Sportovní kočárek do TERÉNU (na hory, do lesa...)

1226
27.8.20 17:01

Sportovní kočárek do TERÉNU (na hory, do lesa...)

Ahoj holky,

prosím, poradíte mi sportovní kočárek do terénu? Ale opravdu do terénu, na hory (zde bydlíme), do lesa na sice lesní, ale kamenité cesty, atd…

To, co kolikrát výrobci uvádí jako terénní kočárek je nesmysl, protože má tak malá kola, že s ním jet v terénu je nadlidský úkol.

Proto prosím pouze ty kočárky, které máte samy odzkoušené.

Nemusí to být žádná designovka, jde mi o praktičnost, nikoliv o vzhled.

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16997
27.8.20 17:06

Mně se na to osvědčila roan marita, připlácela jsem za větší kola. Tenhle kočár projede i tankodrom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
27.8.20 17:27

Mám thule urban glide 2 a prijede vážně hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10723
27.8.20 17:44

Nositko v kombinaci s trojkolkou s ruční brzdou.
Já kdysi odjezdila s obyčejnou trojkolku s ruckou od Babywelt, ta už se nevyrábí.
Teď mám Knorr joggy s, ale bez ručky a Jane slalom pro, ta ale do úplně velkého terénu asi ne, s tou jsme teď byli v podhůří a tam byla ideální.

Líbí se mi Baby jogger summit nebo všeobecně trojkolka s ruční brzdou. Třeba TFK mrkni.

Někdo říká, že cyklovozik chariot je výborný do těch nejtěžších terénů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8003
27.8.20 17:57

Baby Jogger Summit.
Letos s námi dal i Kraličák ;-).
Lehká trojkolka má výhodu, že když už to fakt nejde, tak to postavíš na zadní a táhneš ji za sebou (třeba do kopce). S kopce to pak jede se zaaretovaným kolečkem.
To s jakoukoliv čtyřkolkou neuděláš.
Jako nezbytnost ruční brzda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19545
27.8.20 18:02
@alena1995 píše:
Ahoj holky,

prosím, poradíte mi sportovní kočárek do terénu? Ale opravdu do terénu, na hory (zde bydlíme), do lesa na sice lesní, ale kamenité cesty, atd…

To, co kolikrát výrobci uvádí jako terénní kočárek je nesmysl, protože má tak malá kola, že s ním jet v terénu je nadlidský úkol.

Proto prosím pouze ty kočárky, které máte samy odzkoušené.

Nemusí to být žádná designovka, jde mi o praktičnost, nikoliv o vzhled.

Děkuji :kytka:
Tako Ballila (Acoustic), Roan marita.
Zkušenost v rodině.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
27.8.20 18:21

Babylux margaret. Do terenu fajn, akorat nema rucni brzdu. Pak uz jedine Thule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8791
27.8.20 18:59
@skorotehotna píše:
Mám thule urban glide 2 a prijede vážně hodně.

Thule Glide s pevným kolem je do terénu lepší! Říkali nám to i v obchodě, a několik kočárků s otočným(i) zamykacím(i) kolem(-y) jsme do té doby stihli oddělat. Tenhle zatím vydržel nejdyl a všechno. Alpy, Čes. ráj, Jizerky, Brdy, běhání. Nic nevrze, nevikla se, budu ho brzy prodávat, kdyby něco :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8791
27.8.20 19:03
@Fiškuska píše:
Babylux margaret. Do terenu fajn, akorat nema rucni brzdu. Pak uz jedine Thule.

To je ten tank se 4 koly v 1 lajně tj 2 přední se stejným rozestupem jako zadní? Měli známí a odvozil po lese, poli, loukách atd. min. 4 děti!

Do terenu to chce hlavně velká kola. A dobrý odpružení samozřejmě. Nebo nosicí krosnu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8791
27.8.20 19:11
@g.sandova píše:
Nositko v kombinaci s trojkolkou s ruční brzdou.
Já kdysi odjezdila s obyčejnou trojkolku s ruckou od Babywelt, ta už se nevyrábí.
Teď mám Knorr joggy s, ale bez ručky a Jane slalom pro, ta ale do úplně velkého terénu asi ne, s tou jsme teď byli v podhůří a tam byla ideální.

Líbí se mi Baby jogger summit nebo všeobecně trojkolka s ruční brzdou. Třeba TFK mrkni.

Někdo říká, že cyklovozik chariot je výborný do těch nejtěžších terénů.

Summit X3 byl jeden z těch co jsem zvazovala na 2.jako sporťák. TFK Joggster má ten úchyt předního kola prý hodně vymakany, snad je to i nějaký jejich spesl patent. Tu ručku to na jízdu z většího kopce chce, u Jane Slalom nas pak už trochu zlobila, u Gessleina mi pak chyběla, takže ač jinak fajn kočár, v terénu s ním byla dřina jak na kole Ukrajina :mrgreen: KnorrBaby a Britax Motion 3 se mi taky líbily, ale teď jsem v 1 diskusi poprvé četla o kočárku Britax Bob a ten je prý lepší než ten Motion. Otočné kolo v terénu trpí, to je spíš do města a dejme tomu na to běhání, a bylo to vždy 1., co nám odešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10723
27.8.20 19:18

@Jahudka82 jo, máš pravdu. My ale nejsme úplně horalove. Já vybírala na ty naše lehčí terény.
Na ten slalom jsem sama zvědavá.
BOB vypadá krásně.
Pokud budu mít velký a těžký dítě, stejně budu asi kupovat ještě kocarek :mrgreen:
Já děti vždy vozila dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
27.8.20 19:38

Holky všem děkuji. Prostuduji. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8791
27.8.20 19:56
@g.sandova píše:
@Jahudka82 jo, máš pravdu. My ale nejsme úplně horalove. Já vybírala na ty naše lehčí terény.
Na ten slalom jsem sama zvědavá.
BOB vypadá krásně.
Pokud budu mít velký a těžký dítě, stejně budu asi kupovat ještě kocarek :mrgreen:
Já děti vždy vozila dlouho.

Taky mám kocarovy děti :) zaplatpanbu za to:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
27.8.20 20:04

@Jahudka82 No asi je to to co myslis :) my ho pouzivame zatim 2 roky, uz jsme menili i kolo, ale doufam ze jedno dite jeste zvladne. Navic stal necelych 7 tisic, takze parada!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
27.8.20 21:25

Mountain Buggy, TFK, Thule, Baby Jogger Summit, Britax Bob. Že čtyřkolek nevím, asi Emmaljunga, to jsou drzaci. Spíš bych preferovala trojkolku, jsou obratnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama