Reklama

Sportovní kočárek aktuálně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Innocence
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 18:10
Sportovní kočárek aktuálně

Ahoj holky, maminky,
chystám se kupovat pro mrňouse sportovní kočárek, korba mu už začíná být těsná. Doufám, že tu najdu inspiraci a radu, jaký koupit, aby splňoval mé požadavky:

• nastavitelný do úplného lehu
  • po směru i proti směru jízdy
  • kolečka nafukovací nebo pěnová
  • přední kola s aretací
  • dobré odpružení
  • stabilní i v MHD
  • prostorný koš
  • dostatečně sklopná bouda (proti slunci) nejlépe s ventilací
  • bezpečnost samozřejmostí

Poradíte? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinekotyk
Echt Kelišová 7854 příspěvků 13.09.18 18:43

Kde ten sporťák bude jezdit a jaký je rozpočet?

Innocence
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 19:27

@kotyk
To jsem úplně zapomněla zmínit. Cenově bych byla ráda do 11.000 a jezdit bude po městě.

Janli
Kelišová 5393 příspěvků 9 inzerátů 13.09.18 21:49

Bebetto nico, joie mytrax, maxi cosi adorra, xlander xpulse

Innocence
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 07:51

@Janli
Joie se mi moc líbí, ale myslím, že není otočný do protisměru? Nebo to aspoň nikde nevidím.

Uživatel je onlinekotyk
Echt Kelišová 7854 příspěvků 14.09.18 17:32

JANÉ MUUM, BABY MONSTERS FRESH, X-LANDER X-MOVE, PETITE&MARS VARIO, Peg-Pérego Book, Inglesina Aptica

simca3292
Nováček 4 příspěvky 17.09.18 01:37

Dobrý den maminky, také přemýšlím o změně sporťáku. Zajímalo by mě Vaše zkušenosti nebo typy jaký pořídit. Chtěla bych prostorný a nafukovací kola do terénu. :) Děkuji za Vaše rady :)

Káťa19
Kelišová 6753 příspěvků 37 inzerátů 19.09.18 10:52

@simca3292 já mám B-Motion 3 do terénu je a je dost prostorný i pro tříleté dítě, teď plánuju dalsí a pokukuji po změně a ještě mě zaujal ABC design Viper 4 , ty nové vypadají hodně pěkně.

https://kocarky.heureka.cz/f:q:viper/

Uživatel je onlinekotyk
Echt Kelišová 7854 příspěvků 19.09.18 15:30

@Káťa19 A v čem bude lepší než Motion?

Zuzanice011
Závislačka 2861 příspěvků 19.09.18 20:09

@Káťa19 Taky nad ním uvažuji. Asi na něj ale nejde dát sedačka cybex že? :think: Terén teda zvládá dobře? A není tvrdý? Jdou polohovat nohy, u těch nových typů? Díky za odpovědi :lol:

Káťa19
Kelišová 6753 příspěvků 37 inzerátů 19.09.18 20:20

@kotyk to nevim :mrgreen: porad pokukuju, hlavni vlastnost, ze jde sedacka proti smeru :think:
Ja mam prioritu, aby byl celkem skladny a do terenu, tak jsem cetla,ze tento je vhodny.

Káťa19
Kelišová 6753 příspěvků 37 inzerátů 19.09.18 20:23

@Zuzanice011 myslis Motion 3? Ja mam nepluskovy, z r. 2015, me vyhovuje, to polohovani pry dost zkrati misto na nohy, ja si polohovani vyresila sama za par korun.
Je super,me vyhovuje, jedina nevyhoda,ze nejde dat proti smeru, ale zas je stabilni a trojkolka fakt do terenu.

Zuzanice011
Závislačka 2861 příspěvků 19.09.18 20:49

@Káťa19 My měli na první quinny speedy a byl super. Jen se novější modely nedělají a ten nový britax 2018 vypadá moc pěkné :)

Káťa19
Kelišová 6753 příspěvků 37 inzerátů 19.09.18 21:06

@Zuzanice011 ten jsem jeste nevidela, urcite je uz vychytany

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama