Reklama

Sporťák do terénu s vložnou taškou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NelcaZ
Povídálka 31 příspěvků 3 inzeráty 24.08.18 12:56
Sporťák do terénu s vložnou taškou

Ahoj maminky, měla bych na vás prosbu. Máme měsíční holčičku a jelikož jsme koupili kočár, který nám nevyhovuje, tak teď zvažujeme koupi nového sporťáku, do kterého bychom pořídili vložnou tašku místo hluboké korby. Můžete mi prosím doporučit kočárky, které splňují, pokud možno tato kritéria?

• cena do cca 8, max 9 tisíc
  • polohování do úplného lehu
  • musí zvládnout i terén
  • lehký a skladny do auta
  • pokud by se dal vzít i na běhání, tak by to bylo super
  • musi se mi tam vlézt půlroční mimčo v té tašce
  • otočná sedačka proti směru jízdy

Existuje takový kočárek? :)))

a pokud máte zkušenost s tou vložnou taškou, tak sem s nimi :)

Předem moc děkuji

Příspěvek upraven 17.09.18 v 10:25

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42670 příspěvků 24.08.18 13:28

Měla jsem Gesslein F6 s výměnnými koly a splňoval by vše až na tu váhu a skladnost (ale do všech běžných aut, co jsme zkoušeli, se vešel). On je prostě problém, že aby něco fakt pohodlně projelo i hodně obtížný terén, musí to v něm sedět a mít nějakou váhu. Za ty peníze by se dal ale sehnat (i s rezervou) jen z druhé ruky.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 23 inzerátů 24.08.18 14:09

My měli Hartan Topline X. Za mě to byl tank, co projel všechno. Ale stejně jak příspěvek výše od @ugluk - jsou to německé kočáry, za kvalitu se platí, takže jedině z druhé ruky. Já ho třeba loni prodala za 10 tisíc se vším všudy, i s vajíčkem Römer.

Jinak vložnou tašku jsme měli taky od Hartanu (kombi), prcky jsem v ní vozila přesně do půl roku ve fusaku. :-) A to jsme měli fakt dlouhatááánská mimina. :-)

ugluk
Hvězda diskuse 42670 příspěvků 24.08.18 14:15

Jo, Hartan je Gessleinu hodně podobný, obé Němci a obé velmi kvalitní kočáry, druhé ruky bych se vůbec nebála (můj teď po 6 letech ještě vesele slouží jinde). Mně šla dcera z tašky v 8 měsících, ale ne proto, že by se nevešla, ale už seděla a šla do sporťáku. Ony ty vložné tašky, které jsou primárně určení nikoliv jako vložka do korby, ale jako její náhrada do sporťáku, opravdu bývají velkorysé. Milovala jsem ji. Pokud člověk bydlí v x-tém patře bez výtahu, alternativa se těžko hledá.

NelcaZ
Povídálka 31 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 10:26

Obnovuji diskuzi :) pořád sháním kočár :D

Rowena
Kecalka 135 příspěvků 23.09.18 00:01

Ahoj, co Britax Go? Ve verzi Big můžeš mít rovnou s vložnou taškou. Ve verzi Next nebo původní Britax Go stačí jen dokoupit vpínací díl do boudičky a máš dokonalou variantu-lehký, houpací, s velkými košíkem, otočnou sedačkou a možností mít sporťák od narození.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >