Sporťák Jané Muum nebo Concord Fusion

130
29.6.13 16:28

Sporťák Jané Muum nebo Concord Fusion

Momentálně vybírám sportovní kočárek, stávající, co máme, je z kombinace a vůbec mi nevyhovuje. Nemá polohování nožiček a dcera mi stále sjíždí. Navíc je hodně malý, tak v zimě nehrozí, aby se mi tam pohodlně vešla i s fusakem. Nyní má dcera čerstvě 9. měsíců, v kočárku ještě spí a dlouho spát bude. Moc se mi líbí Jané Muum, který mě láká svou nízkou hmotností a velkým širokým lůžkem, navíc je takový transportní, něco jako golfky, přitom pohodlí větší. Nebo pak Concord Fusion, o kterém je známo, že je jeden z největších. Od něj mě ale odrazuje trochu to, aby to nebyl zbytečně velký tank. Napište, kdo máte zkušenosti s Muumem nebo naopak s Fusionem a pomozte mi to rozlousknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Jané Muum?

Přidejte zkušenost s Jané Muum
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
anet007
29.6.13 17:41
@mary01 píše:
Momentálně vybírám sportovní kočárek, stávající, co máme, je z kombinace a vůbec mi nevyhovuje. Nemá polohování nožiček a dcera mi stále sjíždí. Navíc je hodně malý, tak v zimě nehrozí, aby se mi tam pohodlně vešla i s fusakem. Nyní má dcera čerstvě 9. měsíců, v kočárku ještě spí a dlouho spát bude. Moc se mi líbí Jané Muum, který mě láká svou nízkou hmotností a velkým širokým lůžkem, navíc je takový transportní, něco jako golfky, přitom pohodlí větší. Nebo pak Concord Fusion, o kterém je známo, že je jeden z největších. Od něj mě ale odrazuje trochu to, aby to nebyl zbytečně velký tank. Napište, kdo máte zkušenosti s Muumem nebo naopak s Fusionem a pomozte mi to rozlousknout.

Měla jsem concord fusion a zpetně musím říct, že to byl asi nejlepší kočárek po x landeru XA, jízdní vlastnosti jsou super, je krásně lehký a prostorný, jediné co mi vadilo byla krátká bouda a když jsem dala prcka do lehu, tak nebyla skoro žádná :-) jsem více spokojená s xlandrem XA a nafukovací koula, jsou nafukovací kola

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat