Reklama

Sportovní kočár-golfový kočár

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 11:01
Sportovní kočár-golfový kočár

Dobrý den, potřebuji poradit. Potřebuju si koupit kočárek náš sportovní trojkobinace co jsme měli je malýmu malý. Chtěla bych kočár aby šel dát proti směru i ve směru jízdy. A hlavně nafukovací a trochu větší kola. Hlavně ne nic extra drahýho. Máte prosím tip?

Reklama

Reakce:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 05.02.17 11:41

Nechápu proč anonym… :roll:
Navington Cadet NEW
Valco Baby Snap Ultra

Ale pokud chceš otočný sedák, tak počítej s tím, že bude užší. Dle mého názoru je lepší neotočný sportovní kočárek typu Peg-pérego Book Completo, Valco Snap 4, Oyster Zero… ty jsou dlouhé a široké. Pohodlné pro rodiče i pro dítě…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama