Sporťák do náročného terénu

Anonymni
24.3.07 13:41

Sporťák do náročného terénu

Ahoj,mohl by mi někdo poradit, jaký sportovní kočárek čtyřkolka se Vám osvědčil, či naopak neosvědčil, při výletech v náročnějším terénu? Plánujeme s miminkem výlety na Pálavu, na Slovensko na Fatru a do Tater a podobně a rádi bychom si pořídili kočárek, který s námi zvládne zdolat všechny nástrahy turistických tras.
Budu vděčná za každou zkušenost a radu. Děkuju a přeju hezký den. Al.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
879
24.3.07 16:38

Ahoj,
my máme Teutoniu tříkolku,ale je už to nějaký starší model .Má zdvojené přední kolečko,kotoučovou brzdu a ložiska v nafukovacích kolech 8) .A přežila už hooodně.Jezdíme s ní v dost drsném terénu.

Výhodu tříkolky vidím v tom,že kde neprojedeš zadními koly - přední to zvládnou a naopak.No má ještě další vychytávky,ale ty pro jízdu terénem moc důležité nejsou.Asi bych volila spíš nafukovací kolečka - sice se nečistí nijak lehce,ale do terénu neocenitelné.

Za pozornost asi stojí i složení kočárku do auta - jak je moc rozměrný.Tento lehounce složíš,můžeš jednoduše oddělat i kolečka.A celkově je lehký.A možná i pratelnost kočárku-jak ho očistíš.Tento má nějakou pogumovanou úpravu,takže jen stačí otřít.A vnitřky zase lehce odděláš a dáš do pračky.
To jsou asi věci,na které si dát pozor při výběru teréňáka :wink: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
24.3.07 21:15

Ahoj,

tak já bych ti mohla vřele doporučit můj kočár - Traxx Marlin 4. Již z názvu vyplývá, že má, jak se patří, 4 kola - nafukovací. Ty jsou na specálním závěsu, který je otočný do stran a zároveň výkyvný nahoru a dolu.
Rozvor kol je 80!!!! cm, takže stabilita je zaručena i v šikmém terénu. Sedačka je v konstrukci zavěšená, těžiště je nízko, je vynikajícíííííí.
Jezdím s ním lesem - nelesem, cesta - necesta, kopec - nekopec, kořeny - nekořeny

Jo, a ty drobnosti, jak spomínala Tynda: vše lze vyprat v pračce, ale já nikdy neprala, neb vše jde otřít. Kola lze čistit snadno, neb se dají jednou rukou sundat a taky dle pneu - koupila jsem takový dezén pneu, na který se nic nechytá (na ten dřívější dezén se lepilo všechno a pak mi to doma opadalo :roll: ) a tak je nečistím vůbec.

No, dosti chvalospěvu, jestli máš nějaký dotaz, klidně napiš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama