Sportovní kočár s přehazovací rukojetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 83 příspěvků 08.05.18 08:38
Sportovní kočár s přehazovací rukojetí

Ahojky holky!!
Prosím, poradíte sportovní kočár s přehazovací rukojetí, nafukovacími koly a nejlíp do úplného lehu? Moc děkuju za rady!! :hug:

Reklama

Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 08.05.18 08:50

Měla jsem Firkon Vario. Prostorný, prehazovaci rukojeť, nafukovací kola, bytelný. Byl těžší, ale mě to nevadilo. Byla jsem s ním spokojená. Koupila jsem ho z druhé ruky a zase úspěšně prodala.

rubeola
Povídálka 29 příspěvků 08.05.18 09:06

@-Luciš- Hartan..splňuje všechno, ale cena je šílená. Kupovala jsem ho z bazaru ;)

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 08.05.18 09:09

Koukni na eshop Bambino, nedávno jsem tam jeden za přijatelnou cenu viděla.

-Luciš-
Stálice 83 příspěvků 08.05.18 10:22

Děkuji holky :) @rubeola prosím vás, má nafukovací kola? Nikde to nevidím napsané.. celkově se mi líbí dost Hartan Xperia GTX s ruční brzdou, jaký máte vy? Potřebovala bych i, aby měl dost vysokou rukojeť, mam 180cm. Zdá se vám sedátko dost vysoké? A ještě, může mít děťátko v lehu i narovnané nohy, nebo visí jakoby dolů? Moc děkuju!!

-Luciš-
Stálice 83 příspěvků 08.05.18 10:29

@Janli máte na mysli tento? https://www.bambino.cz/…2018-lj-195/

rubeola
Povídálka 29 příspěvků 08.05.18 10:58

@-Luciš- Máme starší edici Topline S. Nafukovací kola má, dítě v lehu má nohy rovně, je tam nastavovací opěrka pod nohy a je celkem dlouhá. Jinak madlo je nastavitelné dost vysoko, manžel ma 193 cm a vyhovuje mu to. Opěradlo na sezení je asi taky vysoké, ale nevím to jistě. Malá ještě sama nesedí, takže ji máme úplně v lehu nebo pololehu. Za mě úžasný kočár :)

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 08.05.18 11:51
@-Luciš- píše:
@Janli máte na mysli tento? https://www.bambino.cz/…2018-lj-195/

Chceš kočárek vyloženě s přehazovací rukojetí nebo s otočnou korbičkou? To je rozdíl. S otočnou korbičkou je jich celkem dost, i tenhle je super, ale s přehazovací rukojetí je jich jen pár. Zkusím ho pohledat.

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 08.05.18 11:57

Teď koukám, že máš 180cm, tak to na bebetto zapomeň. Já jsem si ho koupila a prodávám ho, protože mi kvůli výšce nevyhovuje. Koupila jsem si adbor vero a to je jiná káva. I můj dvoumetrový manžel zajásal, parádně se mu s tím jezdí. Dám ti radu, nekoukej jen na to, jak je vysoká rukojeť, ale i jak je dlouhá. Třeba to benetto ji má sice 110, což by bylo dost, ale má ji krátkou, takže si pořád kopu do brzdy a je to pěkně otravný.

-Luciš-
Stálice 83 příspěvků 08.06.18 23:32

@Janli Děkuju za radu, kouknu na to, no ještě nemám vybráno…

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 08.06.18 23:45

@-Luciš- koukni ještě na x-lander xpulse a xmove,, maxicosi stella a peg pegero book - tam dělají dokonce prodlužovací nástavce na rukojeť. Jak jsem zjistila tak adbor má sice luxusně vysokou rukojeť, ale kvalita zpracování nic moc. Většinu sporťáků dějají pro hobity :?.

Rowena
Kecalka 129 příspěvků 10.06.18 18:23

Ahoj, nevím teda jestli stačí přehazovací sedačka, ale jeden z nejlepších kočárů je Britax GO. Můžeš ho koupit v modifikacích, jako super lehký(GO), nebo s nafukovacími koly(GO Next), nebo s lehem na rovno a velkými terénními koly ve předu(GO Big). K předchozím 2 si můžeš dokoupit velká přední neotočná a mít tak super terénní kočár. Je mnohem odpruženější než všechny výše zmíněné a paradoxně mnohem lehčí, což oceníš s větším batoletem. Taky má jednu z největších sportovních sedaček. Osobně jsem měla původní verzi GO a byl to nejlepší kočár světa. A je opravdu pro vysoké lidi. Hluboká sedačka vysoko, aby ses nemusela sklánět a sportovní nízko, aby dítko mohlo samo nastupovat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama