Sportovní kočár ano, nebo ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miminecko9
Kecalka 116 příspěvků 27.02.18 13:17
Sport.kočár ano nebo ne???

Jen taková anketa. Upotřebily jste sport. kočár nebo vám stačila jen trojkombinace? A do kolika let věku dítěte jste ho vozily ve sporťáku?

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 27.02.18 13:21

Stacila nam trojkombinace a dceru jsme vozili do roka a pul. Od ty doby chodi pesky.

prejeta_zaba
Stálice 93 příspěvků 9 inzerátů 27.02.18 13:22

Zpětně už bych v žádném případě nekupovala trojkombinaci - ten „sporťák“ z ní využiješ tak do roku, pak už se ti nebude chtít tahat s obřím těžkým kočárem a dítěti bude pomalu malý. Takže nějaký dobrý, velký, houpací pro mimčo a pak golfky (nebo jak to nazvat, prostě lehký, skladný sporťák - mám Valco Snap a jsem maximálně spokojená). Ten lehký budeme s sebou vozit aspoň do 2 let dítěte, u nás je všechno daleko a nemám nervy na to, aby mi batole šlo metr za hodinu.

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 27.02.18 13:27

@miminecko9 Já měla dvojkonbinaci a na cestování po příbuzných hůlkový golfky jelikož jsou za mě nejvíc skladný k tomu mám dokoupenou spojovací rukojeť

alilauter
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 13:32

Taky jsem po trojkombinaci koupila sportak (taky valco baby), je skladny a lehci, lehce jde složit a tahame ho všude - malému jsou necelý dva roky. Ta trojkombinace je obvykle těžká a hůř se s ni manipuluje.

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 27.02.18 13:32

Prvni ditko jsem vozila v trojkombinaci do roku a pul, pak jsem si rekla a dost, nebudu se tahat s takovym tezkym kocarem a koupila valco snap. Druha dcera sla z korby rovnou do sportaku :palec:

kuchle
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 49 inzerátů 27.02.18 13:38

Z trojkombinace jsem použila u prvního korbu a vajíčko. Ve sporťáku jezdil tak 14 dní a kombinace šla do světa. Koupila jsem místo ní Britax motion 4. Pro naši druhou jsem koupila korbičku k podvozku b-motion a Romer vajíčko. Kdybych měla další mimčo, kombinaci bych nekupovala.

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 27.02.18 13:49

Trojkombinaci jsme měla na první dítě a po 9 měsících letěla z domu. U druhého dítě jsem už takovou chybu neudělala - vajíčko jiné, hluboký kočár jiný, sporťák jiný, golfky jiné. Prostě jsem nenašla takovou trojkombinaci, aby splnila všechny mé požadavky. Ale u jednotlivých kousků se to podařilo.

Euforia
Kecalka 152 příspěvků 27.02.18 14:04

@Hadumi: co jste mela za golfky?:-)

Samuše
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 27.02.18 14:17

Nejdriv trojkombinace po necelym mesici ve sportovni verzi jsme kupovaly britax :srdce:..ted pujde vse do sveta a jestli nekdy budeme planovat dalsi deti koupim kocarek hlavne podle sportovni verze:-)..popr nejakej starsi prostornou houpci korbicku :-)moje deti teda byli v korbicce oba do 10-11m minimalne…

kve-tinka
Závislačka 4325 příspěvků 27.02.18 14:17

Já jsem s tím byla spokojená. Radši dítě třeba v takovém mrazu budu mít ve sporťáku z trojverze, než ho mít v golfkách… :think:

marketak5
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 14:21

Ano jak pisi vsichni nademnou..u prvniho jsem taky v roce a pul vymenila za skladny lehky valco..ale zase bych ho rozhodne nedoporucila pro dite mladsi roku..je to hrkatko jako vsechny takove golfky /mensi sportacky. Ale ano, je lepsi poridit velkou supr hlubokou korbu a sportak si pak vybrat. Hlavne, clovek uz pak vi, co chce a ne, dokud jsem nemela dite, netusila jsem co potom..ale za me spis treba Britax, je, dle mě, lepsi nez valco, a taky skladny, lepe odpruzeny s temi nafukovacimi koly. Rozhodne ne penove..to je hruza na tom valcu (ano vim, ze dnes se delaji uz taky nafukovacky, ale ja je nemam a hruza a des)

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 27.02.18 14:22

@Euforia Cybex onyx, využívala jsem na cestě do/z školky (dcera chodila od 2 let) a v MŠ jsem je nechala.

marketak5
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 14:22

@Hadumi a jaký sporták?

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 27.02.18 14:25

@marketak5 sporťák mám Gesslein S4 Buggy AIR+

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama