jindy když ne teď? Využiješ na kolo, můžeš s ním i bruslit nebo běhat. Mně to připadá jako dobré řešení.

S dvema malochama, jo? Dobrý vtip. Na sport se dvěma takto malýmu dětmi je potřeba priste dva sportujici lidi, hlídání nebo supoerkondici (známý vozil dvojčata v cyklivoziku s do kopce prý měl i on s hodně slušnou kondickou co delat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13122
6.6.21 08:10

S jednim ditetem jsem mela cyklovozik a sportovala jak diva. Se dvema to uz proste neslo, prislo mi to takove nasilne a vic me to udolavalo nez nakopavalo. Takze az ve skoro 4r nejmladsiho (tretiho) ditete se do toho zase pomalounku dostavam. Jde to ztuha, ale je zase relax.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
6.6.21 20:55

Teď už je od půl páté ráno světlo. Jestli teda manžel nedělá šestnáctky, dá se to stihnout před tím, než jde do práce (běh, brusle). A dospite pak s dětma. Dělám to tak už víc jak rok a je to teda aspoň u nás jediná cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
6.6.21 21:08

Běhám s dvojkočárem po oválu nebo posiluju když mladší spí a starší cvičí se mnou.
Starší se teď hodně zlepšil na odrážedle, tak trochu zvažuju variantu cyklosedačka a kolo+on na odrážedle- třeba další sezónu. Nebo odrážedlo+kočárek a běh. Děti mám skoro stejně staré.
Ale jako přiznám se že stejně nejlepší je nechat je doma tatínkovi a jít si zaběhat sama… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
6.6.21 21:15

Tak maly v kočárku a vzít brusle a větší na odrážedle, nebo sedačka za kolo a odrážedlo..ale chápu, že to nebude žádná hitparáda. Já někdy takhle bojuji s necelou 4 letou, táhne se za námi jak smrádek..
Snažím se chodit se starší dcerou na brusle, když je menší déle ve školce.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15023
7.6.21 09:59
@Rrody píše:
Teď už je od půl páté ráno světlo. Jestli teda manžel nedělá šestnáctky, dá se to stihnout před tím, než jde do práce (běh, brusle). A dospite pak s dětma. Dělám to tak už víc jak rok a je to teda aspoň u nás jediná cesta.

Jenže komu se chce takhle brzo vstávat.. Mě by to zabilo, když si představím, že děcka usnou o půlnoci, já chvíli po nich… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat