Sportester - jaký měřič tepu a tlaku?

135
22.5.17 14:02

Sportester - jaký měřič tepu a tlaku ?

Ahojda, prosím o doporučení, tip. Ráda bych si zakoupila, potřebuji poradit :mavam: díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.5.17 14:29

Ahoj mám klasický od sigmy, ale měří jen tep. Mám ho už 2roky a na to abych se s ním naučila běhat mi stačil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5938
22.5.17 14:49

Nemyslím, že sportestery obecně měří tlak (krevní). Pokud ovšem nebyl myšlen barometrický tlak a jde o měření nadmořské výšky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.17 15:40

Zalezi kolik do nej chces vrazit a na jaky sport ho potrebujes, jestli chces nejaky na zacatek jenom na sledovani tepovky, tak sporttester od sigmy poslouzi. Krevni tlak sporttestery nemeri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5938
22.5.17 15:47

Asi bych se nezaměřoval primárně podle ceny. Požadavky dle sportu, funkcí, možností komunikací s PC/ mobilem. Stanovit nějaké mantinely a pak může být cena jedním z parametrů hledání. Základem je druh sportu a také jak moc aktivně / na jaké úrovni se ten sport bude provozovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.17 16:17

@Ivan PPZ ona ta cena jde ruku v ruce s funkcemi, pokud se teda nebavime o nejakych cinskych smeckach. A kdyz si nekdo chce koupit svuj prvni sportester, chce aby mu meril jenom tepovku, aby vubec zjistil, jestli mu vyhovuje trenink podle tepovky, tak si muze koupit sigmu, nebo dvakrat tak drahy polar a meri to stejne. Polar bude mit asi delsi zivotnost, ale treba ja osobne jsem sigmu vyuzila ani ne rok a presla jsem na lepsi znacku s vice fncemi pac jsem vedela ze to vyuziju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5938
22.5.17 16:29

No vidíte- každý to má trochu jinak. A existuje i Garmin… A pak se ukáže, že ta tepovka zase až tak samospásná není… Proto je důležité znát druh sportu a i typ užívaného tréninku. Kdo polyká kolečka, tak možná poklade větší důraz na automatické mezičasy, kdo bude trekař, tak se třeba zaměří na GPS výdrž… nemluvě o cyklistovi, plavci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama