Sporťák Valco Snap - podobný a cenově dostupný

3368
22.6.15 19:47

Sporťák Valco Snap - podobný a cenově dostupný

Ahoj, zamilovala jsem se do kočárku Valco Snap 4, ale ta cena je děsivá. Kdo ho má, stojí za to? Popřípadě jaký sporťák máte Vy a jste s ním spokojené? Jde mi o to, aby na něm byla hlavně klasická rukojeť a měl stříšku. Máte tipy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Valco Baby Snap 4?

Přidejte zkušenost s Valco Baby Snap 4
Napsat příspěvek

Reakce:

530
22.6.15 20:01

Ano mám a jsem maximálně spokojená a nemyslím si, že by cena byla vysoká. Naopak mi přijde, že pro mě byla drahá dvojkombinace, kterou jsem používala sotva rok. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
22.6.15 20:03

@Mallorka Cena je děsivá??? 8o Vždyť nestojí ani 4 a půl tisíce! Nový s polohováním nožiček stojí kolem pěti/pěti a půl. Je to jeden z levnějších sporťáků.
Jinak já ho mám (ten s polohováním nožiček+jsem si přikoupila terénní nafukovací kolečka) a je to fajn kočárek. Používám ho do přírody. Do města mám sporťák Urbo od Mamas and Papas - to je teprve děsivá cena ;) :mrgreen:

Jinak kočárek, který je vlastně to samé, co Valco (jen je těžší za cenu kvalitnějších materiálů) je Britax B-Agile 4. Ale tam si s cenou moc nepomůžeš - stojí 4 a půl tisíce.
Nebo podobné vlastnosti má Baby Jogger City Mini.

Co kouknout na bazary, když ti nový přijde drahý?  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3368
22.6.15 20:09

@Ladie koukám, ale tajně doufám, že po novém roce by mohla cena třeba ještě klesnout. drahý mi přijde, kámošky mají i za dva tisíce, ale znáte to. když vám něco padne do oka, je těžký pak vybrat něco jiného. u manžela mi asi neprojde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5032
22.6.15 20:11

Mám snap nemůžu si ho vynachválit, teď jsme na dovolené a vzala jsem staré golfky a nadávsnapgolfkym kudy chodím. Kupovali jsme ho z druhé ruky s roční zárukou za 3tisíce… takže cena mi přijde v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3368
22.6.15 20:14

@doumi to bych brala tu cenu, snad seženu

nebudete po novém roce některá prodávat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
22.6.15 20:43

@Mallorka Počkejte si na listopadovou Maminku, tam jsou slevové kupóny do různých E-shopu a tam koupíte za 4 tisice :dance:. Já kypovala minulý rok před vánoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3368
22.6.15 20:46

@stanuska3 listopadovou :-), tak to si musím zapsat do kalendáře :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
22.6.15 21:06

Ja mam Valco objednany a ve stredu si pro nej jdu a nemuzu se dockat, zkousela jsem si ho a je uzasny…cena mi taky neprijde az tak vysoka…kupovala jsem pouzite kocarky atd. a uz bych do toho nesla, tak jsem se rozhodla pro novy se zarukou, nikdy nevis, kde jsou skryte vady atd. ja koupila Peg-Perego od pani za 2500 a byla tam nalomena naprava a nova nas prisla na 1700 :zed: nerikam, ze nenarazis na dobry z bazarku, ale chce si na to dat pozor…jinak na internetu se da sehnat za 3900 novy i s plastenkou v cene, neni tam polohovani nozicek, ale nekdo to nevyzaduje, muzes si tam koupit ten pas… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3368
22.6.15 21:12

@MonikaN.89 a ten levnější je klasika, že má prostě nožky dolů a ten novější má polohování do lehu atd.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
22.6.15 21:39

@Mallorka mám Valco Quad X, stejné jako Snap, jen má navíc polohování rukojeti, čtyř dílnou boudičku a velká sportovní kola, jsem s ním max spokojená a už bych neměnila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
22.6.15 21:54
@Mallorka píše:
@Ladie koukám, ale tajně doufám, že po novém roce by mohla cena třeba ještě klesnout. drahý mi přijde, kámošky mají i za dva tisíce, ale znáte to. když vám něco padne do oka, je těžký pak vybrat něco jiného. u manžela mi asi neprojde :(

Kámošky mají za dva tisíce Valco? Nemají… Mají plastové hrkáčky, se kterýma se nedá jezdit. Ano, ty pak stojí dva tisíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3368
22.6.15 22:00

@AnastazieB nemají valco ale sportáky nebo golfky za dvojku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
22.6.15 22:03

Mám ho, s polohováním, stál 5500 Kč a cena mi přišla přiměřená. Koupě lituješ nebudeš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3368
22.6.15 22:15

@Zuzlounek to asi jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu