Sporťák nad 15 kg

2724
18.9.06 11:53

Sporťák nad 15 kg

Mám 15m a téměř 15kg vážící puclinku Kačenku. Je aktivní, chodící až běhací, ale sále potřebujem a budem potřebovat kočár.
Od narození jsme byli v hlubohém z kombinace, od 10m ve sporťáčku Graco City Sport, sám váží 6 kg. Teď ho má babička, která hodně hlídá, doma máme tříkolku Graco Expedition Grande.
Babi si onehda stěžovala, že je sporťák „nějaký“ rozvrzaný, že se bojí, že se se rozpadne za jízdy. Zjistila jsem, že skutečně např. při najíždění na obrubník „plave“ a v návodu zjistila, že má nosnost do 15kg stejně jako všechny sporťáky a golfky, co jsem zkontrolovala v Tescu (při koupi mně jaksi nenapadlo přemítat kdy bude mít malá 15kg).
Tříkolka má nosnost do 18kg a zatím žádné náznaky problémů.
Babičce jsme tedy odvezli kombinaci a nastavili ji do sportovní verze, má teda asi 18 kg, ale na zimu se bude hodit, je to typický polský tank TAKO Natálie.
Chci se zeptat, máte někdo tip na sporťák, skladný, lehký s nosností alespoň 20kg. Nebo mám opravdu nadnormativní dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7708
18.9.06 11:56

Do 20kg jsou kočárky Quinny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
18.9.06 12:09

Ahojky,
my jsme vozili Lucinku v Deltimu Travel. Ten má myslím také nosnost asi 15 kg, ale nevím to jistě. Možná má vyšší. Lucinku jsme vozili ještě, když měla 18 kg a k tomu náklad, který dal dohromady dalších 5-10 kg. Jezdili jsme na velké výlety do terénu. Deltim je fakt držák. Zvládl takových kilometrů v šíleném terénu a s takovou náloží, že se divím, že ho máme stále v dobrém stavu. Nedám na něj dopustit. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
18.9.06 17:22

Tento má nosnosť 25kg, ale nie je práve lacný, hoci skvelý, jeden vlastním :wink: , aj keď ja ho používam ako tandem, ale tak fantasticky ovládateľný kočík som ešte v ruke nemala:
http://www.detskagalerie.cz/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
19.9.06 07:22

Díky za tipy, Phill&Tedds je fakt pěkný, ale ta cena. Čekáme přírůstek, tak možná argument, že se dá využít jako tandemový by při pravidelném opakování taťku přesvědčil, zatím si spočet, že se vší potřebnou výbavou vyjde tak na 25000,–, usmál se a zabrblal něco o autě.
Zimu přežijem se stávajícím vozovým parkem, ale začnu okukovat dětské shopy.
Malou jsem převážila a má jen necelých 14kg, asi tím celodenním pobíháním shodila.
Pokud by někomu přišlo do cesty něco zajímavého, písněte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
19.9.06 09:24

Uf, 25 000 :?: 8O Brďo a čo všetko by ste chceli kúpiť? Ono vychytávok majú kopec, ale teda my sme kupovali tandem plus vložnú tašku a sakumprask nás to vyšlo na 24 000 slovenských devalvovaných, sólo kočík u nás stojí 18 600! U vás 13 900 českých… Myslím, že ten odhad tvojho manžela bol kapku nadnesený :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
19.9.06 09:28

Ten P&T jsme potkali v Zoo a teda :? nelíbilo se mi že to dítě leží strašně u země, řekla bych že níž než u jiných spor´táků, škoda že jsme to nemohla přeměřit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
19.9.06 10:29

Lulu, tak jsem ty výpočty prověřila a bohužel to sedí:
Kočár 13.900,– + přídavné lůžko 2.800,– + pláštěnka 1.000,– + vložná taška 1.900,– + podložka 500,– + 2×fusak 2×1.800,– + adaptéry na autosedačku 800,– = 24.400,–.
Navíc bych ještě chtěla jeden nánožník a ten jsem ani v nabídce nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
19.9.06 12:05

Akože nechcem vyzerať ako rýpal :oops: , ale taška aj fusak je podľa mňa zbytočnosť, obe súčasne tam aj tak nezmestíš. No a fusak je síce skvelý, ale rovnakú službu urobí akýkoľvek iný, takže sme originál nekupovali, pre staršiu dcérku s ním už nepočítam vôbec. A podložka, to myslíš tú bavlnenú alebo tú teplú? Je to aj o tom, čo človek naozaj potrebuje a je ochotný zaplatiť. Tiež by som brala všeličo, ale peniaze nepustia.
No a že je dieťa nízko? Každý kočík má niečo, je to do veľkej miery o zvyku, je to jediný tandem, ktorý sa dá používať ako normálny monokočík. Je ľahučký a skvele ovládateľný, veľmi praktický, necítiť rozdiel oproti klasickému kočíku - nie je širší ani dlhší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama