Reklama

Sportovní automobil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 21.02.18 19:23
Sportovní automobil

Ahojky, napadlo mě, že bych koupila sportovní auto. Může to být třídveřák, kdyžtak děcka vlezou na zadní sedačky po sklopení předních. Ve sportovních typech aut se (zatím) vůbec neorientuju. Né nové. Né příliš silné. Málo poruchové. Je mi jasný že sportovní auta nebudou úplně v cajku.

Najde se tu dobrá duše, co by poradila, jak na to jít? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Verýs4
Povídálka 16 příspěvků 21.02.18 19:28

Já mám Mini Cooper S, rok 2004. Naprosto bez poruchy, ale bude to kus od kusu. Chce to opravdu nepodcenit vyber.
Poradaj se mini cooper srazy a je to super rodinna akce 8)

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 21.02.18 19:36
@Verýs4 píše:
Já mám Mini Cooper S, rok 2004. Naprosto bez poruchy, ale bude to kus od kusu. Chce to opravdu nepodcenit vyber.
Poradaj se mini cooper srazy a je to super rodinna akce 8)

Mě se něketrý mini coop. líbí, ale představu mám spíš o něčem nižším a delším… :lol: :palec:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.02.18 19:39

@Borůvka1990 Já se z tebe zblázním :lol: to už chceš zas jiné fáro? :pankac:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 10 inzerátů 21.02.18 19:46

@Borůvka1990 Mrkni tady na nějakou inspiraci: https://www.autocar.co.uk/…-sports-cars

lachtanice86
Kelišová 6018 příspěvků 21.02.18 19:51

Měla jsem renault megane coupe. Ale byl to 2litr a silný jak prase. Ale byla to má láska. Pak jsem měla fiat stilo abarth 2.4 litrů a ještě větší trhac asfaltu. Takže taky nic. Ale mamca má Alfu romeo. Nějakého 3dvere. Žádné poruchy. Manžel má audi a3. To není žádný trhac, bez poruch. A brácha má bmw 3kovou řadu.

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 21.02.18 19:56

Hlavně nebrat auta od F - Fiaty, Fordy a Francouzské :-D.

Breberka123
Kecalka 173 příspěvků 21.02.18 20:09

@Zabatko Ale tak zrovna Ferrari by slo :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 3518 příspěvků 21.02.18 20:17

My měli tohle a dobrý, těd si stejný pořídila sousedka, jezdí v něm se dvěma dětma (1.stupen zš)
 https://www.google.cz/search?…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 21.02.18 20:57
@Zabatko píše:
Hlavně nebrat auta od F - Fiaty, Fordy a Francouzské :-D.

Pffff, já mám Fiat 500 Abarth a je to milouš! :D asi se na tebe teď zlobí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 21:11

Dodge Challenger :lol: Mela jsem moznost se svezt, ten zvuk motoru nema chybu :palec: Ale zalezi, jak mas velke deti, precejen vzadu zas az tolik mista neni. Majitel v tom vozil dite cca do 2 let v pohode. Pak s dalsim na ceste uz kupoval vetsi rodinne. Akorat je drazsi no ;)

https://m.sauto.cz/detail?…

Tak a ted vazne :lol:, kdysi jsem jezdila obcas s Peugeotem 306kou, 3dverak a mel docela odpich, drahy to taky nijak extremne nebylo. I kdyz ty Francouzi…ale měli jsme Citroena a sportak to sice nebyl, zato jako rodinne auto i do lesa super, jezdilo se mi s nim dobre, bez vetsich oprav nam vydrzelo dlouho. No byla to krava velka lina, to neni to co hledas:-), ale co bysme za nej ted dali, co je 2.na svete a kocar nam u nového zabere 2/3 kufru slozenej. Do Picassa se vlezl sportak rozlozenej, normalne na vysku ;). Ted mame novou Hondu Civic s automatem a muz je z ni nadsenej, s tim uz se da jezdit sportovne fakt pekne - chlapi proste, pozitek z jízdy ponekud zatlacil vzad praktické uvazovani. Jako ma 5 dveri a uplne male auto to taky není, ale vic jak 2 deti bysme v tom uz neodvezli. Ale předpokládám, ze tohle ma byt jen takova hračka pro radost :lol:, a Honda ma i 3dverove jeste sportovnejsi verze, treba toto:

https://m.sauto.cz/detail?…

vilda1
Kecalka 364 příspěvků 21.02.18 21:42

Ono by to chtělo alespoň rozpočet, popř. výkon, jinak dostaneš rady na totálně na renaulta. Jinak samozřejmě Porsche 911, popř zkus sportovnivozy.cz

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 21.02.18 22:24
@vilda1 píše:
Ono by to chtělo alespoň rozpočet, popř. výkon, jinak dostaneš rady na totálně na renaulta. Jinak samozřejmě Porsche 911, popř zkus sportovnivozy.cz

Nechce příliš silné a ne poruchové. Pro rodinu. To jsou docela jasné instrukce PROTI Porsche 911 :D :D už jen proto, že vjedeš-li s Porschetem ve větší rychlosti do kaluže, máš ho na cucky :D z vlastní zkušenosti.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 21.02.18 22:39
@Petruna21 píše:
@Borůvka1990 Já se z tebe zblázním :lol: to už chceš zas jiné fáro? :pankac:

Tohle si ale nechám :lol: To už je rodinný (manželův :pocitac: ) mazel :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 21.02.18 22:40
@Tiger-lily píše:
@Borůvka1990 Mrkni tady na nějakou inspiraci: https://www.autocar.co.uk/…-sports-cars

Děkuju :kytka: Mrknu :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >