Sportovní kočárek do lesa atd.

28.6.15 20:00

Sportovní kočárek do lesa atd.

Ahoj maminy, bydlíme ve vesnici a jsou tu hrozné cesty, díry a štěrk. Rádi chodíme do lesa. Hledám kočárek, který by se na to hodil a aby byl tak do 3 000 Kč. Jeden mám Firkon verano, jezdí se s ním krásně, všechno přejede, ale je hrozně těžký :-( a do auta ne moc skladný. Nevíte o nějakém? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18734
28.6.15 20:02

@VeronikaPi Jané Slalom Pro, starší do 3 tis. seženeš. Je fajn skladný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 20:10

Jané Slalom Pro bych z vlastní zkušenosti do terénu nebrala…Je lehounký, to jo, ale v terénu jsem s ním teda dost bojovala :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
28.6.15 20:16

@VeronikaPi podle mě nic lepšího než ten firkon ebude, chche to stabilní, dobře odpruženou 4 kolku a to firkon je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17207
28.6.15 20:39

Nemuzes si do auta koupit golfky? Chces dve protichudne veci, terenni a lehky. To nejde dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 21:00

Dost šílené cesty zvládáme se sporťákem Xlander, máme po dětech kamaráda nějaký starší typ X-A. Nepřipadá mi těžký, i s dítětem ho přes padlé stromy v lese přenáším, do auta se dá taky složit pěkně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9358
28.6.15 21:04

Lehký terénní je Quinny Speedi. My jsme s ním tedy projeli vše a že jsme ho nešetřili. Jetý se dá sehnat lehce a za slušný peníz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
29.6.15 06:39
@zerezmijka píše:
Lehký terénní je Quinny Speedi. My jsme s ním tedy projeli vše a že jsme ho nešetřili. Jetý se dá sehnat lehce a za slušný peníz.

v terénu z dítka vyhrkáš duši.. QS mám a do terénu nic moc..
@VeronikaPi do fakt terénu Roan Maritu, ale není skladný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 10:35

Děkuju moc holky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie