Sporťák do narocneho terenu, lesni blative cesty, hory?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Llenullka
Povídálka 34 příspěvků 01.01.17 21:30
Sporťák do narocneho terenu, lesni blative cesty, hory?

Dobrý večer, jaky kočárek byste mi doporučili (máte osobní zkušenosti ) do extra narocneho terénu, hory, lesni cesty rozjezdene traktory atd…nejlépe asi tříkolka, urcite s rucni brzdou. Predem dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

misicka 149
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 01.01.17 21:32

@Llenullka za me na cesty rozjezdene traktorem asi nejlip satek :dance: Ale to jste nejspis nechtela slyset.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 01.01.17 21:35

@Llenullka
Croozer :nevim: Zkrosili jsme kde co. Sumavu, Malou Fatru, Krkonose…

Nebo krosnu, kdxz dite sedi. Mame Deutera III. a poslouzil hodne a dobre.

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 01.01.17 21:37

Asi bych se také přikláněla k cyklovozíku. Máme azub a nachozeno na horách s ním máme přes 400km zvládne naprosto vše.

klarka.vali
Povídálka 30 příspěvků 01.01.17 21:39

Máme Britax BOB Ironman a naprostá spokojenost :palec:

Jenye
Závislačka 3719 příspěvků 01.01.17 21:41

Baby jogger city elite, rucni brzdu ma kocarek urceny pro nemecky trh, da se sehnat i u nas ;)

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 01.01.17 21:44

Ja bych ska do velkych kol, za me 4kolka, na vetsi dite cca od 12mes mi prijde nejlepsi krosna, mame vyzkousenou deuter 3

jana9020
Kecalka 241 příspěvků 01.01.17 21:45

Baby jogger summit x3, super odpružená tříkolka s velkými koly

Barinec
Kecalka 261 příspěvků 3 inzeráty 01.01.17 21:45

Jednoznacne Baby Jogger Summit X3. Skvely kocar do terenu, pohodlny pro dite a ridice, lehky, snadno se ovlada i sklada. Je to trikolka s rucni brzdou, ma velka nafukovaci kola. Sjezdili jsme Jeseniky i na bruslich jsem s nim jezdila a temer denne po polnacce. Proste pan kocar, to jak je dobry dokazuje i to, ze se temer neda sehnat bazarovy. A pokud ano, je hned pryc. Do terenu je i kocary znacky Bob, nebo TFK Joggster, ale s temi nemam zkusenost.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 01.01.17 21:49

No, z vyletu mam srovnani mezi croozrem a trikolovym kocarem BJ, a rozdil to docela byl. Kocar si s terenem zdaleka tak neporadil jako vozik. Ale my krosili celkem drsnej teren :think:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 01.01.17 22:07

Měla jsem x-landera, 4 kola

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27375 příspěvků 01.01.17 22:11

My takhle projeli cestou necestou s Cortinou X3 Tris Evolution… ale to je už pěkných pár let zpátky… projel víc než vozík za kolo, protože nebyl tak široký… přežil všechno, jen asi dvakrát jsme ho museli složit a nést, protože se kamzičí cesta změnila na stezku na šíři lidské boty… takže dítě šlo do nosítka a kočár manžel nesl…

zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 01.01.17 22:12

Měla jsem více sporťáku i s ruční brzdou nej do terénu je Chariot cx 1.

fenris
Kecalka 199 příspěvků 01.01.17 22:18

Taky hlasuju za Chariota.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 02.01.17 09:25

Máme Chariot CX1, bomba.. sice vyšší pořizovací cena, ale vyplatí se. Kvalota zpracování, bezpečí pro dítě, odpružení, velikost, spousta krámů do „košíku“. První jsme měli Perego GT3 a jak jsem ráda vyměnila. Hlavně Chariot se i lehoučce veze. Pokud nemáte peněz nazbyt, bazarové jsou pořád dobré. Je to prostě držák! :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Válka mezi Ester a svazem pokračuje: Peníze se někam ztrácí, rýpla si Ledecká

Nechybělo mnoho a fenomenální česká sportovkyně Ester Ledecká (23) dost možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >