Sporťák pro nesedící miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra2424
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 14:29
Sporťák pro nesedící miminko

Dobrý den, mám dvojkombinaci Mutsy 4Rider Single Spoke. Jsem s ním moc spokojená, ale řeším klasický problém, korbička začíná být krátká (4,5 měsíce). Sporťák Mutsy se mi pro takhle malé miminko nezdá vhodný, proto bych chtěla koupit ještě jeden sporťák. Ráda bych, aby šel do úplného lehu (nebo skoro úplně, aby tam šlo pohodlně vozit 5M dítě), dal se přecvakávat jak po směru, tak proti směru jízdy, byl dostatečně prostorný i pro větší dítě později a byl co nejskladnější do auta/letadla. Zároveň nějaká šikovná kolečka, aby se s ním dobře jezdilo a aby nějak vypadal.:) Počítám, že do budoucna ho budeme používat jako druhý kočárek vedle Mutsy sporťáku především na cesty autem a mhd, takže kdyby byl lehký bylo by to fajn. Vím, že je to hodně požadavků, ale na něčem z toho můžu slevit.:) Děkuji za vaše zkušenosti a tipy.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KacenkaKKK
Povídálka 48 příspěvků 13.02.18 14:42

Měla jsem podobné požadavky, ale slevila jsem z možnosti otočení. Tím se ubere prostor v kočárku na šířku. Bylo by to na pár měsíců a potom už dítě stejně radši kouká kolem. Máme armadillo od mamas papas a je dostatečně prostorný a jde do lehu. Je lehký a skladný.

Petra2424
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 14:45

Takže jste rovnou to pětiměsíční vozila po směru? Je strašně zvědavý, takže jsem si říkala, že by bylo fajn přestupovat do sporťáku postupně (napřed v lehu protisměru dokud to vydrží, pak v lehu po směru a pak až do sedu), abych měla další možnosti a bavilo ho to v kočárku.:)

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 13.02.18 14:52

Co valco ultra? je lehky, plny leh a da de otáčet… vypada pekne si myslim ja a nestojí majlant… ja tedy od 5 m vozila ve sportaku, mam ale gesslein, je to plny leh…široký, měkký, pohodlný :-) ted v roce ale mame valco, je trochu skladneksi

Petra2424
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 14:55

Ten vypadá dobře. Nevíte, jaký je rozdíl mezi Valco Snap 4 a Valco Snap Ultra?

KacenkaKKK
Povídálka 48 příspěvků 13.02.18 15:12

Museli jsme přejít do sporťáku kvůli velikosti, měli jsme tlouštíka. Valco jsme byli také vyzkoušet, ale byl dost úzký. Vozila jsem ji po směru od začátku.

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 13.02.18 15:21

U toho ultra se dá otočit korba
je pravda ze je užší, dcera je vyžle tak to neřeším…kdyztak změří m jestli chcete

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 13.02.18 15:22
@Petra2424 píše:
Ten vypadá dobře. Nevíte, jaký je rozdíl mezi Valco Snap 4 a Valco Snap Ultra?

Valco snap 4 nejde otáčet směr jízdy, zato oba jde do lehu a má pozvolné pokládání, tzn celkem neomezeně poloh. Valco Ultra jde otáčet směr jízdy, ale má kolébkové pokládání, takže dítě pořád sedí, byť má hlavu dole, nožičky jsou nahoru. Jinak Valco je snap 3 - tříkolka, snap 4 čtyřkolka, tailor made - lepší amteriál jinak je šusťákový a určitě to chce dokoupit podložku, Valca mají pěnová kola, pokud je verze sport má kola nafukovací. Nafukovací kola samostatně sehnat je dost problém, takže raději koupit sport, pěnovky dokoupit není problém. Výhody Valca jsou jeho hmotnost a skladnost. Není to sice jak golfy, ale jde do celem slušné placky. A pro maniačky jako j je výhoda, že se dají střídat boudičky, takže za pár kaček úplně jiný kočár, třeba každý měsíc :lol: Já ho mám a jsem spokojená. Jinak z požadavků v dotazu by ještě odpovídal Britax

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 13.02.18 15:42

@králíkovna hele neni možné ze je ted jiná verze??? ja ho mam tyden a teda je tam normalni plny leh ne ta kolibka :-/ tak nevim… jakoze placka proste,,, teda v rámci sportaku placka… s podložkou by to byla úplne placka :-)
jinak ale podle návodu je videt ze mam americkou a kanadskou verzi tal mozna je malicko jiná

Shari81
Kelišová 6019 příspěvků 13.02.18 17:04

Mám Britax B-motion Plus, syna v něm vozím od cca 5m, teď mu bude 8m, jsem maximálně spokojená, prostorný, skladný. Už bych neměnila. Jediný lepší co jsem měla na dceru byl Valco Quad, ale ten už se bohužel nevyrábí..

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 13.02.18 17:04
@Bara04 píše:
Co valco ultra? je lehky, plny leh a da de otáčet… vypada pekne si myslim ja a nestojí majlant… ja tedy od 5 m vozila ve sportaku, mam ale gesslein, je to plny leh…široký, měkký, pohodlný :-) ted v roce ale mame valco, je trochu skladneksi

Gesslein jsme taky měli, ten mezi prvními, a spokojenost

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 13.02.18 17:22

@Bara04 tak to máš super, jak ho máš starý? Není to ten co je novinka od loňskýho září nebo tak nějak?

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 13.02.18 19:01

@králíkovna mam ho asi tyden ????takze asi ano a ma i tužší desku na zádech a pekne polohovani nohou což vim ze si stěžovali

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 13.02.18 19:03

@Bara04 tak to polohování nožiček je už celkem běžný, t nebylo u těch starších modelů.

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 13.02.18 19:27

@králíkovna ajaj no ja se zas tak nevyznám :-)) ale je fakt pekny

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >