Sportovní kočár vs golfky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

choco late
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 13:32
Sportovni kocar vs golfky.

Muzu vedet kdy volite a jaky je v nich zasadni rozdil…tedy nosnost skladnost atd…ale me zajima kdy ktery koupit a proc. Resim koupi kocarku a ted nevim zda sportak nebo uz golfac…dekuji

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13089 příspěvků 16.04.18 13:42

Golfky mám pořád hozený v autě - zaberou minimum místa, jsou lehounké. Používám je na krátké vzdálenosti.
Sporťák - dítě v tom má pořádné pohodlí, můj kočár váží už 9 kg a hlavně syn v něm přes den spí, takže potřebuje něco pořádného.

kotyk
Echt Kelišová 7752 příspěvků 16.04.18 13:43

Ten rozdíl je hlavně v rukojeti a skládání. Sporťák má spojenou rukojeť a skládá se na placku. Golfky mají rozpojenou rukojeť a skládají se do deštníku. No a třeba v městských podmínkách, kde se klade důraz na prťavost a lehkost, tyhle dva typy celkem dost splývají. Takže jde spíš o to, kde bude jezdit, jak velké dítě, jestli budete kočárek strkat do auta a kolik je v něm prostoru. Jestli chcete spojenou rukojeť (líp se řídí jednoruč). Prostě si vybrat spíš podle toho, co potřebujete, než podle typu.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 16.04.18 13:52

Taky záleží, kam s ním pojedeš a jaké máš nároky ;) My máme teď sporťák a super, pěnová kola, kočárek unese opravdu hodně, jde do lehu.. Kdežto golfky mám dojem polohovat nejdou, nebo jdou jen výjimečné druhý, neunese podle mě pořádný nákup, skoro žádný košík… Já bych volila golfky jen třeba po nákupním středisku apod… Jinak ty kola také strašně rachotí :)

Gortyna
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 13:55

Mám sporťák, malému je 16 m a golfky kupovat nebudu. Golfky mají takový maličkatý kolečka bez odpružení, takže přejet kamínek musí být pro dítě zážitek a navíc nezpevněná záda!!! Úložný prostor obvykle nulový, špatné ovládání. Možná dobrý pro dítě starší 2 let co je líné chodit nebo na dovču, když ti večer dítě usíná venku. Toť můj názor.

choco late
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 14:03

No pravda…dekuji moc to jsem si neuvedomila ze golfky moc pohodlne nejsou spis jak bylo zmineno do nakupnaku a ja potrebuji aby v nem spala a mohla jsem jet i delsi vyjizdku v terenu. Navic v lete bude mit 2roky.

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 16.04.18 14:31

Já bych golfky nechtěla, jsme s chlapem oba vysocí a kvůli tomu jsme si vybrali trojkombinaci, u které se dá dát madlo hodně vysoko (to u obyč golfek většinou nejde), takže kočárek používám i teď jako sporťák. Pokud nepotřebuješ vyloženě lehký a hodně skladný kočár, tak bych použila normální sporťák, i pro dítě je to pohodlnější než golfové hole.

Pimperelle
Kecalka 151 příspěvků 16.04.18 14:35

Stačí kvalitní sporťák, dítě v něm má pohodlí, lze přehodit po/proti směru jízdy, kola nehrkají, lze složit. Golfky jsou zbytečné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama