Sportovní kočár s přehazovací rukojetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 08.05.18 08:38
Sportovní kočár s přehazovací rukojetí

Ahojky holky!!
Prosím, poradíte sportovní kočár s přehazovací rukojetí, nafukovacími koly a nejlíp do úplného lehu? Moc děkuju za rady!! :hug:

Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 8 inzerátů 08.05.18 08:50

Měla jsem Firkon Vario. Prostorný, prehazovaci rukojeť, nafukovací kola, bytelný. Byl těžší, ale mě to nevadilo. Byla jsem s ním spokojená. Koupila jsem ho z druhé ruky a zase úspěšně prodala.

rubeola
Stálice 66 příspěvků 08.05.18 09:06

@-Luciš- Hartan..splňuje všechno, ale cena je šílená. Kupovala jsem ho z bazaru ;)

Janli
Kelišová 6052 příspěvků 9 inzerátů 08.05.18 09:09

Koukni na eshop Bambino, nedávno jsem tam jeden za přijatelnou cenu viděla.

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 08.05.18 10:22

Děkuji holky :) @rubeola prosím vás, má nafukovací kola? Nikde to nevidím napsané.. celkově se mi líbí dost Hartan Xperia GTX s ruční brzdou, jaký máte vy? Potřebovala bych i, aby měl dost vysokou rukojeť, mam 180cm. Zdá se vám sedátko dost vysoké? A ještě, může mít děťátko v lehu i narovnané nohy, nebo visí jakoby dolů? Moc děkuju!!

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 08.05.18 10:29

@Janli máte na mysli tento? https://www.bambino.cz/…2018-lj-195/

rubeola
Stálice 66 příspěvků 08.05.18 10:58

@-Luciš- Máme starší edici Topline S. Nafukovací kola má, dítě v lehu má nohy rovně, je tam nastavovací opěrka pod nohy a je celkem dlouhá. Jinak madlo je nastavitelné dost vysoko, manžel ma 193 cm a vyhovuje mu to. Opěradlo na sezení je asi taky vysoké, ale nevím to jistě. Malá ještě sama nesedí, takže ji máme úplně v lehu nebo pololehu. Za mě úžasný kočár :)

Janli
Kelišová 6052 příspěvků 9 inzerátů 08.05.18 11:51
@-Luciš- píše:
@Janli máte na mysli tento? https://www.bambino.cz/…2018-lj-195/

Chceš kočárek vyloženě s přehazovací rukojetí nebo s otočnou korbičkou? To je rozdíl. S otočnou korbičkou je jich celkem dost, i tenhle je super, ale s přehazovací rukojetí je jich jen pár. Zkusím ho pohledat.

Janli
Kelišová 6052 příspěvků 9 inzerátů 08.05.18 11:57

Teď koukám, že máš 180cm, tak to na bebetto zapomeň. Já jsem si ho koupila a prodávám ho, protože mi kvůli výšce nevyhovuje. Koupila jsem si adbor vero a to je jiná káva. I můj dvoumetrový manžel zajásal, parádně se mu s tím jezdí. Dám ti radu, nekoukej jen na to, jak je vysoká rukojeť, ale i jak je dlouhá. Třeba to benetto ji má sice 110, což by bylo dost, ale má ji krátkou, takže si pořád kopu do brzdy a je to pěkně otravný.

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 08.06.18 23:32

@Janli Děkuju za radu, kouknu na to, no ještě nemám vybráno…

Janli
Kelišová 6052 příspěvků 9 inzerátů 08.06.18 23:45

@-Luciš- koukni ještě na x-lander xpulse a xmove,, maxicosi stella a peg pegero book - tam dělají dokonce prodlužovací nástavce na rukojeť. Jak jsem zjistila tak adbor má sice luxusně vysokou rukojeť, ale kvalita zpracování nic moc. Většinu sporťáků dějají pro hobity :?.

Rowena
Kecalka 135 příspěvků 10.06.18 18:23

Ahoj, nevím teda jestli stačí přehazovací sedačka, ale jeden z nejlepších kočárů je Britax GO. Můžeš ho koupit v modifikacích, jako super lehký(GO), nebo s nafukovacími koly(GO Next), nebo s lehem na rovno a velkými terénními koly ve předu(GO Big). K předchozím 2 si můžeš dokoupit velká přední neotočná a mít tak super terénní kočár. Je mnohem odpruženější než všechny výše zmíněné a paradoxně mnohem lehčí, což oceníš s větším batoletem. Taky má jednu z největších sportovních sedaček. Osobně jsem měla původní verzi GO a byl to nejlepší kočár světa. A je opravdu pro vysoké lidi. Hluboká sedačka vysoko, aby ses nemusela sklánět a sportovní nízko, aby dítko mohlo samo nastupovat.

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 15.08.18 11:27

Děkuji všem. @Rowena, prosím vás a dá se koupit i jen sportovní verze?

Rowena
Kecalka 135 příspěvků 31.08.18 00:17

@-Luciš- Ty Go A Big myslím jo. Ale konkrétně tento kočár bych koupila bazarový. Je to fakt nesmrtelný držák. Koupila jsem po 2 dětech, odvozila svoje děti a pak dala kamarádce na její dítě. A ten kočár pořád fungoval, jak má. Nevrzal, houpal, zatáčel,… oproti jiným, co jsem měla fakt unikát (a to mi rukama prošlo dost kočárů). Dokonce jedna maminka na slovenském modrém koníkovi šije vsadky do sporťáku, takže to naklopení u Go si vyrovnáš.

Já bych koupila sporťák, vsadku, terénní kola a vložnou tašku (přišla mi mnohem praktičtější než korba.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >