Sportovní kamera

22550
19.11.15 17:51

Sportovní kamera

Ahoj všem,
jako jedna z možných dárků pro manžela mě napadla sportovní kamera. Je motorkář. Ale líbilo se mi i využití na lyžích nebo na vodě. Nabídka je tak pestrá, takže vůbec nevím, co vybrat, čím se řídit. Co máte doma, s čím jste spokojené a na co si dát pozor? Finanční hranice je 3000 (ale to je fakt max.). Je možno nebo nemá smysl něco v takové cenové relaci ani kupovat?
Děkuji moc všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7471
19.11.15 17:55

Za mě kamera GOPRO, je i pod vodu, a tu už využíváme druhým rokem a spokojenost!!! Dělá i fotky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7471
19.11.15 17:55

Ale asi cena do 3tis. nebude pravda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22550
19.11.15 17:58

@pannda Tak tu voděodolnost nemusím mít, to by stejně asi skoro nebylo využité. A bylo by to na plavení se, ne na potápění. Takže jen jistota, kdyby padla do vody.
Tak zatím díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 18:11

Mame Gopro.. Je super i pod vodu kdyz se pritel potapel tak krasne i se zvukem.. Top kvalita vydrzi 5let minimalne (to ji mame my) starsi model ale facha, cena bohuzel kolem 10ky zkus obehnout bazary… Ale za min jak 5tis to nema cenu podle me

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
19.11.15 19:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26530
21.2.16 14:31
@pannda píše:
Za mě kamera GOPRO, je i pod vodu, a tu už využíváme druhým rokem a spokojenost!!! Dělá i fotky…

Mohu se zeptat, zda ji používá i na natáčení běžné dovolených dětí a tak nebo jste hlavně sportovci a věšíte ji na helmy a kola?
Je z toho kvalitní výstup? Má to nějaké háčky, jako je třeba nutnost zakoupení nějakého softwaru a podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama