Sporťák po i proti směru jízdy

Anonymni
24.6.09 14:02

Sporťák po i proti směru jízdy

Ahoj všem. Potřebuji radu. Hledám pro své druhé dítko sporťák, kde by sportovní sedačka šla na:,–(it po i proti směru jízdy. Doma máme po prvním dítku starou těžkou kombinaci, tu bych nechala na ježdění tady po vsi, s ní už moc parády nenadělám. Ale na cestování, do města, na výlety, k rodičům apod. bych ráda pořídila nový sporťák. Nejlépe aby se dal polohovat úplně do lehu, abychom ho mohli využívat co nejdřív, třeba i s přenosnou taškou. A ráda bych na mimčo viděla, proto ta sedačka proti směru jízdy. Jsem na to zvyklá z kombinace, první dceru jsem vlastně jinak nevozila. Líbilo se mi, že si můžeme pořád povídat a vidíme na sebe. Tohle mi přijde u sporťáků divný, že člověk mluví dítěti do zad a nevidí jeho reakce. Ale některé děti to zas mají rády a potřebují vidět do světa. A je mi jedno jestli to bude tříkolka nebo čtyřkolka, ale ráda bych, aby měl kočárek otočná přední kolečka/kolečko, nehledám kočárek s přehazovací rukojetí. Tak to je z mých požadavků asi všechno. :lol: Tak kdybyste měla některá nějaký tip, určitě napište, příp. přiložte i nějaký obrázek. A budu moc ráda i za všechny vaše zkušenosti s těmito kočárky, pozitivní i negativní. Předem děkuji. Petra

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
24.6.09 14:17

Zdravím, podívej se na kočárek bébéconfort loola. Petra

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
24.6.09 14:24

a podobný je bébéconfort streety. Je odpružený. U obou jde dokoupit i hluboké lůžko.Petra

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
24.6.09 14:28

A chceš sporťák nebo golfky?

Jestli sporťák, tak co teutonia spirit (tady jde přehazovat sedačka) nebo teutonia mistral s (tady se přehazuje celá rukojeť)?

Z golfáčů mě napadají jenom peg perego switch nebo bebe confort loola.

• Citovat
  • Nahlásit
pel
4861
24.6.09 14:41

Tak se mi konečně podařilo přihlásit… :)

Hledám spíš sporťák, ne golfky, spojená rukojeť, trochu odpružený, větší kolečka… Zatím díky za tipy, mrknu na to…

Petra (zakladatelka tohoto tématu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21289
24.6.09 14:51

Ja mam Hoco Tornado s vloznou taskou. Uz je to starsi model po prvnim diteti, jeste bez otocneho kolecka, ale ten dalsi rok uz se delali i s otocnym - Hoco Tornado S. Mozna uz maji i novejsi modely, ja jsem i ted spokojena, mam ho od miminka, je trosku i houpaci, protoze ma dobre odpruzene predni kolo, ted ho vozim celem ditka ke mne, casem ho pak otocim. A nebyl ani tak drahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20590
24.6.09 15:21

Tak Bébé Confort Loolu z vlastní zkušenosti nemůžu doporučit…

Ale zkus se v bazaru podívat po kočárku Trophy air 6 eventuleně Trophy air 4 od stejné firmy. Ten máme a je super. Má přehazovací sedačku, supr zvládá terén a taky je bezva megakošík. Jediný problém je, že už se nevyrábí, takže jedině jej koupit z druhé ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
24.6.09 15:46

Já doporučuji Mutsy, já mám Urban Rider, je sice těžší, ale je super ovladatelný, sedačka jde otáčet proti směru jízdy, skvělý do terénu, má natáčecí zadní nápravu takže je super ovladatelný i jednou rukou. Jen je trochu těžší. Nebo pak lehčí 4 rider Spokewheel nebo Lightwheel. Z druhé ruky bys jich na Mimibazaru sehnala dost :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10482
24.6.09 16:46

Quinny Freestyle. je to 3kolka, otočná sedačka. od quinny mám speediho a zappa, jsem s jejich výrobky moc spokojená. freestyle jsme chtěli původně, ale po složení se nám nevešel do pidi auta :(

značku bebeconfort mi hrozně pomluvili pánové v libfinu (dovozce plus servis, mj pro quinny i bebecon.), že prý mají hrozně moc reklamací :(

Teutonia S3 je dobrá, ale mají teď obecně děsivé objednací lhůty, snad i 12t :(, ale některé obchody mají naobjednáno na skladě, ale člověk si pak nesmí moc vymýšlet…

mutsy - moje kamarádka má UR a je moc spokojená!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
24.6.09 17:07

Ahojky,

kromě těch, co tu psaly holky ještě vím o sporťácích značky
Bebecar a Concord neo. Jo a taky Peg Perego Uno - ten má přehazovací rukojeť.

Jana

• Citovat
  • Nahlásit
2417
24.6.09 17:11

Taky doporučuju Quinny Freestyle, mám ho, ale my máme kombíka, takže se nám vejde. Dá se na:,–(it po i proti směru jízdy a hlavně jde do úplného lehu. Kupovali jsme ho přes německý eschop, neb tam vyšel podstatně levněji. Celá trojkombinace i se sedačkou Maxi cosi na necelých 13tis.
Kdyby mi nešlo tolik o cenu, asi bych pořídila Teutonii :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1209
24.6.09 20:02

Ahoj, my jsme velice spokojení s Teutonia Spirit S3 s ruční brzdou, takže můžu doporučit. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fyzikarka
24.6.09 20:06

Ahoj,
mám Hoco Tornado-S na Kia kolech a jsem maximálně spokojená. A cena taky není nejhorší.

• Citovat
  • Nahlásit
1752
24.6.09 20:11

bebe confort hight trek - je super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pel
4861
25.6.09 08:59

Moc díky za všechny tipy, vůbec jsem nečekala, že jich bude tolik na výběr. Já sama jsem ještě objevila Cam Cortina X3 Evolution, Casualplay Vintage 2, Neonato Reverso Sport nebo Cam MB X6. Nemáte někde zkušenosti nebo reference?

Jinak mě zatím nejvíc zaujal kočárek Teutonia Spirit S3, dívala jsem se na MMB a dá se sehnat lehce ojetý za slušnou cenu. Nový je na nás dost drahý, to by asi manžel nezkousl. I ten Bebeconfort High Trek se mi vzhledově celkem líbí, ale tuhle značku dost lidí pomlouvá, tak nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama