Reklama

Sporťák s vložnou taškou od narození

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 15.01.17 10:39
Sporťák s vložnou taškou od narození

Ahoj všem, termín mám v dubnu a mimo jiné zvažuji kombinaci sporťáku s vložnou taškou. Máte zkušenosti se sporťákem s vložnou taškou pro miminko od narození? Měl by jít po i proti směru jízdy, kola můžou, ale nemusí být otočná. A za rozumnou cenu. Děkuji :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kintly
Závislačka 4042 příspěvků 15.01.17 10:46

Ahoj já takhle měla teutonii cosmo. Vůbec jsme neměli korbičku jen super vloženou tašku. Taška byla super že se jen odepnula a odnesli se dítě do bytu. Neměnila bych odvozila jsem tak dvě děti jedno červencové druhé lednové.

asimpa
Stálice 82 příspěvků 15.01.17 10:48
@kintly píše:
Ahoj já takhle měla teutonii cosmo. Vůbec jsme neměli korbičku jen super vloženou tašku. Taška byla super že se jen odepnula a odnesli se dítě do bytu. Neměnila bych odvozila jsem tak dvě děti jedno červencové druhé lednové.
:potlesk: :palec:

Hoa Mai
Kelišová 5564 příspěvků 14 inzerátů 15.01.17 10:53

@asimpa Záleží, co je pro tebe rozumná cena. Já jsem velmi spokojená s kočárkem Gesslein F4. Už s ním jezdím přes 3 roky v kuse, vozí druhé dítě. Pro dítě prostorný, relativně lehký, velmi dobře skladný do auta, dobře odpružený, výborná manipulace i jednou rukou, sporťák je otočný. Později se k němu dá dokoupit i látková buggy sedačka a udělat z kočárku jakoby golfky.

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 15.01.17 11:02

Ja mela bebeto ex, vlozna taska, dalo se jezdit po i proti smeru, velka nafukovaci kola, mela sem ho z druhe ruky a i tak sem s nim pres rok odjezdila a este ho posilala dal :) akorat je trochu tezsi vahove. A je hodne prostorny, v pohode se tam vesel rocni syn i s berankovym fusakem :)

asimpa
Stálice 82 příspěvků 15.01.17 11:10
@Kriss Tina píše:
Ja mela bebeto ex, vlozna taska, dalo se jezdit po i proti smeru, velka nafukovaci kola, mela sem ho z druhe ruky a i tak sem s nim pres rok odjezdila a este ho posilala dal :) akorat je trochu tezsi vahove. A je hodne prostorny, v pohode se tam vesel rocni syn i s berankovym fusakem :)

A byla jste s ním spokojená? Váha by nevadila :)

asimpa
Stálice 82 příspěvků 15.01.17 11:11

Byl to tento?

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 11:22
@asimpa píše:
Ahoj všem, termín mám v dubnu a mimo jiné zvažuji kombinaci sporťáku s vložnou taškou. Máte zkušenosti se sporťákem s vložnou taškou pro miminko od narození? Měl by jít po i proti směru jízdy, kola můžou, ale nemusí být otočná. A za rozumnou cenu. Děkuji :-)

Ahoj, opravdu záleží, co je rozumná cena. Pro mě něj kočár s vloznou taskou je Concord Wanderer.. Je super doterenu, cestování.. Jde na to i autosedacka..

asimpa
Stálice 82 příspěvků 15.01.17 11:24

Co se týká ceny tak cca 10 000 - 12 000 Kč.

Koleta
Nováček 1 příspěvek 15.01.17 11:27

My jsme měli jako 2. kočárek bazarový Patron Alux (typově stejný jako některé modely Hartana, Gessleina, Teutonie), chtěli jsme terenní kočárek (přehazovací rukojeť, vložná taška a 4 pevná kola). Byli jsme s ním spokojeni, na výlety do přírody, přes sníh kořeny, nezmar, teda až do doby než na procházce píchneme… Teď jsme se byli dívat na kočárky (chceme pevná kola, nenafukovací a přehazovací rukojeť) a mám srovnání Hartana a Gessleina, seděl v něm náš 1,5 letý syn, který je velký jak 2 leté dítě :-) A měl spoustu prostoru do délky na opěradle u hlavičky, prodloužená nožní opěrka mu byla už akorát. Co se týká vzhledu, Gesslein se mi líbí více, ale Hartan má prostornější sporťák, je o něco širší v ramenech. Nevýhoda Gessleina a Hartana je vysoká pořizovací cena, cca 23 000. Na podzim a v zimě budete už jezdit ve sporťáku s fusakem a zkoušela jsem, že se do Hartana vejde super tlustý fusak i s dítětem :-)
Výhoda u některých modelů např. Hartan Xperia, Topline S, Racer GT je, že můžete otočná menší kolečka vyměnit za pevná do terénu (příplatková výbava).
Já bych teď zpětně na 100% koupila Hartana Topline X, než Tako (bylo mi líto investovat více peněz, ale rozhodně bych byla o mnoho spokojenější).
Doporučuju si odpovědět na několik otázek: Kde budu jezdit (město, obchody, příroda), jak mám velký kufr auta, případně jak velký je výtah, kolik chci investovat, chci nafukovací kola, nebo nenafukovací, chci přehazovací rukojeť.
Přeju šťastnou ruku při výběru :-)

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 15.01.17 11:27

@asimpa jojo to on :)

asimpa
Stálice 82 příspěvků 15.01.17 11:28
@Kriss Tina píše:
@asimpa jojo to on :)

Ten se mi líbí, ale nenašla jsem ho nikde prodávat. Jen bazarové. Ale vím o podobných typech jiných značek, které se prodávají, tak mrknu :)

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 11:28
@asimpa píše:
Co se týká ceny tak cca 10 000 - 12 000 Kč.

Tak pokud bys chtěla použity, tak se nechá sehnat cca 7000. Nový sportovní kočár Wanderer jde ta 10000, vložná taška Concord Snug stojí cca 2000.

asimpa
Stálice 82 příspěvků 15.01.17 11:31
@Koleta píše:
My jsme měli jako 2. kočárek bazarový Patron Alux (typově stejný jako některé modely Hartana, Gessleina, Teutonie), chtěli jsme terenní kočárek (přehazovací rukojeť, vložná taška a 4 pevná kola). Byli jsme s ním spokojeni, na výlety do přírody, přes sníh kořeny, nezmar, teda až do doby než na procházce píchneme… Teď jsme se byli dívat na kočárky (chceme pevná kola, nenafukovací a přehazovací rukojeť) a mám srovnání Hartana a Gessleina, seděl v něm náš 1,5 letý syn, který je velký jak 2 leté dítě :-) A měl spoustu prostoru do délky na opěradle u hlavičky, prodloužená nožní opěrka mu byla už akorát. Co se týká vzhledu, Gesslein se mi líbí více, ale Hartan má prostornější sporťák, je o něco širší v ramenech. Nevýhoda Gessleina a Hartana je vysoká pořizovací cena, cca 23 000. Na podzim a v zimě budete už jezdit ve sporťáku s fusakem a zkoušela jsem, že se do Hartana vejde super tlustý fusak i s dítětem :-)
Výhoda u některých modelů např. Hartan Xperia, Topline S, Racer GT je, že můžete otočná menší kolečka vyměnit za pevná do terénu (příplatková výbava).
Já bych teď zpětně na 100% koupila Hartana Topline X, než Tako (bylo mi líto investovat více peněz, ale rozhodně bych byla o mnoho spokojenější).
Doporučuju si odpovědět na několik otázek: Kde budu jezdit (město, obchody, příroda), jak mám velký kufr auta, případně jak velký je výtah, kolik chci investovat, chci nafukovací kola, nebo nenafukovací, chci přehazovací rukojeť.
Přeju šťastnou ruku při výběru :-)

Hartan topline X je moc hezký. Až na tu cenu :D Tak si buď připlatíme nebo bazarový.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama