Sportovní kočárek do terénu, nafukovací kola

11
26.5.17 09:15

sportovní kočárek do terénu, nafukovací kola

Třeba má někdo nové poznatlky…:-) sháním sporťák do teréniu…bydlíme na vesnici,..nafukovací kola, polohování do úplného sedu!!!…pokud možno ne na popruhy…otáčení po i proti směru jízdy by bylo fajn…díky za jakékoliv tipy:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

346
26.5.17 09:19

@Jitva ja si budu kupovat tfk adventure, ma i rucni brzdu na koleckace, ale cena je silena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
26.5.17 10:13

Něco od Teutonie, Hartana, Gesslein. Klidně z druhé i třetí ruky, jsou to hodně kvalitní kočáry.

Polohování na popruhy bych se nebála. Je to sice na houby, ale já jsem si nechala od paní na MMB ušít za 50 Kč takový pásek se sponkou, který se provlékl pod zádovou konstrukcí. Když jsem ho secvakla, byly záda do úplného sedu, když jsem ho rozepla, byla sedačka vleže. A víc poloh jsem ve výsledku vůbec nepotřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
26.5.17 10:36

Tak to je dobrý tip…můžu třeba nějaký odkaz na paní? nebo jak takový popruh vypadá?:-) mala jsem půjčený casuplay a dvouletý syn pořád chodil a mačkal na to a dcera padala a padala…a já byla na nery..je pravda, že dvě polohy stačí leh a sed:-) já mám inglesinu ale vozí už páté dítě (byla také z druhé ruky ) a u nás je už 3a půl roku v porovozu neustále a je to na ní znát..už dojezdila..tak chci nějaký spporťák..byl mi doporučený x-lander x move…ale neviděla jsem v reálu tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
26.5.17 13:16

Večer, jak bude hcvilka to dohledám. Myslím, že jsem to fotila i na našem kočárku. Ale není to nic složitého. Prostě kus popruhu a na něm taková ta sponka, co se dává třeba na prsní popruh na batohu. Dá se to všechno běžně koupit v galanterce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
26.5.17 13:17

Jinak, pokud bys netrvala na otočné sedačce, tak dobrý je Jané Slalom, ještě lepší Peg Perégo GT 3. A špatná není ani taková čtyřkolka od Patrona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:33

Vyskúšala som už 5 kočíkov pri 2 deťoch, syna som odchovala v meste :-) teraz dcérku po rozbitých cestách a dedine.Dlho som sa rozhodovala a 2 mesiace sa radila po fórach asi ako ty :-) Za mňa naj Krasnal Wiking, otočná sedačka, kopa miesta, mohutná strieška, komplet odpružený.. lenže sa u nás nedal zohnať, ale na cz stránkach som videla. 2.hý tip Bebetto Nico, priestranný, vyslovene podvozok určený do terénu. Quyster QX, krásny dizajn, otočná sedačka, trošku kratšie vnútro, opierka chrbta mala cca 40cm. Pre mňa boli všetky menované pridrahé. :-) ale všetky určené do terénu a s úplným polohovaním. Vybrala som si Camarelo Elf, ten je super, ide ako tank, prešla som s ním panelku, les, záhradu aj rolu u svokry :-) pritom sa nám zmestí do malej škodovky, ľahučká konštrukcia, odpružený, vútro cca 90×40-malá je ako slon, vložka pre menšie deti, popruhy možeš dať celkom preč, strieška obrovská, stiahneš až po nožky vo vetre, polohovanie od úplného ľahu až po sed a nie na pásik, čo oceňujem. Textílie sú testované na škodliviny. Jedine mi vadí, že tá otočná sedačka nee. Z tých drahších Jane Slalom. Má kamarátka po 2 deťoch a stále je rovnaký, kvalita top.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama