Reklama

Sportovní kočár do terénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 26.08.18 20:23
Sportovní kočár do terénu

Zdravím!:)
Máme hrozně dlouhou čtyřměsíční dcerku, která pomaličku vyrůstá z korby (s fusakem se tam už tuplem nevejde) a chceme na zimu přejít na sporťák, ovšem náš stávajicí X Lander X Pulse těžce nevyhovuje a já jsem z toho množství už tak odrovnaná, že zvažuju nosit to dítě hozený přes rameno)
V Mlavíkovi mi doporučili Mutsy Evo - byla jsem nadšená, ale recenze jsou dost strašný. Líbí se mi Britax Go Big, ale naživo taky nic moc.
Potřebujeme aby šel do uplného lehu, projel polňačku a lesní cestu aniž by to dítě skončilo naklepaný jak řízek, aby stříška chránila před nepřízní počasí, aby se na něj dala časem koupit i korbička a v neposlední řadě ať je hezkej :D
Nějaký tip prosím?

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

solip
Kecalka 401 příspěvků 26.08.18 20:27

Ja teda bohuzel asi moc neporadim, ale rada bych vedela, v cem je ten xlander nevyhovujici? Taky ted vybiram kocarek a tenhle xlander jsem jednu dobu na seznamu mela. Jinak me oslovilo nekolik kocarku Jané a pak taky baby jogger, recenze maji vesmes dobre, samozrejme se musi pak vybrat vyhovujici typ kocarku

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 26.08.18 20:31

@solip
Jezdíme hodně do přírody a tohle je prostě kočár do města, přecenila jsem ho. Je skvělej, skladnej a hezky se ovládá, nezabere místo v autě a sama ho i s dítětem vynesundo schodů - ale pak jedem i po blbý trávě a ty přední kola se div neurvou. Kadopádně do města na menší dítě super! Moje holčička má ve 4 měsících skoro 68cm a nohy hází z korby ven :D

růžový achát
Závislačka 3943 příspěvků 26.08.18 20:35

Baby jogger summit x3 :palec:

Káťa19
Kelišová 6749 příspěvků 37 inzerátů 26.08.18 20:36

Do terenu musi mit co nejvetsi kola, coz ctyrkolove maji pouze klasiky? :nevim: a trikolove jsou bud hrozne nebo malo stabilni.
Je to hoodne tezke, sama obcas patram. Mame Britax B-motion 3, mouchy ma, ale projel zatim vazne veskery teren a do lehu kde take. Je i celkem dlouhy pro 3lete dite bez problemu. Bohuzel nejde proti smeru, ale zas musim rici, ze je stabilni a nevratky, na to , ze je to trojkolka

selia
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 9 inzerátů 26.08.18 20:37

Gesslein F10

Venceslavka
Kecalka 222 příspěvků 26.08.18 20:38

My máme Jane crosswalk a spokojenost. Do terénu super a měla jsem ještě jeden požadavek a to skladnost, na to je taky perfektní.

K92
Kecalka 141 příspěvků 26.08.18 20:41

Já mám zálusk na Britax b motion 4plus, je krásně prostorný, ale jde spíš o kompromis město/lehký teren. Tobě bych poradila TFK. Maji ho příbuzní co bydlí na horách, hodně sportující a chodí do přírody. Jsou spokojeni, vozí v něm třetí dítě.

Káťa19
Kelišová 6749 příspěvků 37 inzerátů 26.08.18 20:43

@K92 do terenu urcite spis trojkolovy bm3

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 26.08.18 20:45

Thule Glide :think:

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 26.08.18 20:47
@Venceslavka píše:
My máme Jane crosswalk a spokojenost. Do terénu super a měla jsem ještě jeden požadavek a to skladnost, na to je taky perfektní.

Ten vypada skvele!

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 26.08.18 20:56
@kaja00 píše:
Thule Glide :think:

Na ten jsem koukala na netu a dneska na živo - to je pan kočár! Akorát je možná pro nás až moc velkej/kolatej atd, ale díky!

Venceslavka
Kecalka 222 příspěvků 26.08.18 20:57

@Annanasova Jo, mně se taky moc líbí. Nevýhodou je malý úložný prostor, i ta taška k tomu je dost malá. Ale já pěšky s kočárkem nakupovat nechodim, tak je mi to jedno. Kupovala jsem v Malvíkovi. Měli ho tam i vystavenej, tak můžeš vyzkoušet…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama