Reklama

Sporťák na velké dítě, nesedí, skladný a aby byl i na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 22.12.17 14:45
Sporťák velké dítě, nesedí, skladný a aby byl i na spaní

Prosím zkušené maminky o radu ke sportáku pro 8m mimco - máme 73cm,10kg a začínáme s pomocí sedět, ale do velké korbičky už sotva takhle na zimu vleze. Bojím semze budeme velcí a vsechno bude na chvilku - to nam tatka da, ze pak utracime… sem z toho nestastna - priils velky vyber… chtela bych lehci, skladny, s velkymi koly a ideal 4kolku. mam stary perak, ale je tezkej, neskladnej a nema polohovaci podperku noh. mam v hledacku Easywalkera qtro, ale pomerne mensi zadova operka 47cm, premyslela sem babyjogger, ale nechci trojkolku asi radeji. premyslim i o bazarovem… chceme v nem jzdit na vychazky, obcas nekam zajet, ale idealne jeste uspavat. zadne chrastitko radeji nee, at to ma poradna kolecka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 22.12.17 14:56

Co valco snap 4?

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 22.12.17 14:57

Britax B motion 4+, splnuje vše, co píšeš. Máme ho taky a je skvělý, syn má 2 roky

Příspěvek upraven 22.12.17 v 14:58

Heivka
Závislačka 3124 příspěvků 22.12.17 14:58

Easywalker Qtro je super, ta opěrka je v pohodě syn má 28měsíců a něco přes 100cm a pořád si krásně opře hlavu (a to je po tatínkovi, takže krátké nohy a dlouhé tělo). S kočárem jsem moc spokojená z korby do sporťáku šel kolem půl roku. Snadno ho složený zvednu do auta (zvedám do výšky asi 120 cm na psí boudy v dodávce) rozloží a složí ho i moje antitechnická švagrová (která si i na výměnu žárovky volá pomoc), má dost nízký posez, takže dítě v klidu dokáže samo vystoupit a nastoupit. Kočárek je hodně stabilní - na prázdný kočár nepřevrhne hodně naložená taška pověšená na madle.

jessikka
Extra třída :D 10744 příspěvků 22.12.17 15:17

Já si nemůžu stěžovat na Babyjogger city mini GTS. Nenech se zmást tím „mini“. Vejde se tam i metrový tříleťák a má ještě dost místa kolem sebe i nad hlavou.

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 22.12.17 15:18

Holky vsem diiik :hug:
@Laurie kouknu na nej, ty mas dobrou zkusenost? ten asi vubec neznam este…jaky sou vyhody ci zapory?
@Terez001 ja britaxe videla na zivo a srovnani s EW nesnese, resp.me pred tim rokem dost zklamal, ale nevim presne model teda. pripadal mi prave jako chrastitko a mel melkej sed, proti EW
@Heivka moc dik za praktickou zkusenost a co striska, je dost dlouha i na slunko???

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 22.12.17 15:22

@jessikka tak to mini me tda mate :P ale taky sem koukala na nejaky podobny, ze si maminy chvalej, trochu mi ale ty kolecka pridou maly…ale koukam 20cm je asi dost :mrgreen: este ho prohlidnu…

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 22.12.17 15:25

Hlasuji pro Britax, je uzasnej :srdce:

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 22.12.17 15:30

@Laurie predni kolecka 17, jak se ti s nim jezdi v trochu horsich cestach? ja asi zustanu u vetsich krapet… cim vetsi kolo, tim mensi odpor. a kdyby bylo na chlapoj, chtel by 3kolku EW Sky-ta ma extra velke kolo s kovovymi lozisky, takze neznicitelne, ale nepolohujici nozicky :? ale nahradni dily to jisti…

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 22.12.17 15:32

@weyky faaakt?? a jak velky mas ditko a presne model? jake nej vyhody ci co te na nem chvati?

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 22.12.17 15:47

@Taza tak vyloženě v lese jsem s ním nejezdila no :) jsem z města, takže mně stačil a cena, skladnost kočárku je super
Do terenu jsem si řikala, že nechám sporták z dvojkombinace, ale nakonec jsem ho nevyužila a šel o dům dál :)

Vallunka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 22.12.17 16:48

Britax je super, vozila jsem dlouho i concord fusion :mavam:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 22.12.17 17:15
@Taza píše:
@weyky faaakt?? a jak velky mas ditko a presne model? jake nej vyhody ci co te na nem chvati?

Syn má 11 kg a 81 cm, místa tam má 6 půlek :lol: ale v pohodě tam vleze i 4,5 dcera, co má 120 cm a 19,5 kg :mrgreen: Máme britax B-Agile 4 plus. Uchvátilo mě na něm snad všechno, je hezkej, lehkej, skladnej, dá se rozložit i složit jednou rukou, snadno se jednou rukou řídí, zvládne terén bez problému, dítě mi v něm spí…

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 63 inzerátů 22.12.17 17:16

Jo a jsem vysoká a u všech sportáků mi vadila brzda uprostřed, britax jí má na straně a mezi koly není nic, do čeho bych při chůzi kopala :palec:

Taza
Závislačka 2698 příspěvků 22.12.17 17:37

@weyky to zni teda dobre…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >