Sportovní kočárek do lehu a protisměru

3.3.21 14:07

Sportovní kočárek do lehu a protisměru

Zdravím, jdu si pro radu.
Jaký sporťák byste doporučili, který by šel dát do úplného lehu, zvládl by lehčí terén a také aby byl pokud možno i protisměrný? Vůbec se tady v tom nevyznám a ráda si nechám poradit. Jo a s přítelem jsme oba vysocí 185 cm, tak aby to nebyl nějaký nízký sporťák. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8467
3.3.21 14:14

Tvoje požadavky splňují třeba kočárky Gesslein řady F. Já jsem měla F4 a byla jsem s ním moc spokojená, odvozil 3 děti. Sporťák je hodně prostorný, protisměrný, jde do úplného lehu, dítě v něm může i ležet na bříšku nebo klečet. Výhoda je, ze nástavba se dá dát na vyvyšovací adaptéry, takže se do něj nemusíš tolik sklánět, nebo pro větší dítě se dají ty adaptéry zase dát pryč, aby mohlo do kočárku samo nastoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
3.3.21 14:30

Mám Hartan topline x, splňuje, akorát není protisměrný, ale má přehazovací rukojeť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19796
3.3.21 15:44

X-landery mají vytahovací rukojeť a joie versatrax. Oboje protisměrné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
3.3.21 17:29

Záleží do kolika peněz.

Jinak za mě určitě Lonex 2020 (viz. foto). Dá se otáčet, do terénu super, vetsi kola, rukojeť nastavitelná i pro vysoké, je lehký, dobře skladný. Stříška se dá celá jakoby zavřít a popřípadě otevřít síťka, vše je na fotkách na webu. Mají více variant (šedá, světle šedá a teď vidím, že mají už i nějaké kytkovane) :). Nám bylo dodáno i s držákem na pití, pláštěnka, síťka, taška a taška pod kočárek, nánožník. Přidávám i reálné foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
3.3.21 17:32

Ja jsem kdysi mela trikolku sportaka Quinny, sedacka se dala nasadit obema smery, to byl muj pozadavek pri vyberu a byl to drzak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 18:56

@alena1995 ano cenu jsem zapomněla napsat. Maximálně do 10 tisic. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3077
3.3.21 22:20

Mám KinderKraft Prime kombinaci ( zatím korba, synovi je jen 8m ) projede mi pěkně sníh, po lese bez problémů :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat