Reklama

Sporťák Babyactive XQ

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janli
Kelišová 5706 příspěvků 9 inzerátů 16.01.18 01:09
Sporťák Babyactive XQ

Ahoj děvčata,
při vybírání kočárku jsem narazila na sporťák Babyactive XQ. Bohužel k němu nemůžu najít žádné recenze. Vypadá naprosto fantasticky. Mám vybraný Bebetto nico, ale tohle je láska na první pohled. Má cca 7kg a otočnou korbičku. Máte s ním někdo zkušenosti? Prosím, podělte se! Bez recenzí si radši nechám zajít chuť a půjdu do ověřené a doporučované klasiky.
Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 16:07

@Janli Vidím, že pořád řešíme obě to samé dilema :roll: Tak kdyby se někdo našel, taky chci vědět prosííím :lol:

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 16.03.18 12:55

Mám stejný problém a tak si dovolim se zaháčkovat  ;)

Janli
Kelišová 5706 příspěvků 9 inzerátů 16.03.18 13:10

Já jsem obeslala všechny eshopy, kde ho mají. Nikde na prodejně ho nemají, v reálu se nedá prohlídnout a když jsem prosila, aby mi zjistili výšku rukojeti, ani se neobtěžovali mi odpovědět. Je to škoda, protože hezčí sporťák jsem ještě neviděla. Zas nechci být taková mrcha, kočár objednat a pak ho ve lhůtě 14 dnů vracet. Ach jo.

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 16.03.18 13:31

Na YouTube vypadá taky paradne. Chjo.

Janli
Kelišová 5706 příspěvků 9 inzerátů 16.03.18 13:34

@awesomeone nekecej! Už tam je? V lednu ještě nebyl! Jdu koukat!

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 16.03.18 13:58

A tady jsem našla rozměry https://www.google.cz/search?… Jen k tomu madlu tam není, což by se siklo. Chlap má skoro 2m

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 16.03.18 14:06

Já teda našla jen starší videa. Ale ono to bude na jedno brdo.

Janli
Kelišová 5706 příspěvků 9 inzerátů 16.03.18 14:36
@awesomeone píše:
A tady jsem našla rozměry https://www.google.cz/search?… Jen k tomu madlu tam není, což by se siklo. Chlap má skoro 2m

No právě! Můj taky a já 180. Mě jde fakt o každej centimert.

Žabička96
Povídálka 18 příspěvků 27.03.18 00:35

Pridávám se k vám, zamilovala jsem se do něj :lol: PS: už ho máte některá doma? 8) :hug:

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 30.03.18 09:22

Ani jedna :lol: Janli pořídila Bebetto Nico a ja se zatím rozhodla pro kombinaci na muj podvozek Navington.

Monsiiik
Nováček 8 příspěvků 05.04.18 20:13
Objednano

Vybírali jsme mezi XQ a benetto Nico, nakonec jsme objednali XQ, sice trochu risk ale snad se vyplatí, už se tesim až dorazí :dance:

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 05.04.18 20:26

@Monsiiik tak pak prosim o reference a třeba i fotky. On má myslím i větší korbu než Nico :palec:

Monsiiik
Nováček 8 příspěvků 05.04.18 21:32

Na délku by měli být stejní, na šířku nevím, určitě dám vědět jak jsme spokojeni :palec:

Janli
Kelišová 5706 příspěvků 9 inzerátů 05.04.18 21:37

Určo dej vědět. Já jsem právě odeslala Nico na reklamaci tak možná budu řešit kočár znovu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >