Sportovní kočár s přehazovací rukojetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 82 příspěvků 08.05.18 08:38
Sportovní kočár s přehazovací rukojetí

Ahojky holky!!
Prosím, poradíte sportovní kočár s přehazovací rukojetí, nafukovacími koly a nejlíp do úplného lehu? Moc děkuju za rady!! :hug:

Reklama

Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 08.05.18 08:50

Měla jsem Firkon Vario. Prostorný, prehazovaci rukojeť, nafukovací kola, bytelný. Byl těžší, ale mě to nevadilo. Byla jsem s ním spokojená. Koupila jsem ho z druhé ruky a zase úspěšně prodala.

rubeola
Povídálka 17 příspěvků 08.05.18 09:06

@-Luciš- Hartan..splňuje všechno, ale cena je šílená. Kupovala jsem ho z bazaru ;)

Janli
Závislačka 3764 příspěvků 7 inzerátů 08.05.18 09:09

Koukni na eshop Bambino, nedávno jsem tam jeden za přijatelnou cenu viděla.

-Luciš-
Stálice 82 příspěvků 08.05.18 10:22

Děkuji holky :) @rubeola prosím vás, má nafukovací kola? Nikde to nevidím napsané.. celkově se mi líbí dost Hartan Xperia GTX s ruční brzdou, jaký máte vy? Potřebovala bych i, aby měl dost vysokou rukojeť, mam 180cm. Zdá se vám sedátko dost vysoké? A ještě, může mít děťátko v lehu i narovnané nohy, nebo visí jakoby dolů? Moc děkuju!!

-Luciš-
Stálice 82 příspěvků 08.05.18 10:29

@Janli máte na mysli tento? https://www.bambino.cz/…2018-lj-195/

rubeola
Povídálka 17 příspěvků 08.05.18 10:58

@-Luciš- Máme starší edici Topline S. Nafukovací kola má, dítě v lehu má nohy rovně, je tam nastavovací opěrka pod nohy a je celkem dlouhá. Jinak madlo je nastavitelné dost vysoko, manžel ma 193 cm a vyhovuje mu to. Opěradlo na sezení je asi taky vysoké, ale nevím to jistě. Malá ještě sama nesedí, takže ji máme úplně v lehu nebo pololehu. Za mě úžasný kočár :)

Janli
Závislačka 3764 příspěvků 7 inzerátů 08.05.18 11:51
@-Luciš- píše:
@Janli máte na mysli tento? https://www.bambino.cz/…2018-lj-195/

Chceš kočárek vyloženě s přehazovací rukojetí nebo s otočnou korbičkou? To je rozdíl. S otočnou korbičkou je jich celkem dost, i tenhle je super, ale s přehazovací rukojetí je jich jen pár. Zkusím ho pohledat.

Janli
Závislačka 3764 příspěvků 7 inzerátů 08.05.18 11:57

Teď koukám, že máš 180cm, tak to na bebetto zapomeň. Já jsem si ho koupila a prodávám ho, protože mi kvůli výšce nevyhovuje. Koupila jsem si adbor vero a to je jiná káva. I můj dvoumetrový manžel zajásal, parádně se mu s tím jezdí. Dám ti radu, nekoukej jen na to, jak je vysoká rukojeť, ale i jak je dlouhá. Třeba to benetto ji má sice 110, což by bylo dost, ale má ji krátkou, takže si pořád kopu do brzdy a je to pěkně otravný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama