Sportovní kočár Cybex Talos S Lux

4.3.21 16:55

Sportovní kočár Cybex Talos S Lux

Ahoj! Moc bych vás chtěla poprosit o zkušenosti s tímto kočárkem, pokud už ho vlastníte. Jde mi hlavně o to odpružení a měkká kola - jestli opravdu dobře zvládá jízdu v terénu. Náš drobek zdáeka nesedí, ale z korby za chvilku vyroste a Talos mě moc zaujal. 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19506
19.3.21 15:54

@janasasiin našla jsem nějaké recenze zahraniční aspon:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.21 17:21

@Káťa19 Supr! No a nám předevčírem dorazil, takže až ho pořádně prověříme, ráda se podělím o zkušenosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19506
20.3.21 12:14

@janasasiin to je skvělé, tak sem pak napiš  :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 16:46

Talos S River Blue

Ahojky, hledala jsem na netu hodně dlouho :zed: :roll: vhodný počárek dle mých náročných požadavků (a že jich bylo) a Cybex Talos S vyšel nejlépe jak cenou, kvalitou a designem. Nic moc z recenzí jsem o něm nenašla a tak jsem se na něj raději jela podívat osobně, fotky totiž snesou všechno a rozhodně mě nezklamal. Vybrala jsem barvu River Blue. :mrgreen: :srdce:. Mám sice holčičku, ale s růžovou to vypadá překvapivě dobře. (Samozřejmě věc osobního vkusu)
Teď ke kočárku jako takovému…máme ho týden a půl. Takže napíší prozatímní zkušenosti - krásný design, pevná konstrukce, hezké detaily, příjemný materiál, kola jsou speciálně plněna pěnou (nepíchnete) ale jsou všechna odpružena, takže zvládnou i hrubý štěrk (vlastní zkušenost). Dneska sněžilo a obstál i na 5 cm. Bylo pod nulou ale do kočáru nefoukalo, ani malá neměla nijak ošlehané tvářičky. Jízda je překvapivě snadná a ladná jako v obchodě a to jezdíme přes dost rozdrncanou cestu, mimčo bylo spokojené. Krásná prodloužitelná stříška s průzory. Praktický nánožník v ceně. Brzda je z počátku tuhá, ale ošlape se po pár zabržděních a pak už jde sama. :palec:
Jediné co bych vytkla je že potah nejde sundat, je připevněn ke konstrukci kočárku, ale i to pro mě nebyla překážka, po těch všech recenzích a mých požadavcích musí člověk udělat nějaký ústupek a věřím že v létě kočár vezmu vapkou a vše bude jak nové :lol: :lol: :lol:. Košík je prostorný a nijak o něj při chůzi nezavadí ani dlouhé nohy tatínka. Madlo je teleskopické, výškou spíše pro vyšší lidi, ale i já se 166 cm to zvládám. :D Celá korba se dá s trochou praxe přendat i s dítkem uvnitř ( bez něj je to ale daleko jednodušší :lol: ) Dětská opěrka je úplně odendavací nebo jen odklápěcí. Jo a skládá se úplně bezvadně, včetně sedačky. Díky madlu se pak pohodlně uloží do kufru auta.
Kočár jsem si jednoduše zamilovala :srdce: cena bych řekla v porovnání s konkurencí adekvátní. :palec:
Jakékoliv dotazy ráda zodpovím, určitě jsem na něco zapomněla :D ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat